Muškarci,da li mislite da devojka ima pravo da Vam ne dozvoli da vidite Vaše dete?

Meni je zao sto niste pogledali film koji sam ponudio...
Film je lep prikaz kako ljudi iz sujete i gluposti cak i kad znaju da je glupost na kraju komplikuju bez potrebe...
I verujem da dosta toga iz filma ima u realu, jer sam gledao kako izgledaju razvodi, ne u mojoj porodici, pa to ne znam, ali gledao sam kod drugih, a dok sam bio student sam nepogresivo pogadjao ko ima razvedene roditelje, ako je zensko govornik posle 5 recenica, a ako je musko posle 25 recenica ili nekad i 30 recenica...

Znaci zabavljao sam narod nekim svojim sposobnostima koje su neverovatne...
Prepoznavanje horoskopskog znaka device, prepoznavanje ko je rastao u razvedenoj porodici, a neke sposobnosti nije ugodno ljudima prikazivati, npr da znam da osetim kad neka ima mecu, zbog mirisa, ili da prepoznajem virgo takodje posle 15 min razgovora...

Logicki objasniti valjda nije tesko.....indoktrinacija osobe koja zivi u uniseks vaspitanju je primetna cim se pojavi neka rodna obojenost u razmisljanju ili ponasanju, a vrlo su ceste u svakodnevnom zivotu...
Pri tome naglasavam da to nema veze sa seksualnim opredeljenjem.......
Dok nisam upoznao gej populaciju nisam znao da prepoznam geja , a posle sam znao , ne u nekom 100%, ali sam shvatio da imaju svoju mimiku i tajnu komunikaciju....

Zasto ovo pisem...
Zato sto su deca pravi sundjer za neiskazano....
Oni ce povezati nesvesno neke stvari koje roditelji ne zele da kazu....a nisu ni zdrave...
A nekad povezu i neke stvari koje nisu toliko bolesne, npr moze se preko malog deteta provaliti ko se svidja majci od muskaraca...dete pokazuje tako sto oseca emociju majke prema takvim muskarcima, pa imitira, a ne zna sta imitira...
 
Meni je zao sto niste pogledali film koji sam ponudio...
Film je lep prikaz kako ljudi iz sujete i gluposti cak i kad znaju da je glupost na kraju komplikuju bez potrebe...
I verujem da dosta toga iz filma ima u realu, jer sam gledao kako izgledaju razvodi, ne u mojoj porodici, pa to ne znam, ali gledao sam kod drugih, a dok sam bio student sam nepogresivo pogadjao ko ima razvedene roditelje, ako je zensko govornik posle 5 recenica, a ako je musko posle 25 recenica ili nekad i 30 recenica...

Znaci zabavljao sam narod nekim svojim sposobnostima koje su neverovatne...
Prepoznavanje horoskopskog znaka device, prepoznavanje ko je rastao u razvedenoj porodici, a neke sposobnosti nije ugodno ljudima prikazivati, npr da znam da osetim kad neka ima mecu, zbog mirisa, ili da prepoznajem virgo takodje posle 15 min razgovora...

Logicki objasniti valjda nije tesko.....indoktrinacija osobe koja zivi u uniseks vaspitanju je primetna cim se pojavi neka rodna obojenost u razmisljanju ili ponasanju, a vrlo su ceste u svakodnevnom zivotu...
Pri tome naglasavam da to nema veze sa seksualnim opredeljenjem.......
Dok nisam upoznao gej populaciju nisam znao da prepoznam geja , a posle sam znao , ne u nekom 100%, ali sam shvatio da imaju svoju mimiku i tajnu komunikaciju....

Zasto ovo pisem...
Zato sto su deca pravi sundjer za neiskazano....
Oni ce povezati nesvesno neke stvari koje roditelji ne zele da kazu....a nisu ni zdrave...
A nekad povezu i neke stvari koje nisu toliko bolesne, npr moze se preko malog deteta provaliti ko se svidja majci od muskaraca...dete pokazuje tako sto oseca emociju majke prema takvim muskarcima, pa imitira, a ne zna sta imitira...
sta sam onda ja u horoskopu po tebi?
 
Moje misljenje je sve vise potkrepljeno brojnoscu zenskog prenemaganja i nekog durenja i princezisanja....
Znaci bukvalno zene vise nisu za drustveni zivot, jesu za zivot u drustvu ali nisu vise za drustveni zivot...
Kako nazivati ponasanje osobe koja bukvalno sve ceka da joj odradis, ima dvostruke standarde po pitanju ponasanja prema drugim osobama, a i prema prevari i seksualnosti, a kao da jedva ceka da se naduri i ljuti pa da se kao musko izvinjava....ili da prebacuje krivicu na muskarca...

To prihvataju seljacine i papucari sa logikom, ma ebacu ja njoj mater na nekoj drugoj krivini...I obicno to i urade, i tako se stvori ludi par, ludi svet, ludi odnosi, posle citamo svasta u novinama ili cujemo svasta po komsiluku..
Samo prihvatanje tih pekmezastih odnosa koje u ogromnom broju zene pokusavaju da nametnu muskarcima i ucene koje uspevaju jer inace ostade sam dok one guraju foru samohrane majke jer im i nije bitno ko je otac njihovog deteta, deteta kucnog ljubimca koga i nece nesto posebno da vaspitavaju vec bukvalno kao da garadjaju za vlast i kasniju upotrebu za drustvo...

Zakoni sasvim sigurno kaznjavaju muskarca koji zeli da bude dobar otac, vrlo cesto idu na ruku osvetoljubivosti jednog ili oba roditelja, kao to je tako cesto , a jeste cesto bas zato sto se prenosi efekat ucene pekmezastog kasnije na reakciju onog ko je ucenjen...
Emotivne i psiholoske ucene uvek radjaju vrlo komplikovane i intezivne ali i nakaradne reakcije....obicno su slicne onim indukcionim, uzrocnim, ali nekad to ode i na drugu stranu....aktivna agresivnost radja pasivnu, a pasivna nekad rodi aktivnu....
U svakom slucaju trend podizanja iskoriscenja partnera kroz pekmezara ponasanje je uveliko prihvacen od zena i ne samo da nema smisla nego je doveden do apsurda cak i u onom vicu, gde majka objasnjava kako joj se cerka super udala, a sin , zena ga muci , slabo jede, maltretira ga , dok cerka sve to dobija od svog muza bez pogovora...

I bice jos gore, jer je holivud u procesu preuzimanja za lobiranje zenskog pitanja, tj pri kraju je taj proces, pa ce se kroz gomilu filmova , a to vec traje neko vreme, sugerisati nove vrednosti u drustvenom ponasanju...
Ono iz biblije o paklu kad se sve okrene i kad zene preuzimaju moc bez ikakve mere, okrecuci centar drustvenog desavanja oko sebe sto dovodi do Sodome i Gomore, nije daleko...

O logici necu ni da pricam, posto logika nikad nece savetovati da bice sa manje intelektualnog i misaonog potencijala donosi vise i vaznije odluke od onog drugog bica....to logika ne radi....
 
Vama je glup,ali meni nije.Imam pravo na svoj sopstveni stav.Pozzzz

BRAVO! Tačno u srž!
Naravno da imaš pravo na svoj stav i to pravo ti niko ne može uskratiti. Isto tako i ja imam pravo da mislim da je takav tvoj stav ekstremno glup i ni meni, kao ni tebi, to pravo niko ne može uskratiti. I ta nesrećnica iz tvoje pričice ima pravo da MISLI da može da zabrani ocu svog deteta da viđa to njihovo zajedničko dete i to pravo joj niko ne može oduzeti... ali samo da misli!
Dete nikako nije njena lutka, njeno vlasništvo, pa da ne dozvoljava da se neko drugi igra sa njim/njom. Dete je njhovo, zajedničko i oboje imaju ista prava kad je to dete u pitanju... kao i obaveze.
Pobogu, pa i narkomani, kriminalci, osuđivane ubice, ... imaju prava da viđaju svoju decu, a ne dečko koji se, zaboga, predomislio. Svašta.
 
BRAVO! Tačno u srž!
Naravno da imaš pravo na svoj stav i to pravo ti niko ne može uskratiti. Isto tako i ja imam pravo da mislim da je takav tvoj stav ekstremno glup i ni meni, kao ni tebi, to pravo niko ne može uskratiti. I ta nesrećnica iz tvoje pričice ima pravo da MISLI da može da zabrani ocu svog deteta da viđa to njihovo zajedničko dete i to pravo joj niko ne može oduzeti... ali samo da misli!
Dete nikako nije njena lutka, njeno vlasništvo, pa da ne dozvoljava da se neko drugi igra sa njim/njom. Dete je njhovo, zajedničko i oboje imaju ista prava kad je to dete u pitanju... kao i obaveze.
Pobogu, pa i narkomani, kriminalci, osuđivane ubice, ... imaju prava da viđaju svoju decu, a ne dečko koji se, zaboga, predomislio. Svašta.
Zato je tema i postavljena,da bi svako odgovorio šta bi uradio da se sutra nadje u datoj situaciji
 
Ona je povredjena, snovi joj sruseni, taktika propala, a okruzenje je vaspitava od malih nogu da zena treba da se sveti muskarcu kad joj nije po volji...sta on tu ovo ono , ma smesti mu sestro da se pushi....nakalemi mu sve sto mozes i uzivaj.......uzmi sto god mozes a i vise, da te duze pamti....
Sve su ovo standardni i vrlo cesti zenski drugarski saveti ona njoj.....

Na zalost savremeno doba nosi zestoku primenu demokratskog i u naucnom, tj onom sto se zove naucno, a neko kad izda knjigu o svom trosku to se kao zove naucno , pa ce se milion psiholoskinja javiti sa knjigama i to se kaze po narudzbi prisanom tekstu gde lobira i demagogise na temu izvijajuci je do besmisla..
Dzepne psihologije su tako slatke i NAUCNE zenama da su i papucari muskarci poceli da budu ponosni sto sve povrsno i po metodu cuo sam, mora da je istina prihvataju kao znanje...

I tu imamo nesto sto se moze zvati selekcija, jer zene zbog sujete forsiraju tu laznu nauku, papucari zbog pasive i micikane kao nagrade su podrska a samim tim i bliski i vise izabrani i imamo drustvenu selekciju usmerenu ka povrsnosti, laznim znanjima, narcisoidno autistickim teorijama, verovanjima koja nisu religiozna vec novoreligiozna...
Imamo selekciju celog drustva ka gluposti i neobrazovanosti, uz ambiciozno skupljanje diploma i sertifikata, koji tako postaju dokaz ni znanja ni strucnosti nego osposobljenosti.......A velika je razlika izmedju osposobljenog ekonomiste i strucnog ekonomiste, ili osposobljenog elektrotehnicara i strucnog elektrotehnicara....ove prve cesto zovemo laboranti ili tehnicar, obicno sa 2 godine srednje skole, a ovog drugog zovemo master uz naknadno usavrsavanje i talenat za neku od oblasti iz sfere elektrotehnike ili ekonomije, da ubacim i drustvene nauke kao primer...

Na zalost, opet, samo redjam na zalost....taj trend nije iskljucivo na zapadu...USA to gura i u Aziju i u Australiju, doduse oziiji i kiwiji malo lupaju kontru jer su osetili da takva politika svadja muske i zenske, a oni bi jednostavno i uspesno da se druze...

Moj komentar je u smislu da je psihopatologija u vezi deteta nastala mnogo ranije, tj drustveno je oblikovana osoba kao psihopatoloski ili obavezno i sociopatoloski slucaj ako je u Srbiji...a mozda i na zapadu...Zbog potrebe rivaliteta i eliminacije konkurencije, nisu tu cisti odnosi drustvene saradnje i postovanja...
Tako da nije njena osobenost , cak i da se moze definisati kao psihopatologija...Rade svi pa radim i ja...tako mi i svi savetuju, sve su to argumenti da osoba koja zeli da bude ugodni mediokritet pristaje da bude i psihopatoloski slucaj i sociopatoloski slucaj..

Uzmite za primer praksu iz proslosti, gde mlada majka koja zivi u gradu, kad mora u kupovinu odvede decu kod komsinice istog godista ili kod neke babe...i ne postavlja se pitanje od tih ljudi , a sta ce biti zauzvrat.....nego suprotno od danas, gde ima za jednog ima i za dvoje ili troje...
To nije ekonomija nije racunica , nije pametno , iskoriscavanje zestoko i bez postovanja prema komsijama, tako bi glasila dijagnoza danas, ali nije...
To su povezujuci , srdacni odnosi, najbolji za dete....jer dete sagleda svet i ako nije nevaspitano i dosadno , onda ce dobiti vaspitanje od svih tih bejbisitera pomalo a to je ono sto najvise vredi na svetu.....vise od svih poklona roditelja i apsolutne paznje i tretiranja...
Imace uvid u to kakvi su ljudi kad su dobri a u sebi imaju i dobro i zlo...
Imace ljude otvorene i na tacni....a da to ljudi nece znati....
 
Poslednja izmena:
Svako ima pravo da vidja oca.
A šta Vi mislite?Na primer da li treba dozvoliti ocu da vidi dete,ako je rekao da ga neće dok je rastao u stomaku?
Apsolutno. To sto nije bio spreman, ili pre bih rekao da nije hteo dete sa njom a sad mi je jasno i zasto, ne daje joj nikakvo pravo da mu uskrati to postojece dete. On ima svo pravo na to rodjeno dete. I dete nije igracka pa da ti ne dam.
 
Relativizovanje pojma " devojka" dovodi u pitanje podobnost za brigu o detetu cime takvu zenu izjednacava sa neodgovonoscu oca koji ne zeli dete. Stavise, osporavajuci da je zena koja je rodila i ima odgovornost prema detetu nema prava da sudi o podobnosti oca, koji nije zeleo dete dok je bilo fetus, ali ga priznaje voljom da ga posecuje.
Tacnije zenama koje sebe smatraju devojkom muskarac ima prava da negira kao majku i da se suprotstavi njenom stavu da je dete objekat kojim bi ga ona kaznjavala jer nju nije prihvatio kao majku. Izjednacavanje interesa deteta i majke je nemoralan cin.
Tako da devojka nema nikakva prava da zabrani ocu da vidja dete. Ako je vec izabrala i imenovala oca ne moze da se predomisli, jer je dete vec rodjeno i postalo da bude objekat vlasnistva.
I stvarno, kada zena prestaje da bude devojka po vama i postaje zena koja ima odgovornosti zene?
 
Naravno da treba da dozvoli ocu da vidi dete. Ljudi se menjaju i taj otac se možda pokaje što je sve izgovorio majci.


Aha,u bajkama. 1 od milion se promeni. Onda moja drugarica treba da prihvati izvinjenje muža s kojim se razvodi, jer se gari izvinio što se ponašao kao krelac.A nije se izvinio kad joj je lupio šamar i počupao za kosu. Za to se ne izvinjava, jer,očigledno to smatra normalnim.Sad traži da vidi dete ,i dolazi,seem što ga je dete zaboravilo a i ne zanima ga realno, tako da ne znam zašto dolazi.Da li bi ti zbog tog jednog izvinjenja mu oprostila? To može da uradi samo vrlo naivna osoba.:mrgreen:
 
Dragi moji,
u svetu je česta pojava da kada devojka zatrudni,otac deteta nekada iz nekog nepoznatog razloga kaze toj devojci trudnoj,da ne želi to dete.Nije uvek tako,ali ima nekih slučajeva.
Da li mislite da onda majka deteta,ima pravo da ne dozvoli ocu deteta da vidi to dete,ako se on ipak interesuje nakon rodjenja deteta da vidi svoje dete,bez obzira na to što isto to dete nije želeo dok je njegova devojka bila trudna?Jer iako otac nije želeo to dete,majka je odlučila da ga rodi.Ja mislim da majka deteta u tom slučaju ima pravo da ne dozvoli ocu da vidi dete,jer otac nije želeo to dete dok je bilo u stomaku majke,niti je vodio računa o trudnoći devojke.Kako biste Vi postupili u ovakvoj situaciji,da ste Vi taj otac,ali ne želite to dete,a onda kada se to dete rodi,želite da ga/je vidite,a majka ne dozvoljava da vidite to dete iz razloga što ga niste želeli dok je bilo u stomaku.Mene je iskreno odgovor jedne osobe šokirao na datu temu,ta osoba mi se udvarala neko vreme i na ovo pitanje je odgovorila da bi majka morala da mu dozvoli da vidi dete,inače ako ona to ne bi uradila,on je rekao da bi je ubio.Verovatno takva osoba nije normalna,cim je to izjavila.Ja mislim da majka u takvom slučaju ima pravo da ne dozvoli ocu da vidi dete,jer to isto dete nije želeo dok ga je majka nosila devet meseci,a onda je došao nakon rodjenja i trazio da vidi dete.
Muškarci,kako biste Vi postupili?
Ne majka. Niko sa lica zemlje ne moze zabraniti.
 
Aha,u bajkama. 1 od milion se promeni. Onda moja drugarica treba da prihvati izvinjenje muža s kojim se razvodi, jer se gari izvinio što se ponašao kao krelac.A nije se izvinio kad joj je lupio šamar i počupao za kosu. Za to se ne izvinjava, jer,očigledno to smatra normalnim.Sad traži da vidi dete ,i dolazi,seem što ga je dete zaboravilo a i ne zanima ga realno, tako da ne znam zašto dolazi.Da li bi ti zbog tog jednog izvinjenja mu oprostila? To može da uradi samo vrlo naivna osoba.:mrgreen:
Zene stvarno moraju da razdvoje relaciju muz- zena od relacije otac-dete. U principu mogu stvari se urede da ne vidis coveka uopste,na sta imaju apsolutno pravo.
Generalno je najteze zenama koje su pretrpele fizicko nasilje,ali ako samo dete nikada nije bilo ugrozeno,tu bas nema mnogo materijala,sem pomesanih osecanja majke.
O tome kakav je neko uzor,smo mislile na vreme ili nismo.
 
ako prizna dete , placa alimentaciju , zasto da ga ne vidi .

ako ga ne prizna sta ima da ga gleda.

povraca mi se od onih koji ne priznaju ili ne vide dete godinama , pa onda se *pokaju* pa placu , zao im

a * vole * puno dete

ljubav se ne dobija , nego se i ljubav razvija i raste

moze ti se neko svideti na prvi pogled , ali za ljubav treba vreme .
Ma... griža savesti.. a možda i čista znatiželja.. Ne bih dozvolila, jer tako bi mogao i onaj "slučajni" donor iz banke neke da pravi "potraživanje" na dete... razlike apsolutno nema.
 

Back
Top