Muškarci koji ožene strinu?

Зоки

Legenda
Poruka
50.977
Imamo sam u životu priliku da upoznam par, koji je nakon smrti njenog muža a njegovog strica, stupio u bračnu zajednicu. Dobili su i dete. U to vreme smo mu u šali često govorili - lako je tebi, ti kad hoćeš sebi napraviš brata. Nikad se nije ljutio, valjda mu je to bilo normalno pošto je oženio ženu koju voli. On je bio onako, nije bio neki frajer, ali je bio visok, krupan i sposoban, uvek nasmejan, računam da ne bi trebalo da mu je problem da neku devojku zbaaari. A ona jako ružna, mala, zdepasta, glava kao kamen za kupus ( izvinjavam se ali nemam bolji način da je opišem), dosta starija od njega i ono što je najbitnije nije bila ni nešto pametna. Mi smo se uvek pitali šta je njega privuklo kod nje, ali to čovek nikad ne zna, niko ne zna šta ona njemu pruža niti šta on njoj. Ovo je valjda dokaz da ljubav nema granice. Šta vi mislite o tome?

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
46.975
Још су горе оне комбинације када се жена након смрти мужа уда за свекра. Па и са њим има децу. Шта су та деца, истовремено и браћа и сестре и стричеви и синовци, тетке и сестрићи? И то ово млађе буде стриц оном старијем, нпр. а истовремено и браћа по мајци.
Лудило!

Bambi

Veoma poznat
Poruka
13.813
DE9ED8B8-5414-4EF5-BD36-D7B026F6B7E7.jpeg

Ono kad ne znas ko je kome sta u tom odnosu. :) :)

Keva

Elita
Poruka
24.081
Још су горе оне комбинације када се жена након смрти мужа уда за свекра. Па и са њим има децу. Шта су та деца, истовремено и браћа и сестре и стричеви и синовци, тетке и сестрићи? И то ово млађе буде стриц оном старијем, нпр. а истовремено и браћа по мајци.
Лудило!
Sitnicis sad

pura moca

Zaslužan član
Poruka
120.868
Imamo sam u životu priliku da upoznam par, koji je nakon smrti njenog muža a njegovog strica, stupio u bračnu zajednicu. Dobili su i dete. U to vreme smo mu u šali često govorili - lako je tebi, ti kad hoćeš sebi napraviš brata. Nikad se nije ljutio, valjda mu je to bilo normalno pošto je oženio ženu koju voli. On je bio onako, nije bio neki frajer, ali je bio visok, krupan i sposoban, uvek nasmejan, računam da ne bi trebalo da mu je problem da neku devojku zbaaari. A ona jako ružna, mala, zdepasta, glava kao kamen za kupus ( izvinjavam se ali nemam bolji način da je opišem), dosta starija od njega i ono što je najbitnije nije bila ni nešto pametna. Mi smo se uvek pitali šta je njega privuklo kod nje, ali to čovek nikad ne zna, niko ne zna šta ona njemu pruža niti šta on njoj. Ovo je valjda dokaz da ljubav nema granice. Šta vi mislite o tome?
jel to Rade?

Зоки

Legenda
Poruka
50.977
Pa ok sve to, ali realno nisu u krvnom sroctvu pa samim tim deci ne preti opasnost da budu degenerici. Sad pitanje tradicije i morala, onda kako društvo reaguje na sve to itd... Mi smo to nekako prihvatili kao normalno, jesmo ce stalno zajebavali na njihov račun, ali nije bilo nekog omalovažavanja ili šikaniranja. Zaprvao nam je više to bilo pitanje zašto nju, mogao je neku drugu bolju strinu da nađe, ali jbg ovaj stic umro, nije neki drugi...
Poruka je automatski spojena:

spičim ti ga po sred pomade aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahahahaha kr-va-vo!!!

Зоки

Legenda
Poruka
50.977
Лакше би било да је умро стриц са бољом стрином, јел.
Pa iskreno bilo bi manje pitanja u našim glavama, kao kapirali bi... Ok, to je bilo tada, bili smo mladi pa mnogo toga nismo kapirali, mislili smo da je jedino bitno da ima dobre sise i dupe i sl...
Poruka je automatski spojena:

U principu, kao i uvek, strah od nepoznatog.

Miller

Legenda
Poruka
55.312
masturbirao je on na nju.ceo zivot se lozio na nju.verovatno je perferzna

Зоки

Legenda
Poruka
50.977
MOžda, to možda mi se uvek obijalo o glavu, celog života. Znaš ono kad konstruišeš pre nego što imaš činjenice, pa pretpostavljaš kako i zašto je je nešto tako a nije drugačije... Nismo valjda bili toliko otvoreni da možemo da ga pitamo, ili nam je prosto bilo lakše ili lepše ovako, kao mi znamo nešto i ne žželimo više od toga da saznamo, nama je to dovoljno!

Keva

Elita
Poruka
24.081
MOžda, to možda mi se uvek obijalo o glavu, celog života. Znaš ono kad konstruišeš pre nego što imaš činjenice, pa pretpostavljaš kako i zašto je je nešto tako a nije drugačije... Nismo valjda bili toliko otvoreni da možemo da ga pitamo, ili nam je prosto bilo lakše ili lepše ovako, kao mi znamo nešto i ne žželimo više od toga da saznamo, nama je to dovoljno!
Pa mozda i zelimo

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.