Muškarci,da možete da birate,da li biste bili pre sa mladjom ili starijom devojkom u vezi,od Vas?

Cist sablon s kojim priroda nema veze...po meni bolje da je starija, da se ostvarila na svim poljima i da joj je vreme da se smiri, a da muskarci uzivaju u sekiracijama da li je supa vruca, gde je pivo, ko ce da pobedi u fudbalu i da kresnu zenu kada ih ne muce drugi problemi....i naravno, ako zena nije u mogucnosti da resi svoje obaveze uzmu jos jednu zenu kao pomoc oko dece i donosenja gajbi do frizidera...
 
Bilo neko kampovanje i ja ostanem sam sa jednom curom slucajno dve veceri jer iskrslo ostatku ekipe nesto a ona ima 20 a ja 32 i ono bilo mi glupo da je muvam i nista samo zezanje a nisam ni video nesto, neke znake s njene strane...Ne znam da li sam pogresio ili ne, da li sam trebao ili ne, samo znam sa sam kamp skockao kao nikad, rucak, vatrica, voznja camcem, gitarica...Nikad nisam bio zainteresovan za toliko mladje od mene ali vidim da nesto i osecam da nesto ima u meni sto mi govorida mi se svidja i slicno verovatno sto kad odem negde u prirodu i kampovanje u tom trenutku periodu mi se dusa otvori i sve mi nekako ide na srce...Ona odlazi polovinom ili krajem septembra za Novi sad da studira i posle toga je necu ni vidjati...Cak je kampovanje prekinula oluja a trebali smo da budemo jos tri dana sto me je jakoo razocarali rastuzilo u isto vreme...Sad kao treba dase skupi ta ista ekipa tu negde blizu van grada da se dopijei pojede sto je ostalo i idemosutra opet i opet nekako se pogodilo da prvo idemo ja i ona skoro polovinu trecinu dana da namestimo pripremimo sta treba i sacekamo ostale da zavrse s ovavezama i dodju...

Ne znam sta da radim pa evo pitam za savet da li da ostanem isti ili da pocnem malo da prelazim ono malosamo sitno kao tu neku granicu prijateljstva pa da vidim sta ce biti...
Sta bi neko uradio na mohe mesto, da li je to normalna razlika u godinama ili ne, ovo mi se prvi put dogadja da mi se svidja toliko mladja?
 
U vezi ni sa jednom..
seks kombinacija,,ebes ga nema pravila svaka se jebee za sebe..msm do osobe je,,,al po meni od 35 do 50 i 55 nema boljeg seksa.
Nekako mladje su nedojebane.(osim retkih izuzetaka)
Cenim iskrenost,ali licno tip koji je hteo sa mnom vezu,pa prijateljstvo,nije me nikada ni video,pa posle nekoliko meseci mi je rekao da samo hoce seks.I kako da mu verujem
 
Bilo neko kampovanje i ja ostanem sam sa jednom curom slucajno dve veceri jer iskrslo ostatku ekipe nesto a ona ima 20 a ja 32 i ono bilo mi glupo da je muvam i nista samo zezanje a nisam ni video nesto, neke znake s njene strane...Ne znam da li sam pogresio ili ne, da li sam trebao ili ne, samo znam sa sam kamp skockao kao nikad, rucak, vatrica, voznja camcem, gitarica...Nikad nisam bio zainteresovan za toliko mladje od mene ali vidim da nesto i osecam da nesto ima u meni sto mi govorida mi se svidja i slicno verovatno sto kad odem negde u prirodu i kampovanje u tom trenutku periodu mi se dusa otvori i sve mi nekako ide na srce...Ona odlazi polovinom ili krajem septembra za Novi sad da studira i posle toga je necu ni vidjati...Cak je kampovanje prekinula oluja a trebali smo da budemo jos tri dana sto me je jakoo razocarali rastuzilo u isto vreme...Sad kao treba dase skupi ta ista ekipa tu negde blizu van grada da se dopijei pojede sto je ostalo i idemosutra opet i opet nekako se pogodilo da prvo idemo ja i ona skoro polovinu trecinu dana da namestimo pripremimo sta treba i sacekamo ostale da zavrse s ovavezama i dodju...

Ne znam sta da radim pa evo pitam za savet da li da ostanem isti ili da pocnem malo da prelazim ono malosamo sitno kao tu neku granicu prijateljstva pa da vidim sta ce biti...
Sta bi neko uradio na mohe mesto, da li je to normalna razlika u godinama ili ne, ovo mi se prvi put dogadja da mi se svidja toliko mladja?
Iskreno,ako ste izgradili odnos prijatelja,on tesko prerasta u ljubav.
 
Dragi moji,
često me interesuje mišljenje drugih momaka,
vrlo često sretnem neku devojku koja je u vezi sa momkom,a starija je dve ili tri godine od njega.
Pa,da možete da birate,pošto ne znamo ko će se u nas zaljubiti,da li biste pre bili sa mladjom ili sa starijom devojkom u vezi?
Ako sa mladjom,zašto?
Ako sa starijom,zašto?
Obrazložite odgovor.
Napomena:Držimo se teme,zezanja su dozvoljena,ali ne previše.Traže se odgovori na datu temu.
Sa mlađom.
Starije od mene uglavnom imaju problema sa ispadanjem zubala tokom ljubljenja.
 
Cenim iskrenost,ali licno tip koji je hteo sa mnom vezu,pa prijateljstvo,nije me nikada ni video,pa posle nekoliko meseci mi je rekao da samo hoce seks.I kako da mu verujem
Позови га на секс па му га ускрати. Све ће ти бити јасно.
 
Bilo neko kampovanje i ja ostanem sam sa jednom curom slucajno dve veceri jer iskrslo ostatku ekipe nesto a ona ima 20 a ja 32 i ono bilo mi glupo da je muvam i nista samo zezanje a nisam ni video nesto, neke znake s njene strane...Ne znam da li sam pogresio ili ne, da li sam trebao ili ne, samo znam sa sam kamp skockao kao nikad, rucak, vatrica, voznja camcem, gitarica...Nikad nisam bio zainteresovan za toliko mladje od mene ali vidim da nesto i osecam da nesto ima u meni sto mi govorida mi se svidja i slicno verovatno sto kad odem negde u prirodu i kampovanje u tom trenutku periodu mi se dusa otvori i sve mi nekako ide na srce...Ona odlazi polovinom ili krajem septembra za Novi sad da studira i posle toga je necu ni vidjati...Cak je kampovanje prekinula oluja a trebali smo da budemo jos tri dana sto me je jakoo razocarali rastuzilo u isto vreme...Sad kao treba dase skupi ta ista ekipa tu negde blizu van grada da se dopijei pojede sto je ostalo i idemosutra opet i opet nekako se pogodilo da prvo idemo ja i ona skoro polovinu trecinu dana da namestimo pripremimo sta treba i sacekamo ostale da zavrse s ovavezama i dodju...

Ne znam sta da radim pa evo pitam za savet da li da ostanem isti ili da pocnem malo da prelazim ono malosamo sitno kao tu neku granicu prijateljstva pa da vidim sta ce biti...
Sta bi neko uradio na mohe mesto, da li je to normalna razlika u godinama ili ne, ovo mi se prvi put dogadja da mi se svidja toliko mladja?

Ako ti i ona osećate da je to ispravno, onda je ispravno. Ne treba ti naš blagoslov.
 
Na postavljeno pitanje,vrlo je lako odgovoriti.Pa naravno da je pozeljno da partnerka u seksu,bude sto mladja i sto neiskusnija.Jako je lepo,
uciti neiskusnu (seksualno) devojku.Samo mlade (obavezno punoletne) zenske osobe,zele da budu ispunjene znanjem,dobrim umecem i vestinama
u vodjenju ljubavi,umetnost je voditi dobar seks.......
 

Back
Top