Quantcast

Muškarci,da li biste muvali zauzetu devojku?

Modernamira5

Doma─çin
Poruka
3.830
Pitanje je ko ce koga da oduzme. Neko nju ili neko udvaraca. ­čść
Hahahahaha,kad smo vec kod udvaraca nasmejao me,pustila sam ga da razmisli o svemu,pa da se javi ako bude idalje hteo da pi┼íe sa mnom,pitala ga ja sta si radio ovih dana,kaze on uspeo sam da odem do druga,bio dva tri dana tamo.Pa me ucila mama do vozim kola,ja pitala pa sta si radio sa drugom?On kaze bili vecinu vremena u stanu,pa isli napolje,pa posle kod nekih drugih drugova.Hahahahaha,da nije taj drug ┼żensko?

Belgradeboy

Aktivan ─Źlan
Poruka
1.188
Hahahahaha,kad smo vec kod udvaraca nasmejao me,pustila sam ga da razmisli o svemu,pa da se javi ako bude idalje hteo da pi┼íe sa mnom,pitala ga ja sta si radio ovih dana,kaze on uspeo sam da odem do druga,bio dva tri dana tamo.Pa me ucila mama do vozim kola,ja pitala pa sta si radio sa drugom?On kaze bili vecinu vremena u stanu,pa isli napolje,pa posle kod nekih drugih drugova.Hahahahaha,da nije taj drug ┼żensko?
Nebitno da li je zensko ili ne. Verovatno mu nisi poverovala? ­čść

Gospodin Darsi

Veoma poznat
Poruka
13.929
Zdravo svima.
Mu┼íkarci,da li mo┼żete da zamislite da Vam se svidi devojka,koja je zauzeta?U vezi je sa momkom,voli tog momka i sve funkcioni┼íe kako treba.Ali,svidja Vam se ba┼í,ona.Da li biste je muvali,uprkos tome ┼íto je u vezi sa drugim?Ili biste sa─Źekali ako bi ona vremenom raskinula,pa bili slobodni,pa je muvali i kad ona bude slobodna?Ili biste na┼íli neku koja je slobodna,a zauzetu ostavili njenom momku?Ili biste bili sa slobodnom,a ┼íta bi se desilo da zauzeta raskine,i da Vam se svidja zauzeta idalje,da li biste ostavili svoju devojku,i muvali devojku koja Vam se vec svidjala?Koja je bila zauzeta a vi┼íe nije?
Kakvo cekanje, odmah pun gas.
Nema se vremena za stereotipe u zivotu, cepaj.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isklju─Źite Ad Blocker na Forumu, jer ─çe tako mesto va┼íih susreta na Krstarici ostati besplatno za kori┼í─çenje.