Quantcast

Muskarci koji su digli ruke od zena...

Smorisha

Elita
Poruka
24.991
Kako vam se ovako nesto cini? Da neki muskarac odluci da bude forever single.

Po mom misljenju ih solidan broj. Takve ljude obicno posmatramo kao zabokrecinu. Ali, da li su zaista takvi?

Da li ih uopste primecujete i sta mislite o takvim? Stereotipi su da se muskarci prema zenama ponasaju kao napaljeni kerovi, ali ovo je sasvim druga krajnost...

Koji mogu biti razlozi za ovakvu odluku?

StrayCat

Iskusan
Banovan
Poruka
6.783

Po mom misljenju ih solidan broj. Takve ljude obicno posmatramo kao zabokrecinu. Ali, da li su zaista takvi?

Da li ih uopste primecujete i sta mislite o takvim? Stereotipi su da se muskarci prema zenama ponasaju kao napaljeni kerovi, ali ovo je sasvim druga krajnost...

smorivoje , stvarno si digao ruke? na zene? oooooo pa to da se metne u chitulju

- - - - - - - - - -

Ne postoji nijedna normalna osoba da je forever single

'ajde :lol:

- - - - - - - - - -

Ljudi sa nekim problemom u glavi...
prichacesh nam o tome :ceka:

Modesti B.

gospođa Vineti
Banovan
Poruka
48.141
Ja ne mogu da mislim da ste vi krive iz principa.
- - - - - - - - - -
Drugo nesto zelim ovom temom, a to je da vidim vasu percepciju i poimanje muskaraca u odnosu na par slicnih tema na pdf Muskarci i LjiS i vec se razvijaju u totalno drugom smeru.
Ja nikada nisam kritikovao zene pljuvackim tonom.
Na to, da je neko drugi kriv za sve, se vade samo infantilna bica.

Sto se tice muskarca koji je odlucio da bude sam i pri tom je zadovoljan svojim zivotom, super, sto bi to bilo kome smetalo. Ako ne znamo njegove razloge, mozemo da nagadjamo do sutra zbog cega je to njegov izbor, ali da ne zaboravimo da svako ima pravo da svoj zivot uredi kako mu odgovara i da nikome ne polaze racune za to.

I odakle to "zabokrecina", meni licno daleko od asocijacije za samca.

Poslednja izmena:

DebelaBerta

Domaćin
Banovan
Poruka
3.271

Da li ih uopste primecujete i sta mislite o takvim? Stereotipi u da se muskarci prema zenama ponasaju kao napaljeni kerovi, ali ovo je sasvim druga krajnost...

izvini, ali posle ovoga ne mogu da te shvatim ozbiljno.
kamoli iskreno.

- - - - - - - - - -

pa sto bi to bilo cudno.postoje i zene koje su digle ruke od seksa,ljubavi i muskaraca uopste.a nisu lezbejke
imam takvu dalju sestru a ima primera i na forumu.
ljudi se razocaraju,ili misle da takve stvari samo donose probleme..

to je dizanje ruku od sebe, ne kapiram... ma o kakvom se razočarenju radilo.
poštenije da se ubiju nego da životare... msm prema sebi.

Leon01

Buduća legenda
Poruka
48.625

mislio sam da odgovorim, al vidim ti si otiso u ekstremnost i pises o monasima, tako da cu odustati

sto kaze guede, i kad dignes ruke od zena nije uvek cilj vec posledica