Muškarci,ako Vam se ona svidja,da li je zovete da izadje sa Vama bez obzira na ostalo,ili biste cekali da prodje vreme od njenog raskida,pa je zvali?

Ni decka, ni kucu, ni kola, ni pare ...
Treba postovati tudje, kao sto i ti zelis da drugi postuju tvoje.
Problem je sto je Milan od Gruze poznat kao onaj koji javno prica jedno a radi drugo...
I tako i treba....covek ima zvaku da peca ove sto misle da su jasne i da im je sve jasno....

Ne mislim da ih muva, nego mota ljude koji su vise loberi, autohipnoza i nlp tehnika na sebi...
 
Nije to pitanje.On laze da je nevin.Pre ce da legne neka koja nije nevina,nego devojka koja jeste.Ako sam ja nevina sta ce mi neko ko nije nevin?
Ali problem sa nevinoscu je sto ne ide nevinost na telu bez nevinosti u dushi, a tu nisi nevina ni malo.....naivna i nevina nije isto....naivna ide sa prepametna sebi, a nevina ide sa dobronamerna i okrenuta ka pozitivnim ljudima...
Eto sama proceni da li si ovo drugo, ja mislim da nisi....
Ti si samo uplasena, sto bi se reklo usrana grlica koja se plasi da legne na jaja po prvi put....
 
Zato se i inace vecina devojaka maze i laze.....
Zato sto njihov status seksualni nije odgovarajuci sa statusom dushe...pa to treba ispraviti...
To i same devojke tog kalibra rade, prosto mrze sebe sto su nevine, i izaberu nekog u potaji da ih resi te bede.....quvaja da se oslobodi okova , da bude primljena u savremene trendove...

Danas je sve realiti a tamo su sugestije da zensko ne moze da bude bez para jer ako nema para, zalegne par puta i eto para...
Na zalost stanje nije kako one pricaju , pa da dobijes kilo dva tri kila evra po leganju, pre ce biti 300e za premijeru.....i to moze par puta da se provlaci kao premijera, pa onda mora pauza da zaborave ljudi....ne moze premijera 20 puta, jer koji je prestiz onome ko je 20ti da placa 300e kad moze da dobije za 40e i manje...
 
Ali problem sa nevinoscu je sto ne ide nevinost na telu bez nevinosti u dushi, a tu nisi nevina ni malo.....naivna i nevina nije isto....naivna ide sa prepametna sebi, a nevina ide sa dobronamerna i okrenuta ka pozitivnim ljudima...
Eto sama proceni da li si ovo drugo, ja mislim da nisi....
Ti si samo uplasena, sto bi se reklo usrana grlica koja se plasi da legne na jaja po prvi put....
Nisi u pravu.Nemas ti pojima.Otkud ti mozes da znas da ja nisam imala seks?Pricam o tome kako drugi pokusavaju mene da slažu.Seks u vezi je ok.Lako je Vama,Vi mozete da slazete,mi devojke ne.
 
Nisi u pravu.Nemas ti pojima.Otkud ti mozes da znas da ja nisam imala seks?Pricam o tome kako drugi pokusavaju mene da slažu.Seks u vezi je ok.Lako je Vama,Vi mozete da slazete,mi devojke ne.
'ajde, nemoj da se plašiš i nemoj da nas smaraš.Nađi nekog u koga imaš poverenja, kontracepcija i ostalo pažljivo i lagano, bez žurbe i onda nas nećeš više smarati.Ili idi na pdf žene pa pitaj njih, sve će da ti nacrtaju.Nema tu mesta za strah, to je obična stvar, važna i manje-više uživanje u životu.
 
Nisi u pravu.Nemas ti pojima.Otkud ti mozes da znas da ja nisam imala seks?Pricam o tome kako drugi pokusavaju mene da slažu.Seks u vezi je ok.Lako je Vama,Vi mozete da slazete,mi devojke ne.
Zene lazu gde god stignu i za nebitne stvari,ako ti neko kaze da te voli pa posle kresa se odljubi ,to ne znaci da je lagao
 
'ajde, nemoj da se plašiš i nemoj da nas smaraš.Nađi nekog u koga imaš poverenja, kontracepcija i ostalo pažljivo i lagano, bez žurbe i onda nas nećeš više smarati.Ili idi na pdf žene pa pitaj njih, sve će da ti nacrtaju.Nema tu mesta za strah, to je obična stvar, važna i manje-više uživanje u životu.
Ako te smaram,ne odgovaraj na temu.Pozz seksualni ludaku.
 
To znači da ga drma višak ili manjak hormona posle seksa i unormaliće se kad hormoni dođu u ravnotežu.Nađi negde udžbenike iz biologije ili medicine pa se edukuj malo.
On i ja nismo imali sex
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top