muškarci koji vole svoje drugare

U mom slučaju pozitivna egzotika bi značila samo neku plažu i more.
Krompir i pile nosim sasobom :D
Ma smes u Europi bilo gde jesti tu egzoticnu hranu, to je sve prilagodjeno. Zeznuto je kad odes tamo i hoces da probas.

U Americi sam video u pravom kineskom restoranu gde oni jedu, ima dve karte - jedna za nas dugonose, druga za njih. Ono sto oni jedu, sto sam video na stolovima, nisam uopste mogao svrstati.

Ma smes u Europi bilo gde jesti tu egzoticnu hranu, to je sve prilagodjeno. Zeznuto je kad odes tamo i hoces da probas.

U Americi sam video u pravom kineskom restoranu gde oni jedu, ima dve karte - jedna za nas dugonose, druga za njih. Ono sto oni jedu, sto sam video na stolovima, nisam uopste mogao svrstati.
Nisi me razumeo, neću egzotičnu hranu. Zapravo mogu poznate sastojke na neki zanimljiv i drugačiji način nešto što mi ne kombinujemo inače . Pila bih kokosovo mleko i to ti je top egzotika za mene :D

Uzimao sam jedno vreme raznu indijsku vegetarijansku hranu (samo to nije zacinjeni otrov), ali onda, onda sam citao o nekoj Dankinji koja je otisla u Indiju i fasovala hronicnu dijareju kroz hranu.

HOLY SHIT.

to nije nikakav izolovan incident, već nešto što vesterneri znaju kad putuju u Indiju, tamo se ne ide bez onih lekova za proljev i raznorazna trovanja

Back