2ličan
Domaćin
- Poruka
- 4.864
Ja bih je lijepo zamolio da kaže....AAAAAJa bih se podvukao pod nju. Hehe A ti?
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Ja bih je lijepo zamolio da kaže....AAAAAJa bih se podvukao pod nju. Hehe A ti?
Koga pitaš?I kako misliš da udjes u mene ako tako raspecim
Pa mene, valjda, hahaha.Koga pitaš?
Da ne rimujem.Reklo bi se da je AI poza
Kako?! Na tvome sam koza???Da ne rimujem.![]()
Hteo sam moi te voza.Kako?! Na tvome sam koza???
To je poza za slikanje, nije za seks
A neka je najjednakija među jednakima.Kad je dobra riba svaka poza je dobra
Ne bih ništa mislio da je ta riba pored mene, već bih joj ušt*kao u označenu zonu

Subnordid+norid kao u dobra dtara vremenaNe bih ništa mislio da je ta riba pored mene, već bih joj ušt*kao u označenu zonu
Pogledajte prilog 1888225
Ne znam, @Skafander je postavio u ovodom postu. Ja sam joj sam dodao to crveno na međunožjeSubnordid+norid kao u dobra dtara vremenako je glspodjiica?

SkafanderaKoga pitaš?
Prazna ti baterijaNe bih ništa mislio da je ta riba pored mene, već bih joj ušt*kao u označenu zonu
Pogledajte prilog 1888225
Bravo mali ljubi tebe toxyKad je dobra riba svaka poza je dobra
trippie.bri, neka mlada mišel fajfer. HeheSubnordid+norid kao u dobra dtara vremenako je glspodjiica?
Imam je i golu, haha, je l' smem da stavim link, možda u spojleru?Subnordid+norid kao u dobra dtara vremenako je glspodjiica?
NeImam je i golu, haha, je l' smem da stavim link, možda u spojleru?