Quantcast

Muskarci koji cupaju obrve ili ko Vam je rekao da je to lepo?

Poruka
6.294
Praksa pokazuje da genetika moze sama da odrzava obrve ukoliko ne radis sledece...
Ne cupas obrve
ne ceses obrve
ne farbas ili neko drugo hemijsko sredstvo obrve

Ako bilo sta od ovog radis obrve pocnu da budu gusce, a javljaju se divljaneri, to su neke dlake neuobicajene duzine, moj kolega je imao jednu koja je bila 8cm..moze da pravi kike od obrva...mini kike...
Muskarci koji ne obracaju paznju,bilo na duzinu i siririnu obrva,pretstavljaju aljkave ljude u svakom segmentu svoje licnosti.!

Poruka
6.294
Praksa pokazuje da genetika moze sama da odrzava obrve ukoliko ne radis sledece...
Ne cupas obrve
ne ceses obrve

Ako bilo sta od ovog radis obrve pocnu da budu gusce, a javljaju se divljaneri, to su neke dlake neuobicajene duzine, moj kolega je imao jednu koja je bila 8cm..moze da pravi kike od obrva...mini kike...
Pa neki nasi zemljaci,prave kike i od dlaka u medju nozju.! Kazu da to uzbudjuje zene,koje vole seksualne nastranosti.

Miller

Legenda
Poruka
50.597
Miller - Ne znam sta imas protiv muskaraca koji svoje cupave obrve,kultivisu.Pa to je za svaku pohvalu.Moderni muskarci,idu redovno i na depilaciju
svog medjunozja,cime dokazuju,da su kultivisani i civilizovani.Da su se odrekli balkanskog izgleda muskarca,koji lice na pecinske ljude.!!!
Pedderi.za medjunozje to je ok i izpod pazuha,za ostale stvari poput depilacija nogu,to je vec odvratno

Mystic+

Legenda
Poruka
62.951
za lečenje kompleksa od sopstvenih ružnih obrva koristite sliku krajišnika...

1591005948093.png

Poruka
6.294
Ne cupas obrve
ne ceses obrve

Da li svi znaju,da kakva je boja obrva kod zene,ista je takva boja obraslog medjunozja.!

Nikita

Buduća legenda
Moderator
Poruka
48.780
Miller - Ne znam sta imas protiv muskaraca koji svoje cupave obrve,kultivisu.Pa to je za svaku pohvalu.Moderni muskarci,idu redovno i na depilaciju
svog medjunozja,cime dokazuju,da su kultivisani i civilizovani.Da su se odrekli balkanskog izgleda muskarca,koji lice na pecinske ljude.!!!
Fujjjj

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.