Muškarci,da li mislite da devojka ima pravo da Vam ne dozvoli da vidite Vaše dete?

Modernamira5

Domaćin
Poruka
4.342
Dragi moji,
u svetu je česta pojava da kada devojka zatrudni,otac deteta nekada iz nekog nepoznatog razloga kaze toj devojci trudnoj,da ne želi to dete.Nije uvek tako,ali ima nekih slučajeva.
Da li mislite da onda majka deteta,ima pravo da ne dozvoli ocu deteta da vidi to dete,ako se on ipak interesuje nakon rodjenja deteta da vidi svoje dete,bez obzira na to što isto to dete nije želeo dok je njegova devojka bila trudna?Jer iako otac nije želeo to dete,majka je odlučila da ga rodi.Ja mislim da majka deteta u tom slučaju ima pravo da ne dozvoli ocu da vidi dete,jer otac nije želeo to dete dok je bilo u stomaku majke,niti je vodio računa o trudnoći devojke.Kako biste Vi postupili u ovakvoj situaciji,da ste Vi taj otac,ali ne želite to dete,a onda kada se to dete rodi,želite da ga/je vidite,a majka ne dozvoljava da vidite to dete iz razloga što ga niste želeli dok je bilo u stomaku.Mene je iskreno odgovor jedne osobe šokirao na datu temu,ta osoba mi se udvarala neko vreme i na ovo pitanje je odgovorila da bi majka morala da mu dozvoli da vidi dete,inače ako ona to ne bi uradila,on je rekao da bi je ubio.Verovatno takva osoba nije normalna,cim je to izjavila.Ja mislim da majka u takvom slučaju ima pravo da ne dozvoli ocu da vidi dete,jer to isto dete nije želeo dok ga je majka nosila devet meseci,a onda je došao nakon rodjenja i trazio da vidi dete.
Muškarci,kako biste Vi postupili?
 
Dragi moji,
u svetu je česta pojava da kada devojka zatrudni,otac deteta nekada iz nekog nepoznatog razloga kaze toj devojci trudnoj,da ne želi to dete.Nije uvek tako,ali ima nekih slučajeva.
Da li mislite da onda majka deteta,ima pravo da ne dozvoli ocu deteta da vidi to dete,ako se on ipak interesuje nakon rodjenja deteta da vidi svoje dete,bez obzira na to što isto to dete nije želeo dok je njegova devojka bila trudna?Jer iako otac nije želeo to dete,majka je odlučila da ga rodi.Ja mislim da majka deteta u tom slučaju ima pravo da ne dozvoli ocu da vidi dete,jer otac nije želeo to dete dok je bilo u stomaku majke,niti je vodio računa o trudnoći devojke.Kako biste Vi postupili u ovakvoj situaciji,da ste Vi taj otac,ali ne želite to dete,a onda kada se to dete rodi,želite da ga/je vidite,a majka ne dozvoljava da vidite to dete iz razloga što ga niste želeli dok je bilo u stomaku.Mene je iskreno odgovor jedne osobe šokirao na datu temu,ta osoba mi se udvarala neko vreme i na ovo pitanje je odgovorila da bi majka morala da mu dozvoli da vidi dete,inače ako ona to ne bi uradila,on je rekao da bi je ubio.Verovatno takva osoba nije normalna,cim je to izjavila.Ja mislim da majka u takvom slučaju ima pravo da ne dozvoli ocu da vidi dete,jer to isto dete nije želeo dok ga je majka nosila devet meseci,a onda je došao nakon rodjenja i trazio da vidi dete.
Muškarci,kako biste Vi postupili?
Koristili bi zastitu u seksu.
 
Dragi moji,
u svetu je česta pojava da kada devojka zatrudni,otac deteta nekada iz nekog nepoznatog razloga kaze toj devojci trudnoj,da ne želi to dete.Nije uvek tako,ali ima nekih slučajeva.
Da li mislite da onda majka deteta,ima pravo da ne dozvoli ocu deteta da vidi to dete,ako se on ipak interesuje nakon rodjenja deteta da vidi svoje dete,bez obzira na to što isto to dete nije želeo dok je njegova devojka bila trudna?Jer iako otac nije želeo to dete,majka je odlučila da ga rodi.Ja mislim da majka deteta u tom slučaju ima pravo da ne dozvoli ocu da vidi dete,jer otac nije želeo to dete dok je bilo u stomaku majke,niti je vodio računa o trudnoći devojke.Kako biste Vi postupili u ovakvoj situaciji,da ste Vi taj otac,ali ne želite to dete,a onda kada se to dete rodi,želite da ga/je vidite,a majka ne dozvoljava da vidite to dete iz razloga što ga niste želeli dok je bilo u stomaku.Mene je iskreno odgovor jedne osobe šokirao na datu temu,ta osoba mi se udvarala neko vreme i na ovo pitanje je odgovorila da bi majka morala da mu dozvoli da vidi dete,inače ako ona to ne bi uradila,on je rekao da bi je ubio.Verovatno takva osoba nije normalna,cim je to izjavila.Ja mislim da majka u takvom slučaju ima pravo da ne dozvoli ocu da vidi dete,jer to isto dete nije želeo dok ga je majka nosila devet meseci,a onda je došao nakon rodjenja i trazio da vidi dete.
Muškarci,kako biste Vi postupili?
Naravno da treba da dozvoli ocu da vidi dete. Ljudi se menjaju i taj otac se možda pokaje što je sve izgovorio majci.
 
ako prizna dete , placa alimentaciju , zasto da ga ne vidi .

ako ga ne prizna sta ima da ga gleda.

povraca mi se od onih koji ne priznaju ili ne vide dete godinama , pa onda se *pokaju* pa placu , zao im

a * vole * puno dete

ljubav se ne dobija , nego se i ljubav razvija i raste

moze ti se neko svideti na prvi pogled , ali za ljubav treba vreme .
 
ako prizna dete , placa alimentaciju , zasto da ga ne vidi .

ako ga ne prizna sta ima da ga gleda.

povraca mi se od onih koji ne priznaju ili ne vide dete godinama , pa onda se *pokaju* pa placu , zao im

a * vole * puno dete

ljubav se ne dobija , nego se i ljubav razvija i raste

moze ti se neko svideti na prvi pogled , ali za ljubav treba vreme .
Tako je.Alo ako ne zeli dete dok je u stomaku majke,nije vazno sto ga zeli posle.Ako nije tu tih 9 meseci,nije ni posle potreban.Ja mislim da ne bi onda devojka trebala da mu dozvoli da vidi dete.Šta mislite Vi u takvoj situaciji?
 
Tako je.Alo ako ne zeli dete dok je u stomaku majke,nije vazno sto ga zeli posle.Ako nije tu tih 9 meseci,nije ni posle potreban.Ja mislim da ne bi onda devojka trebala da mu dozvoli da vidi dete.Šta mislite Vi u takvoj situaciji?
muskarac nije mnogo potreban dok je dete u stomaku

nekoliko odlaska kod lekara i nesto sitno para

posle je mnogo potrebniji , kad se dete rodi

tada je i majci i detetu potrebna pomoc i u vremenu i u novcu i u radu.
 
Ima svako pravo kao sto ja imam pravo da je odrobijam
ovo je jedno od najidiotskijih ali na zalost zastupljenih razmisljanja

jednom pricah sa jednim oko eventualne prevare zene . kaze * ubio bih je*

ja ga pitam zasto , nece vise sa tobom , razidjete se lepo i svako svojim putem

kaze on * imam ja DOSTOJANSTVO* !!!!!

ko nas je prevario da to ima veze sa dostojanstvom , da je zena tvoje vlasnistvo i da si ti bolji od nje.
 
  • Podržavam
Reactions: Red
Ima svako pravo kao sto ja imam pravo da je odrobijam
Ima svako pravo kao sto ja imam pravo da je odrobijam
Nemate pravo da ubijete devojku zbog toga.Ja sam bila šokirana kada je moj udvarač odgovorio da bi zbog toga ubio devojku.Samim tim ako otac ne želi dete dok je u stomaku,smatram da majka ima pravo da mu ne dozvoli da vidi to isto dete nakon rodjenja.
 
muskarac nije mnogo potreban dok je dete u stomaku

nekoliko odlaska kod lekara i nesto sitno para

posle je mnogo potrebniji , kad se dete rodi

tada je i majci i detetu potrebna pomoc i u vremenu i u novcu i u radu.
Da,slazem se,ali poteban je u trudnoći.Nego sam Vas pitala šta Vi mislite da li majka ima u ovom slučaju pravo da ocu ne dozvoli da vidi dete,jer se izjasnio dok je ona bila trudna da ne zeli to dete.Dakle da li mislite da nakon detetovog rodjenja,majka ima pravo da mu ne dozvoli da vidi svoje dete?
 
ovo je jedno od najidiotskijih ali na zalost zastupljenih razmisljanja

jednom pricah sa jednim oko eventualne prevare zene . kaze * ubio bih je*

ja ga pitam zasto , nece vise sa tobom , razidjete se lepo i svako svojim putem

kaze on * imam ja DOSTOJANSTVO* !!!!!

ko nas je prevario da to ima veze sa dostojanstvom , da je zena tvoje vlasnistvo i da si ti bolji od nje.
Pricam o detetu koje je moje ,za pichku me boli patka,pre bih ja svaku oterao nego sto bi mene ostavila,ta zabrana je pustanje muda sto kod mene no can do,takodje nema nikakvog slepanja uz dete i alimentacije,ako joj je to potrebno meni nije dete ostaje kod mene
 
Poslednja izmena:
Samo na papiru overena izjava i potpisano i onda moze da nedozvoljava dete da vidja oca, i naravno da ne uzima alimentaciju za dete...
Te dve stvari bi trebalo da su povezane....

Sa druge strane, ove sto se izivljavaju na detetu i svete partneru ex muzu preko dece bi zestoko emotivno i fizicki sankcionisao....Izivljavanje nad decom kao tuzba i kazna zatvor do 5 godina minimalno godinu dana...pa ebo bi vam majku zenama i feminacistima za to sto rade deci......zbog svoje ideologije..
 
Nemate pravo da ubijete devojku zbog toga.Ja sam bila šokirana kada je moj udvarač odgovorio da bi zbog toga ubio devojku.Samim tim ako otac ne želi dete dok je u stomaku,smatram da majka ima pravo da mu ne dozvoli da vidi to isto dete nakon rodjenja.
Ja zelim i ista prava kao majka,ako mi ih uskrati uskrsticu i ja njoj najmilije
 

Back
Top