Quantcast

Muškarci,da li mislite da devojka ima pravo da Vam ne dozvoli da vidite Vaše dete?

Mačkoni

Domaćin
Poruka
3.887
Pa nije. Pogotovu dok je trudna. Ali nije ni pametnobtek osuditi. Ne znas o cemu se radi.
Mozda ga je drogirala u snu i fistovala pa covek otrcao u bolnicu da ga usivaju, a ovamo ostaviobtrudnu zenu. Kapiras? Glupo je zakljucivati na osnovu sintakse. Ostavio tridnu zenu.
U 99% slucajeva je svesno napunio, nemoj mi sad tu iznositi neke konstrukcije. I posle kad se pokajao sutnuo je trudnu zenu...

Modernamira5

Domaćin
Poruka
4.343
Ja bi opet rekla haj upoz ga.Ustvari..obradovalo bi me sto se zainteresovao.Nema sanse da bi mu zabranila.
Mozda i ne bi.Neke žene počnu da mrze svoga bivšeg partnera,na primer,ako je nasilan i maltretirao te,a dobijete recimo ili vec imate dete,devojka/žena se uplaši od takvoga za dete i ostavi ga,jer se boji da ne naudi i detetu,ako taj posle priča priče o tom da se promenio,nema nista od tog

Modernamira5

Domaćin
Poruka
4.343
U 99% slucajeva je svesno napunio, nemoj mi sad tu iznositi neke konstrukcije. I posle kad se pokajao sutnuo je trudnu zenu...
I pre šutiranja može da se desi da je došao i rekao-nisam spreman da budem otac,od mene ne očekuj pomoć,briga me gde ćete ti i dete,ostavljam te i nemoj da me zoveš na mobilni.

Enina

Elita
Poruka
17.088
Mozda i ne bi.Neke žene počnu da mrze svoga bivšeg partnera,na primer,ako je nasilan i maltretirao te,a dobijete recimo ili vec imate dete,devojka/žena se uplaši od takvoga za dete i ostavi ga,jer se boji da ne naudi i detetu,ako taj posle priča priče o tom da se promenio,nema nista od tog
Onda bi ga vidio u mom prisustvu.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.