Muškarci autu daju ime

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.184
Čim kupe kola mnogi vlasnici smišljaju kako će ih nazvati, jer veruju da će tako uspostaviti bolji "odnos" sa mašinom na točkovima i da će ih ona bolje slušati.

Naučnici sa Univerziteta Kolorado su došli do saznanja da će se takvi vozači lakše odvažiti da krenu u vožnju opasnim putevima od onih koji automobilu ne daju imena i ne pripisuju mu ljudske osobine.

Ovi prvi kolima izjavljuju ljubav, nazivajući ih po imenima devojaka - ukoliko su muškog pola i obrnuto - žene ih oslovljavaju kao da su dečaci. Takav odnos prema prevoznom sredstvu donosi mnogo psiholoških olakšica - kažu naučnici.

Istraživanje je još pokazalo da su vlasnici kola sa izlepljenim duhovitim porukama ili nekom figuricom okačenom o retrovizor, često agresivniji i nestrpljiviji od drugih vozača.
(novostimagazin)


kako vi zovete svoj autic :lol:
 
Лимузина :)

Није баш лично име, али служи. Користим и за пријатеље, кад их питам како их ауто служи.

Почео сам тако од првог нашег аута, шкоде фелиције, и мислим да ћу да задржим исти стил, без обзира који ауто возим.
 
Moj prvi se zvao Drako i imao je 3 zmajceka unutra kao i 3 brojanice plave boje, jednu sa Tajlanda, jednu iz Vatikana i jednu iz crkve Svetog Marka. Da dodam nisam vernik, ti plavi kristalcici su mi se uklapali sa bojom auta i bili su na menjacu, tj. i sada su :mrgreen: Zatamnila sam mu stakla,stavila crne felne i tako to...
Druga je zenski autic, nema neki spec naziv ali je iz miloste nekada zovem Bubica:rumenko:
Planirala sam da joj nabavim one male rogove al nista od toga :mrgreen:
Ovako ove malene :)))
I nisam musko..eto.. :D
dddd.jpg
 
Čim kupe kola mnogi vlasnici smišljaju kako će ih nazvati, jer veruju da će tako uspostaviti bolji "odnos" sa mašinom na točkovima i da će ih ona bolje slušati.

Naučnici sa Univerziteta Kolorado su došli do saznanja da će se takvi vozači lakše odvažiti da krenu u vožnju opasnim putevima od onih koji automobilu ne daju imena i ne pripisuju mu ljudske osobine.

Ovi prvi kolima izjavljuju ljubav, nazivajući ih po imenima devojaka - ukoliko su muškog pola i obrnuto - žene ih oslovljavaju kao da su dečaci. Takav odnos prema prevoznom sredstvu donosi mnogo psiholoških olakšica - kažu naučnici.

Istraživanje je još pokazalo da su vlasnici kola sa izlepljenim duhovitim porukama ili nekom figuricom okačenom o retrovizor, često agresivniji i nestrpljiviji od drugih vozača.
(novostimagazin)


kako vi zovete svoj autic :lol:
Bolesni ljudi.Zovem ga po fabrickom imenu.
 
Moj prvi se zvao Drako i imao je 3 zmajceka unutra kao i 3 brojanice plave boje, jednu sa Tajlanda, jednu iz Vatikana i jednu iz crkve Svetog Marka. Da dodam nisam vernik, ti plavi kristalcici su mi se uklapali sa bojom auta i bili su na menjacu, tj. i sada su :mrgreen: Zatamnila sam mu stakla,stavila crne felne i tako to...
Druga je zenski autic, nema neki spec naziv ali je iz miloste nekada zovem Bubica:rumenko:
Planirala sam da joj nabavim one male rogove al nista od toga :mrgreen:
Ovako ove malene :)))
I nisam musko..eto.. :D
Pogledajte prilog 743344

Gde je sada prvi auto?

@tema:
Nemam auto i nemam predstavu zasto bih mu dao ime niti kako biih ga nazvao.
Ali se svakom modelu nadje neki nadimak.
 
Gde je sada prvi auto?

@tema:
Nemam auto i nemam predstavu zasto bih mu dao ime niti kako biih ga nazvao.
Ali se svakom modelu nadje neki nadimak.
U garazi.
Ma daj...Nije sada to da ga mazis i pazis i dozivas nocima.
Ja sam i kao klinka volela da gledam Pimp my ride, i svidjaju mi se doradjena kola po licnom ukusu vlasnika.
Volim cak i one prikolice pretvorene u zivotni prostor.
Prvom sam dala ime zato sto sam bila jako sretna sto sam ih kupila,sve od svoje plate,nista prodato,donirano,itd...
 
Kad na kraju jos ispadne da cesce zene krste aute od muskih.

:per:
Rade to i žene..u nastavku studije se jos kaze :

Žene ih oslovljavaju kao da su dečaci. Takav odnos prema prevoznom sredstvu donosi mnogo psiholoških olakšica - kažu naučnici.
- Niko ne voli sebi da prizna da je loš vozač, pa je bolje da to, u slučaju saobraćajne nesreće, prepiše autu sa imenom - tvrdi Džejk Benfild, jedan od vođa studije.
Mnogi vozači tepaju ili se jadaju svom automobilu u nekim važnim životnim trenucima, kada im je potrebno da ih neko sasluša
 

Back
Top