Muškarci manipulišu ženama sa bolesnim novim trendom 'peni zabavljanja': 'psihološko mučenje'

Ovde niko ne govori o parčetu papira nego o namerama sa kojima dvoje ljudi stupa u odnos. Jadni su tu ljudi koji stupaju u brak da im ne bi bilo dosadno opet ponavljam.
Muža sam birala za sebe a ne zato što bi bio dobar tata. I da smo ostali bez djece iz nekog razloga vjerujem da bi nam naš odnos bio sasvim dovoljan.

bolje se zapitajte da li biste ostali zajedno i da niste hteli/mogli decu, tu će vam biti sav odgovor o vašem odnosu
Ako mene konkretno pitaš mislim da bi i bez djece ostali zajedno. Tokom njihovog odrastanja smo pokušavali ugrabiti svaki mogući momenat za nas dvoje i možda će zvučati ružno ili čudno za neke ali djecu vidim kao produžetak nas a ne kao centar oko kojeg mi postojimo. Uglavnom već su odrasli tako da smo zajedno ne što trebamo nego zato što to želimo.

Ako mene konkretno pitaš mislim da bi i bez djece ostali zajedno. Tokom njihovog odrastanja smo pokušavali ugrabiti svaki mogući momenat za nas dvoje i možda će zvučati ružno ili čudno za neke ali djecu vidim kao produžetak nas a ne kao centar oko kojeg mi postojimo. Uglavnom već su odrasli tako da smo zajedno ne što trebamo nego zato što to želimo.

ne pitam tebe, kažem uopšteno. to pitanje treba svako da postavi sebi, da ne bi bilo ovako kako Meliot kaže, šta radimo bez dece.
meni je to pitanje suludo. valjda idemo prvo on i ja, a deca mogu i ne moraju. ne služe da budu 'kruna' našeg odnosa svakako, ne mogu da zamislim ništa sebičnije.

ne pitam tebe, kažem uopšteno. to pitanje treba svako da postavi sebi, da ne bi bilo ovako kako Meliot kaže, šta radimo bez dece.
meni je to pitanje suludo. valjda idemo prvo on i ja, a deca mogu i ne moraju. ne služe da budu 'kruna' našeg odnosa svakako, ne mogu da zamislim ništa sebičnije.
Ja se slažem da deca ne trebaju biti cilj i svrha nekog braka, nego ljubav dvoje ljudi. Ali ne razumem ni bračne veze dvoje odraslih ljudi bez dece. ,,Nećemo decu da ne kvarimo komfor, ali ipak hajde da živimo zajedno". Pa bolje neka ostanu na nivou kres kombinacije da ne kvare komfor uopšte.

O Boze...
A, ja mislio...

samui-foam-party-lg.jpg

...nesto normalnije...

nisu. ne služi drugo ljudsko biće da bude kruna nečijeg odnosa, nego da vredi samo po sebi
na koliko je samo nivoa ovo glupo
bukvalno toliko glupo da boli

proizvod najdestruktivnijih trendova baziranih na egoizmu

cuj vredi samo po sebi :D

pa nista na svetu ne vredi samo po sebi

ni zlato ne vredi samo po sebi
vec se mora traziti i iskopati i pretopiti i precistiti i i ii ii
i to mu daje vrednost

grumen zlata koji bleji u blatu 5 metara ispod zemlje u nekoj zabiti
ne vredi nista

svi koji se vaspitavaju i odrataju u okruzeni takvim idejama uvek plate visoku cenu

jer zivot ih vrlo lako demantuje da oni sami po sebi svetu ne vrede nista
svaka vrednost se mora zaradati
da bi vredeo moras zavredeti

Ovde niko ne govori o parčetu papira nego o namerama sa kojima dvoje ljudi stupa u odnos. Jadni su tu ljudi koji stupaju u brak da im ne bi bilo dosadno opet ponavljam.
pa brak je dosadan po svojoj sustini
zato deca i ne stupaju u brak

znaci tu niko nece da te aniimira i mlati zvoncetom ispred nosa da ti drzi paznju
zato je brak za odrasle a ne za decu

i odakle ljudima ta potreba da ih se zabavlja itd
to nisu ljudi vec odrasla deca koja izmisljaju nekakve zahteve
i nekakve liste i upitnike
sta on i ona moraju da bi bili sa njima
i sta onda kad skapiraju da ljude bas boli ckura za to sto je neki nebitan lik ili riba utripovala da ona nesto vredi
a bukvalno na svakom koraku i boljih i lepsih i mladjih od nje

Čuj da im ne bude dosadno? Ljudi stupaju u brak jer su pronašli osobu sa kojom žele da provedu život a svoju predanost tome pokazuju tako što ujedine živote, financije, probleme...tim papirom poručuju u ovome smo zajedno kad je dobro a i kroz nevolje. To što većina dobije djecu nije pravilo nego izbor, djecu možeš imati i mimo potpisanog papira u općini.
znaci dodjes i objasnis u dve recenice i resis stvar <3

Iz serije - Priče sa TikToka...

Muškarci se udvaraju ženama „metodom za zabavljanje peni“ — toksičnom taktikom koja uključuje tretiranje ulaganja u vezu kao depozita u kasici prasici.

Prema Indi100, metoda uključuje muškarca koji ulaže 100% ulaganja na početku romanse, pre nego što namerno spusti nivo napora dok se njegova partnerka ne oseti srećnom da dobije minimum.

TikToker Erika Tham je objasnila taktiku u viralnom videu koji je dobio 7,6 miliona pregleda i dosta gneva otkako je podeljen ranije ovog meseca.

Tham je rekla da je razgovarala sa muškim prijateljem o „ljubavno bombardovanju“ — preplavljivanju novog partnera stalnim i ekstravagantnim ispoljavanjem naklonosti u ranoj fazi veze.

Prijatelj je rekao Tamu da muškarci imaju svoj izopačeni zaokret u ovoj taktici, nazvanoj „metoda penija“.

Prijatelj je objasnio da muškarci zamišljaju ženu kao „kasicu-prasicu” i shodno tome prilagođavaju svoja ulaganja.

„Da biste je zainteresovali, očigledno u početku morate da je hranite novčanicama od sto dolara“, rekao je prijatelj Tamu.

Muškarac bi namerno smanjio količinu pažnje koja se posvećuje devojci, pre nego što bi je ponovo malo naduvao da bi je umirio. Međutim, tokom vremena, ulaganja postaju sve manja jer je osećaj sopstvene vrednosti žene erodiran.

Dakle, nakon što uloži 100% ulaganja na početku veze i privuče njenu pažnju, muškarac smanjuje svoje ulaganje na 90%.

„Sledeće što uradite je da ga vratite na 95“, rekao je prijatelj Tamu. „Umesto da se oseća kao da su izgubili 5, odjednom se oseća kao da je dobila 5.

„U suštini, samo nastavljate da ponavljate ovaj ciklus i odvikavate je od svog truda sve dok ne dođete do tačke u kojoj joj date pare i odjednom, ona je uzbuđena što će dobiti novčić“, objasnio je Tham.

Pogledajte prilog 1451215

Meni ovako nešto nikad ne bi palo na pamet, ali ima nas raznih.
Iskustva?

Делује теБра. Пробај!

Iz serije - Priče sa TikToka...

Muškarci se udvaraju ženama „metodom za zabavljanje peni“ — toksičnom taktikom koja uključuje tretiranje ulaganja u vezu kao depozita u kasici prasici.

Prema Indi100, metoda uključuje muškarca koji ulaže 100% ulaganja na početku romanse, pre nego što namerno spusti nivo napora dok se njegova partnerka ne oseti srećnom da dobije minimum.

TikToker Erika Tham je objasnila taktiku u viralnom videu koji je dobio 7,6 miliona pregleda i dosta gneva otkako je podeljen ranije ovog meseca.

Tham je rekla da je razgovarala sa muškim prijateljem o „ljubavno bombardovanju“ — preplavljivanju novog partnera stalnim i ekstravagantnim ispoljavanjem naklonosti u ranoj fazi veze.

Prijatelj je rekao Tamu da muškarci imaju svoj izopačeni zaokret u ovoj taktici, nazvanoj „metoda penija“.

Prijatelj je objasnio da muškarci zamišljaju ženu kao „kasicu-prasicu” i shodno tome prilagođavaju svoja ulaganja.

„Da biste je zainteresovali, očigledno u početku morate da je hranite novčanicama od sto dolara“, rekao je prijatelj Tamu.

Muškarac bi namerno smanjio količinu pažnje koja se posvećuje devojci, pre nego što bi je ponovo malo naduvao da bi je umirio. Međutim, tokom vremena, ulaganja postaju sve manja jer je osećaj sopstvene vrednosti žene erodiran.

Dakle, nakon što uloži 100% ulaganja na početku veze i privuče njenu pažnju, muškarac smanjuje svoje ulaganje na 90%.

„Sledeće što uradite je da ga vratite na 95“, rekao je prijatelj Tamu. „Umesto da se oseća kao da su izgubili 5, odjednom se oseća kao da je dobila 5.

„U suštini, samo nastavljate da ponavljate ovaj ciklus i odvikavate je od svog truda sve dok ne dođete do tačke u kojoj joj date pare i odjednom, ona je uzbuđena što će dobiti novčić“, objasnio je Tham.

Pogledajte prilog 1451215

Meni ovako nešto nikad ne bi palo na pamet, ali ima nas raznih.
Iskustva?
tebi treba oduzeti lap top komp tablet telefon

sve

inace nema kraja postavljanja idiotluk tema sa tik toka il cke materne oklen vec...

Tema je na mestu. Ali to ne rade ljudi samo po taktici, mada postoji i ona, već prirodom stvari, kad čovek dobije šta je hteo više mu nije do toga. Više je svojstveno muškarcima ali ima i žena od kojih sam isto čula.

Čovek se navikne na malo i onda i kad dobije mrvicu bude srećan. To je psihologija daj šta daš. Žrtve oni koji ne cene sebe dovoljno.

Back