Muskarci da li brinete...

Vidi ako brinem kakav cu utisak ostaviti onda to znaci da nisam skroz opusten, a to ne valja. Al ipak je istina da brinem...prvi put...mozda i drugi...posle to vec sve dodje na svoje...tj. bez brige...
A to zavisi dosta i od devojke kako se ona postavi...neke se super postave pa cak ni taj prvi put nema brige, a neke neznaju da se postave kako treba pa time produzavaju tenziju.
 
Incognito:
Ne brinem uopste... Trudim se da, je l' te, ostavim sto pozitivniji utisak za vreme odnosa, medjutim nakon toga nemam sta da brinem... Ako sam ostavio dobar utisak - jesam, ako ne - sorry but jbg...

U zadnje vreme nismo istomišljenici često , ali ovim povodom jesmo....
Uživanje i njegova povratna sprega se samo kod nesigurnih osoba pretvaraju u ogovaranje, ocrnjavanje, i brigu....

Da li kad neka kaže ****.š kao konj misli loše ili dobro....

Ako je seks bio dobar , ne moram da čitam "dekameron" ili je zamišljam kao kobilu...
Ako je bio loš , znači da sam legao sa piletom , pa je stradalo pod kopitom....

Gde ubaciti brigu ili bruku?
 
naturaly:
Devilishgirl:
brinu da im se ne spusti u toku odnosa..


ako mi se spusti, onda je riba sa kojom sam kriva

ZASTO BI SE INACE SPUSTIO!!!!!!

Sifra: dize mi se na povetarac :D :D :D

E ovde treba biti iskren i reći da mi se dešavalo da nisam bio u raspoloženju za vodjenje ljubavi, ali sam pre toga pročitao da ljubav ne treba voditi preterano puta, ili kad vam se užasno ne vodi zbog psihičkih opterećenja.
Tako da otvoreno to i izjavim partnerki...
Tako sam izbegao slučaj poleglog P.
Ali ako se desi, muškarac to treba da prihvati kao sasvim normalnu stvar , jer će u većini slučajeva od partnerke biti ohrabren (moje drugarice tako iznose svoje slučajeve kad se omakne tema...).

Poseban slučaj je pada jer mi se "ne diže na nju".
Tu odmah kidati vezu....Tu je muškarac onaj koji sigurno zna zbog čega nastupa problem i onaj na kome je odgovornost.
Sve ostalo je produžavanje agonije i mučenje devojke.
Svaka delatnost ostavlja posledice i na partnera pa se tako frustracija vraća takvom muškarcu....Dok on misli čak suprotno....Kontroliše li....

Ima i pada jer ložim se na drugu....
E , tu je problem privremen i tu je jedan-jedan (ili čak i više ). tj. Žene često žmureći zamišljanju nekoga umesto vas dok je seks u pitanju....Ovo je ipak pitanje za njih , od mojih poznanica sledi ovo što je izneseno...
Ima tu nekih caka kako biti siguran da i ako žmuri , vi ste vitez na konju (bez analogija), i san i java...
 
Cemu frka,ne kapiram. Ispada da bi trebalo da brinem o "umetnickom utisku","tehnickom izvodjenju",i cemu sve ne,kao da je za neku ocenu,procenu,sta ti ja znam.Ako se tako razmislja,nema od te radnje nista.Samo opusteno,bez puno razmisljanja,i eto cistog uzitka 8)
 
Ako muskarac yebe da yebe, pa naravno da ga boli uvo kako je njoj bilo i kako se pokazao
A ako muskarac yebe da bi joj pokazao koliko je voli, e onda, naravno da ga je briga, mada, u tim ljubavnim yebacinama tesko da moze da ne stima :)
 
inspirion:
mammy:
Ako muskarac yebe da yebe, pa naravno da ga boli uvo kako je njoj bilo i kako se pokazao
A ako muskarac yebe da bi joj pokazao koliko je voli, e onda, naravno da ga je briga, mada, u tim ljubavnim yebacinama tesko da moze da ne stima :)

E ovo je romantika

Malo nema veze sa zivotom,ali je romanticno

Ma sta romantika, nisam ja romanticna...
He he, 1000ti post
Bravo Mammy!
 
mammy:
Suzanita:
Tuzni_patak:
Žene često žmureći zamišljanju nekoga umesto vas dok je seks u pitanju....

Oduvek sam mislila da to vazi za muskarce...

NO WAY da su zene takve!
To sto pojedini muskarci imaju takve ideje pa onda to pripisuju zenama...to je druga prica

Hvala na podrsci. Umalo da nasednem na provokaciju...
 
Suzanita:
mammy:
Suzanita:
Tuzni_patak:
Žene često žmureći zamišljanju nekoga umesto vas dok je seks u pitanju....

Oduvek sam mislila da to vazi za muskarce...

NO WAY da su zene takve!
To sto pojedini muskarci imaju takve ideje pa onda to pripisuju zenama...to je druga prica

Hvala na podrsci. Umalo da nasednem na provokaciju...

Super ti je ime....zato imas plusic kod mene.... :wink:
A i misljenja sam kao ti (u ovoj situaciji :wink:)
 
Pera_Zdera:
Vidi ako brinem kakav cu utisak ostaviti onda to znaci da nisam skroz opusten, a to ne valja. Al ipak je istina da brinem...prvi put...mozda i drugi...posle to vec sve dodje na svoje...tj. bez brige...
A to zavisi dosta i od devojke kako se ona postavi...neke se super postave pa cak ni taj prvi put nema brige, a neke neznaju da se postave kako treba pa time produzavaju tenziju.
slažem se sos Peru. Normalno je da pre samog susreta razmišljaš o utisku, a i nemoraš zavisi od situacije i planova. Ako planiraš, brineš. Znači dok ne upoznaš se malo bolje sa partnerkom, brineš, ali posle odnosa ukoliko nisi svestan da je sve prošlo OK. Normalno ako ti je stalo do nekoga, onda nebrineš, nego želiš da vam bude lepo. Ako je nešto u letu, onda ne brineš, ali voliš da znaš da si ostavio utisak samo takav, isključivo zbog svoje sujete, koja je ovde i u ovom slučaju bitna zbog samopouzdanja. Žene, hvalite partnere često, pa čak i kad vam baš nije sv po volji. Kroz hvaljenje će te lepše i lakše provući i ono što vam treba.
 

Back
Top