Quantcast

Muškarci koji mrze žene i žene koje ih vole

Dragoljub69

Buduća legenda
Banovan
Poruka
26.839
da ne zna slucajno neka od mudrih muskih glava na ovoj temi sta su tarabici prorekli krstarici u narednom periodu? sigurno je negdje zapisano...ovako znacajno mjesto, ovako mudri forumashi...nema sanse da su preskocili :lol:
Proricanje budućnosti nije moj resor,ali kreiranje jeste...bar dok sam što sam u mojoj sredini...
Tarabići preko tarabe-to ne važi u Sremu...
A Krstarica?
Nisam upoznao menađment,da jesam -rekao bih kakve šanse ima,ali ne ovako već na pp ili rep...

- - - - - - - - - -

A to što testiraš bi trebalo da znači da si mudrija,pametnija?
Da,pa šta?
Imaš sve moje komplimente,nalazim veoma mudre tvoje postove,ali ne znam koliko ih uspevaš materijalizovati u realu...
Ovo je ipak samo hobi...

realistic

Aktivan član
Poruka
1.106
Nisam siguran da li se radi bas o mrznji prema zenama i da ima onih koje to vole, vec bih pre rekao da je stvar psiholoske prirode i da se jednostavno vise trudimo ako nas lose tretiraju. To vredi i za muskarce i za zene. Kad se zaljubis naivno, gubis. Postajes rob osecanja i trpis svasta. Ne kazem da je to losa stvar, nego da to vredi i za muske i za zenske. Prvo iskustvo bude traumaticno, posle ocekujes pa ne das da te gaze.

AZTEC

Buduća legenda
Poruka
27.311
Po rečima dr. Suzan Forvard, koja je i napisala knjigu pod ovim naslovom, postoji dva tipa ličnosti sa kojima
partnerski odnos može biti ugrožavajući.

Prvi je narcisoidni tip čoveka. Narcis je potpuno opsednut sobom i teži da stupi u vezu prvenstveno kako bi stekao divljenje drugih i na taj način sebe uverio koliko je poseban. On nema kapacitete da pruži ljubav već nastoji da za sebe prigrabi što više ljubavi i divljenja.

Drugi tip je psihopata. Psihopata je sklon da pravi haos od svog života, da izrabljuje svakoga ko mu se nađe na putu (uključujući i svoju partnerku). Služi se lažima i prevarama. Ukratko, njegova glavna odlika jeste nedostatak savesti.

Rame uz rame, uz ova dva tipa ličnosti, stoji i podkategorija muškarca Misogogyniste tj. ženomrzca koji se u izvesnom smislu razlikuje od pomenute dve kategorije.
On nije tipični psihopata, narcis ili sadista iako su neke od ovih osobina često u njegovom karakteru. U tom smislu postoje izvesna preklapanja između muškarca koji mrzi žene, psihopate i narcisa. Ipak, ono što je svojstveno tipičnom ženomrscu jeste to što je on sposoban za dugotrajnu vezu sa jednom ženom. Njegova ljubav deluje kao žarka i žestoka a tragično je na koje sve načine uništava ženu za koju tvrdi da je duboko voli. Ono što je njemu najvažnije u partnerskom odnosu jeste da ima kontrolu nad svim aspektima partnerskog odnosa..

http://www.psiholoskikutak.com/muskarci-koji-mrze-zene/

Moje pitanje je jednostavno...kako dalje?
Koje savete biste vi dali ženama koje smognu snage i izadju iz veze sa klasičnim ženomrscem?
Kako povratiti samopouzdanje?
Kako prevazići sumnju koja se javlja u ekstremnom obliku nakon takve veze?

Da ih mole za oprostaj.
Nikako,to je lazno samopouzdanje.
Opet nikako iz razloga sto su zenomrsci racionalni ljudi tako da to nije sumnja nego shvatanje da su u pravu.

:mrgreen:

Poslednja izmena:

Dragoljub69

Buduća legenda
Banovan
Poruka
26.839
Koje savete biste vi dali ženama koje smognu snage i izadju iz veze sa klasičnim ženomrscem?

Prvo da shvate da sem osujećenih slabića koji se iskaljuju na ženama i tako kompenziraju svoju društvenu
inferiornost ima snažnih i opuštenih,odmerenih muškaraca koji postižu svoje ciljeve,a koji i uvažavaju žene kao sadržajne ličnosti-
nisu samo objekti njihovih seksualnih i fizičkih dejstava!
Drugo,samopouzdanje se stiče u vezi u kojoj imaju podršku,čak i kad greše!
Treće:I žena je duhovno biće i o svojim sumnjama treba da s partnerom nalazi ishodišta...To i jeste prava ljubav kad se i najskrivenije
i najperverznije misli mogu ,bez strida ili zazora,s dragim podeliti...

- - - - - - - - - -

O da...Kad nađu pravog-sebićnost da zaborave!

Boljarin

Buduća legenda
Poruka
28.422
Nema saveta, kako je usla u tu vezu neka se sama snadje, jer da je trazila savet

pre veze bilo bi ok savetovati, posto ga nije trazila, naknadno savetovanje je gubljenje vremena

i nista ne znaci. Ili sam pao sam se ubio.

Davati savete zeni koja nikoga ne slusa je mazohizam gori od njenog i iz vrlo sumnjivih pobuda.

Ako nisu sumnjive, onda si mazohista, jer te svakako tretira kao sumnjivog.

ko zna zna XX

Početnik
Banovan
Poruka
34
Iako ovaj tip ničim ne pokazuje da je ženomrzac, naprotiv često je laskavac i kavaljer i šarmantan do bola , on u suštini nije sposoban da voli i jedino osećanje koje ga rukovodi u tome jeste sopstvena megalomanska sujeta. Čak i kad je ubeđen da voli nije spreman da vas poštedi bola skupljajući oko sebe žene koje će da mu se dive i da ga jure bez granica dostojanstva.Što se one više unize,njegova sreća je sve veća. Smatraće da vi svakako znate da ste jedina i posebna u njegovom srcu, a ostale igrarija i za zabavu.Imaće on neka svoja pravila kojih će se držati i smatraće da je to dovoljno što druge nikada nisu dobile taj tretman i te reči ljubavi,da samo sa vama deli takvu nežnost i da vas drži na svojevrsnom pijedastalu .Očekivaće da tolerišete takvo ponašanje i da ga ne okrivljujete što im pothranjuje te nade. Reći će ..pa to je bio bezazlen kompliment iz kurtoazije , šta sam ja kriv što ona to ne razume.Vremenom će mnoge žene iz tog čopora obožavateljki da vas zamrze,jer će instinktivno osećati da ste pretnja po njih i zato ga je bolje što pre otpustiti i krenuti dalje.

On teško prihvata da mu kažete zbogom,jer ne može da veruje da ona koju on smatra da voli izmakne ispod njegovog uticaja i pokušaće da vas vrati. Verovatno zbog poljuljanog ponosa koji će on pogrešno smatrati ljubavlju.Pitanje je samo šta ćete vi učiniti.
kao da si opisao, samo losim osobinama, bez razloga, mene...

ko zna zna XX

Početnik
Banovan
Poruka
34
valjda su zenmrsci privlacni nekim zenama
nisu.

Nisu. Privlacan je svim zenama muskarac koji je opredijeljen za nesto, bilo to dobro il ovo ili ono ili zlo, privlan kazem, PRIVLACAN A NE I DA GA ZELE, a, sta sad> dobre zele od o p r e d i j e lj e n i h samo dobre, zle i dobre i zle...
A opredijeljen muskarac je privlacan jer on zeli da mu se zena *ako je on dobar zato da time sebi i njemu dokaze da je dobra, i da se ponosi* pristane da se potcini, da bi uzivala u ponosu sto se potcinila radi nekoga dobroga.

Ko umije da izvede to, ubijedi zenu da to voli, taj joj je PRIVLACAn, mada ga ona, ako je zao, a dobra, nece i IZABRATi...u rijetkim prilikama mozda i ne bira, pa mozda u prilikama intenzivno cudnim...

nisu nijednim. Svim muskarcima privlacna je dobra zena, jer ona ima mogucnost da se preda odistinski, radi predaje. Njena predaja, iako zla moze da se preda i vise ako hoce, je prava predaja, jer je i cilj. A muskarca dobrog nije sigurno da ce i zle zene, kao zli dobru zenu, voljeti vise nego zlog muskarca...jer si razmisljala o tome, na te neke od tema, posto me interesuje, privlaci me da provjerim pretpostavke o tebi, lijepe, pa ako su tacne popricamo?

Smorisha

Elita
Poruka
24.605
Po rečima dr. Suzan Forvard, koja je i napisala knjigu pod ovim naslovom, postoji dva tipa ličnosti sa kojima
partnerski odnos može biti ugrožavajući.

Prvi je narcisoidni tip čoveka. Narcis je potpuno opsednut sobom i teži da stupi u vezu prvenstveno kako bi stekao divljenje drugih i na taj način sebe uverio koliko je poseban. On nema kapacitete da pruži ljubav već nastoji da za sebe prigrabi što više ljubavi i divljenja.

Drugi tip je psihopata. Psihopata je sklon da pravi haos od svog života, da izrabljuje svakoga ko mu se nađe na putu (uključujući i svoju partnerku). Služi se lažima i prevarama. Ukratko, njegova glavna odlika jeste nedostatak savesti.

Rame uz rame, uz ova dva tipa ličnosti, stoji i podkategorija muškarca Misogogyniste tj. ženomrzca koji se u izvesnom smislu razlikuje od pomenute dve kategorije.
On nije tipični psihopata, narcis ili sadista iako su neke od ovih osobina često u njegovom karakteru. U tom smislu postoje izvesna preklapanja između muškarca koji mrzi žene, psihopate i narcisa. Ipak, ono što je svojstveno tipičnom ženomrscu jeste to što je on sposoban za dugotrajnu vezu sa jednom ženom. Njegova ljubav deluje kao žarka i žestoka a tragično je na koje sve načine uništava ženu za koju tvrdi da je duboko voli. Ono što je njemu najvažnije u partnerskom odnosu jeste da ima kontrolu nad svim aspektima partnerskog odnosa..

http://www.psiholoskikutak.com/muskarci-koji-mrze-zene/

Moje pitanje je jednostavno...kako dalje?

jeste, svima vama su kul lezbace koje mastaju kako peku muske penise na raznju i sve ste princeze koje ne priznaju postojanje zenskih bednica dok su muskarci a priori degenerativni izvori zivota dok se ne dokaze da imaju debelu aktivu, heh.

a onda mogu da budu i pravi degenerici... nema problema... :roll:

a o narcisoidnosti zena nikad ni reci...:roll:

to sto si opisala vam je sudba svidjalo vam se ili ne...

i momci su sada princevi... i garantujem da ce sve manje zarezivati sta govore "glupace od majki"