Quantcast

MUŠKARCI-da li vam kod žena smeta malo ili puno veći nos?

I

iluzionista

Gost
gladna:
Volim i ja tebe :)

Mene?
shame.gif

P.S. Je li ono "Mali Princ" u tvom avataru? ;)

Pera_Zdera

Domaćin
Poruka
3.555
Svaki covek ima vrline i mane. Uvek sam govorio da je mnogo bitnija psihicka lepota od fizicke. Nos je samo jedan mali segment fizicke lepote. A u principu i ja mislim da imam malo veci nos...pa ako njoj ne smeta sto bi onda meni smetalo. Vidim da su ovde neki iskompleksirani ili bili iskompleksirani sa velikim nosom. Sve je to po meni samo neki klinacki trip...ono kao iz 3-eg osnovne. Jes da je mozda tada i meni bile neke uvrede na taj racun, ali zadnjih 10-ak godina ja ne znam da li je to neko uopste i primetio a kamoli pravio sale na taj fazon.
Drugim recima prihvatiti nekog ili ne ne zavisi od velicine nosa nego od generalnog, celokupnog utiska o nekom...pretezno psihickog.

dzordzV76

Primećen član
Poruka
980
luna:
To je to,problem dok je ljubis,da ti se tvoj lijepo izvajani nosic razbije o njenu nosurdu,ili mozes za vrijeme ljubljenja da svoj nos turis u njen,i nema komplikacija! :lol: :lol: :lol: Pozdrav :!:
ma nesmeta mi, samo se ljubimo na jednu stranu, jer ako bi u toku ljubljenja menjao stranu, postoji šansada otkine moj, ili da mi izbije koje oko, baš je kul dok se ljubiš moraš i da strepiš.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.