muskarci...jedno pitanje...

Hehe... ovo me podsjeca na mog druga.

Mene licno nije briga. Ali imam druga koji je jako osjetljiv na to.

Covjek se gadi da poljubi curu koja je pusila nekom drugom momku, i nema sanse da poljubi takvu curu. A ako su jos isli i dalje od toga... nece joj ni prici. Cak se ponekad i gadi ako se cura puno zvalila sa nekim. haha... to je meni smesno, ali eto ima i takvih.
 
bole065:
Hehe... ovo me podsjeca na mog druga.

Mene licno nije briga. Ali imam druga koji je jako osjetljiv na to.

Covjek se gadi da poljubi curu koja je pusila nekom drugom momku, i nema sanse da poljubi takvu curu. A ako su jos isli i dalje od toga... nece joj ni prici. Cak se ponekad i gadi ako se cura puno zvalila sa nekim. haha... to je meni smesno, ali eto ima i takvih.
Nishta se ti ne brini za svog ortaka, on ce dobiti zenu taman takvu kakvu zasluzuje. Unece svoju nevinost u brak kao trofej, a onda ce do kraja zivota da mu ***** oko svega i svacega, pretvarajuci se u mrzovoljnu babu,a on ce da juri sa strane..no bitno je da je ozenio nevinu..hehehe
 
zasto bi im smetalo?
mada postoje i takvi....
To je biko u davna vremena-nevina u brak, sada devojke sa 14 godina gube himen, a kako da budu nevine za brak...
Ja naravno nisam tako rano izgubila nevinost, ali znam drugarice koje jesu, cak je jedna sa 13 godina, ma bezi bre jos uvek je dete a ona se vec j***
 
Anonymous:
OTPRILIKE DA 95% MUSKARACA JE ODGOVORILO SA NE?
DA LI JE MOGUCE,DA JE I U STVARNOSTI TAKO? :wink:

Nazalost, nije... I takvi kromanjonci nabijaju zenama komplekse te vrste... Mislim da je u RL-u to podeljeno na nekih 60:40 u korist onih kojima nije to bitno...

Od ovih 95% muskaraca, oko 60% je bilo iskreno, a ostali su isli na metodu 'flow with the river'...

Takodje, vecina tih 'brdjana' nije ni culo za kompjuter, pa ne ume isti ni da koristi... Tako da, generalno (ne u svim slucajevima), ovde dolaze obicno pametnije osobe (u proseku) nego sto ces sresti u RL.

U svakom slucaju... svako normalan ce odgovoriti sa NE... Ostali nisu ni vredni razmisljanja o njima... Izuzev ako ti ne volis te kromanjonce...
 
Incognito:
Anonymous:
OTPRILIKE DA 95% MUSKARACA JE ODGOVORILO SA NE?
DA LI JE MOGUCE,DA JE I U STVARNOSTI TAKO? :wink:

Nazalost, nije... I takvi kromanjonci nabijaju zenama komplekse te vrste... Mislim da je u RL-u to podeljeno na nekih 60:40 u korist onih kojima nije to bitno...

Od ovih 95% muskaraca, oko 60% je bilo iskreno, a ostali su isli na metodu 'flow with the river'...

Takodje, vecina tih 'brdjana' nije ni culo za kompjuter, pa ne ume isti ni da koristi... Tako da, generalno (ne u svim slucajevima), ovde dolaze obicno pametnije osobe (u proseku) nego sto ces sresti u RL.

U svakom slucaju... svako normalan ce odgovoriti sa NE... Ostali nisu ni vredni razmisljanja o njima... Izuzev ako ti ne volis te kromanjonce...

Prijatelju nisam mogao a da ti ne odgovorim.

Ima nekih "brdjana" koji su culi za kompjuter i koji ne razmisljaju kao ti.

Ne razumijem zasto kazes da nisu vrijedni pominjanja itd?

Kada kazes nabijaju kompleks pretpostavljam da mislis da na one kresu sve sto stignu a od buduce zahtijevaju da je nevina.

Evo ja nenormalni kazem "DA"
Pozdrav
 

Back
Top