Muškarci koji ne vole prsa

mekflaj

Poznat
Poruka
8.254
Kao sisofilu oduvek mi je bio neobičan fenomen kada heteroseksualni muškarac ne pokazuje interesovanje ka ženskim grudima, obično se poziva na to kako je dupe-tip.

Podržavam svaki nenasilni diverzitet, raznolikost, slobode, različitost, ali koja su naučna objašenjanja zašto neki heteroseksualci ove ženske sekundarne odlike ne pronalaze uopšte privlačnim?
 
kao neiživljeni sisofil ponekad se pitam da li je u redu što toliko balavim za ženskim grudima?
jer ako drugim heteroseksualcima one nisu uopšte bitne, i to smatram čudnjikavim, onda je fer da i svoj fetiš kao ekstremni opozit tretiram kao nešto što i nije baš u libeli...
 
necu se sprdati sa odgovorom postovani postavljacu @mekflaj

meni se cini da imas neki lagano problem i da bi trebao da porazgovaras sa nekim strucnim osobama.
fetis da se toliko zestoko koliko pises lozis na grudi je zabrinjavajuce.
da ih volis , obozavas, sanjas ... ali da balis na sesi ?!
- mada sam si odgovorio
"kao neiživljeni sisofil ponekad se pitam da li je u redu što toliko balavim za ženskim grudima"

potrazi neke zene od zanata da ti sto pre pomognu ide popis stanovnistva ako se izjasnis kao
sisioman mogu samo da zamislim sta ce ti pisati u LK ili pasosu
 
Taj sam!:rumenko: Prsa mi uopće nisu napeta kod žena, što se mene tiče može biti ravna kao daska, glavno da ima lijepe noge i stopala. Čak, što više, vizualno mi ljepše izgledaju manje nego velike. Uopće ne kužim muškarce kojima su grudi jako napete, no dobro, ne kuže ni oni zašto su nama stopaloljupcima stopala napeta. Iako je, ruku na srce, njima lakše. Balavljenje na grudi je društveno puno prihvatljivije nego balavljenje na stopala, nekako se podrazumijeva da su svi muškarci opsjednuti ženskimgrudima.
 
Kao sisofilu oduvek mi je bio neobičan fenomen kada heteroseksualni muškarac ne pokazuje interesovanje ka ženskim grudima, obično se poziva na to kako je dupe-tip.

Podržavam svaki nenasilni diverzitet, raznolikost, slobode, različitost, ali koja su naučna objašenjanja zašto neki heteroseksualci ove ženske sekundarne odlike ne pronalaze uopšte privlačnim?
Ми одрасли М. волимо п..., а недорасла деца сисе и млека...
 
Taj sam!:rumenko: Prsa mi uopće nisu napeta kod žena, što se mene tiče može biti ravna kao daska, glavno da ima lijepe noge i stopala. Čak, što više, vizualno mi ljepše izgledaju manje nego velike. Uopće ne kužim muškarce kojima su grudi jako napete, no dobro, ne kuže ni oni zašto su nama stopaloljupcima stopala napeta. Iako je, ruku na srce, njima lakše. Balavljenje na grudi je društveno puno prihvatljivije nego balavljenje na stopala, nekako se podrazumijeva da su svi muškarci opsjednuti ženskimgrudima.
da li si razmišljao o kupovini silikonskih ženskih stopala i nogu sa aliekspresa? ima jako realističnih modela. dok izrada realističnih grudi za fetišiste daleko kaska i ponuda je dosta nekvalitetna
 
Kao sisofilu oduvek mi je bio neobičan fenomen kada heteroseksualni muškarac ne pokazuje interesovanje ka ženskim grudima, obično se poziva na to kako je dupe-tip.

Podržavam svaki nenasilni diverzitet, raznolikost, slobode, različitost, ali koja su naučna objašenjanja zašto neki heteroseksualci ove ženske sekundarne odlike ne pronalaze uopšte privlačnim?
taj sam
al nisam gadljiv ni na sisurine
 
Kao sisofilu oduvek mi je bio neobičan fenomen kada heteroseksualni muškarac ne pokazuje interesovanje ka ženskim grudima, obično se poziva na to kako je dupe-tip.

Podržavam svaki nenasilni diverzitet, raznolikost, slobode, različitost, ali koja su naučna objašenjanja zašto neki heteroseksualci ove ženske sekundarne odlike ne pronalaze uopšte privlačnim?
Jer su ima mame dojille kada su bili mali?
 
A otvorh, još davno, ovde temu:
Moralne vrednosti u odabiru partnera.
Oni koji partnera biraju na osnovu sise, kao i sopstvene gladi (požude) prema istoj...
Hm... Zaključak, a da ne budem surov?
Ko ne voli sebe ne može ni druge?
Jah! Ali pre podne.
 
A i psihologija je brutalna na tu temu.
Jer se ljubav uvek uči iz osnovne ćelije društva - porodice.
Pa, samim tim: ako sve žene doživljavaš kroz sisu - to doživljavaš zato jer si na taj način doživljavao i majku.
Svoju. Pa ćeš i onu koja će biti majka vaše dece.
Prenosi se ono što su nas učili.
A ako smo odrasli sebični i gladni - teško je to popraviti.
 

Back
Top