Muskarci koji cupaju obrve ili ko Vam je rekao da je to lepo?

FB_IMG_1582200075512.jpg

i obratno :)
 
Licno dozivim traumu svaki put kad vidim muskarca koji cupa obrve na tanko.

Da li ja nisam dovoljno moderna?

Da li cupate obrve i zasto da?
Obrve moraju da budu guste, siroke, bar tri prsta od ocne supljine na gore....ako prirodno nije tako , onda se malo brijanjem prosire....
I onda mozes slobodno da radis i najteze poslove, one lepo upiju znoj i sklanjaju ga da ti ne upadne u oci...

Ultimativni cilj je imati obrve koje mogu pola case vode da upiju i skrenu da ne kane u oko...
Nisu dzaba vidjeniji crnogorci nekada imali obrve da moze do vrha cela da ispravi dlake iz obrve...a i u narodnoj poeziji ima silnih opisa, pogleda ga mrko ispod obrva, i odmah mu gace napuni od straha...
 
Licno dozivim traumu svaki put kad vidim muskarca koji cupa obrve na tanko.

Da li ja nisam dovoljno moderna?

Da li cupate obrve i zasto da?

Ako muškarac ima počupane obrve, velika je šansa da ima ludu sestru ili mu je devojka imala nekakav napad ludila pa odlučila da se igra s njim i pincetom.

Ne pominji muškarcu to, dovoljno je istraumiran takvim ženskim mučenjem.

A, ako i s vom sinu majka to uradi, onda je tipična čupačica obrva i očekuj da uvek ima makar dve pincete kod sebe u tašni i pomadicu da to lepo, naravno, počupa bezbolno sa mantrom "za lepotu mora da se istrpi"
 
Ako muškarac ima počupane obrve, velika je šansa da ima ludu sestru ili mu je devojka imala nekakav napad ludila pa odlučila da se igra s njim i pincetom.

Ne pominji muškarcu to, dovoljno je istraumiran takvim ženskim mučenjem.

A, ako i s vom sinu majka to uradi, onda je tipična čupačica obrva i očekuj da uvek ima makar dve pincete kod sebe u tašni i pomadicu da to lepo, naravno, počupa bezbolno sa mantrom "za lepotu mora da se istrpi"
Cekaj, moze se desiti da ga je uhvatio otvoren plamen....moj drugar nije imao neko vreme 1,6 obrva i jedne trepavice...a nije imao nista od opeklina...plamen bio kratak i buran...
Za svaki slucaj zensko treba kad vidi muskarca bez obrva da pridje i sa puno neznosti pita, da te nije oprljio plamene neke vatrene devojke....
 
Pogunuo sam od smeha. Hvala
Ne znam za vas, ali meni su se desavale razne stvari....U Kaludjerici sam imao ledenu kisu u 01 nocu , 3,5h padala, imao sam led debljine 10cm svuda po vojnoj jakni, ledeni covek bukvalno...Imao sam vise puta led na obrvama, imao led i na brkovima i bradi, led na kosi to verovatno je bilo kod vise ljudi nego ovo opisano...
A da nije obrva, bilo bi na trepavicama, to sam video kod par ljudi, to je tek problem...
A ovaj krzneni lepo utopljen i ocni kapci ugrejani...
 
Obrve moraju da budu guste, siroke, bar tri prsta od ocne supljine na gore....ako prirodno nije tako , onda se malo brijanjem prosire....
I onda mozes slobodno da radis i najteze poslove, one lepo upiju znoj i sklanjaju ga da ti ne upadne u oci...

Ultimativni cilj je imati obrve koje mogu pola case vode da upiju i skrenu da ne kane u oko...
Nisu dzaba vidjeniji crnogorci nekada imali obrve da moze do vrha cela da ispravi dlake iz obrve...a i u narodnoj poeziji ima silnih opisa, pogleda ga mrko ispod obrva, i odmah mu gace napuni od straha...

I mi konja za trku imamo!

Screenshot_12.png


Screenshot_13.png


čije će sad gaće da se napune?
 
  • Haha
Reactions: Red

Back
Top