Muškarci,da možete da birate,da li biste bili pre sa mladjom ili starijom devojkom u vezi,od Vas?

Modernamira5

Domaćin
Poruka
4.342
Dragi moji,
često me interesuje mišljenje drugih momaka,
vrlo često sretnem neku devojku koja je u vezi sa momkom,a starija je dve ili tri godine od njega.
Pa,da možete da birate,pošto ne znamo ko će se u nas zaljubiti,da li biste pre bili sa mladjom ili sa starijom devojkom u vezi?
Ako sa mladjom,zašto?
Ako sa starijom,zašto?
Obrazložite odgovor.
Napomena:Držimo se teme,zezanja su dozvoljena,ali ne previše.Traže se odgovori na datu temu.
 
Dragi moji,
često me interesuje mišljenje drugih momaka,
vrlo često sretnem neku devojku koja je u vezi sa momkom,a starija je dve ili tri godine od njega.
Pa,da možete da birate,pošto ne znamo ko će se u nas zaljubiti,da li biste pre bili sa mladjom ili sa starijom devojkom u vezi?
Ako sa mladjom,zašto?
Ako sa starijom,zašto?
Obrazložite odgovor.
Napomena:Držimo se teme,zezanja su dozvoljena,ali ne previše.Traže se odgovori na datu temu.
Pre sa mladjom, ali ne previse mladjom.
Nekako je logicnije da se ja divim njenoj lepoti nego ona mojoj:lol:
 
Da,pricamo bas o tome.

Eto, onda obzirom da kada planiraš ozbiljnu vezu/brak, planiraš i porod (uglavnom), priroda je takva da kod žena, bar starijih od mene, često to ide prilično teško. Danas i daleko mlađe osobe često imaju problem sa tim stvarima a kamoli starije.
 
Dragi moji,
često me interesuje mišljenje drugih momaka,
vrlo često sretnem neku devojku koja je u vezi sa momkom,a starija je dve ili tri godine od njega.
Pa,da možete da birate,pošto ne znamo ko će se u nas zaljubiti,da li biste pre bili sa mladjom ili sa starijom devojkom u vezi?
Ako sa mladjom,zašto?
Ako sa starijom,zašto?
Obrazložite odgovor.
Napomena:Držimo se teme,zezanja su dozvoljena,ali ne previše.Traže se odgovori na datu temu.

2-3 godine je puno kada imaš 16 potpuno besmisleno postaje kasnije, tako da nemam problem sa tim. A podsvesno ili ne uvek sam bio sa mlađim devojkama ili u generaciji +- 2. Da li je to izbor ili mi se tako zalomilo stvarno ne znam :lol:
 
Dragi moji,
često me interesuje mišljenje drugih momaka,
vrlo često sretnem neku devojku koja je u vezi sa momkom,a starija je dve ili tri godine od njega.
Pa,da možete da birate,pošto ne znamo ko će se u nas zaljubiti,da li biste pre bili sa mladjom ili sa starijom devojkom u vezi?
Ako sa mladjom,zašto?
Ako sa starijom,zašto?
Obrazložite odgovor.
Napomena:Držimo se teme,zezanja su dozvoljena,ali ne previše.Traže se odgovori na datu temu.
Jao bre cico dokle više sa ovakvim temama. Valjda su demoni prošlosti konačno nestali.
@tema
Sa mlađom, naravno. Zato što je mlađa lepša.
 

Back
Top