Muškarci,ako Vam se ona svidja,da li je zovete da izadje sa Vama bez obzira na ostalo,ili biste cekali da prodje vreme od njenog raskida,pa je zvali?

Modernamira5

Domaćin
Poruka
4.342
Poštovani,
zamislite situaciju da Vam se svidja devojka koja je zauzeta i u vezi,ali dopisuje se sa Vama,ne poznajete se uživo,već preko neke mreže pisete jedno drugome,i kaze Vam tokom konverzacije,nakon vise meseci,neki dan,da je raskinula sa momkom.Dakle,šta Vi radite,onda,ako Vam se ona svidja?Da li je pozivate nakon toga da izadje sa Vama,ili čekate da prodje neko vreme od njenog raskida,pa ja zovete da izadje sa Vama?
 
Ако му се стварно свиђаш, он ће одмах да скочи на прву прилику. Мада, може ту да буде разних препрека. Као, да је он уствари у вези, или је близу да се смува са неком другом, или је заузет нечим и неђе да се обазује баш сада, или му се и не свиђаш баш нешто нарочито али те држи у резерви.
 
Poštovani,
zamislite situaciju da Vam se svidja devojka koja je zauzeta i u vezi,ali dopisuje se sa Vama,ne poznajete se uživo,već preko neke mreže pisete jedno drugome,i kaze Vam tokom konverzacije,nakon vise meseci,neki dan,da je raskinula sa momkom.Dakle,šta Vi radite,onda,ako Vam se ona svidja?Da li je pozivate nakon toga da izadje sa Vama,ili čekate da prodje neko vreme od njenog raskida,pa ja zovete da izadje sa Vama?
samo razmisli ako se dopisuje sa nekim dok je u vezi znaci da ce isto to da radi i kad bude sa nekim drugim. Znaci za izbegavanje
 
Ако му се стварно свиђаш, он ће одмах да скочи на прву прилику. Мада, може ту да буде разних препрека. Као, да је он уствари у вези, или је близу да се смува са неком другом, или је заузет нечим и неђе да се обазује баш сада, или му се и не свиђаш баш нешто нарочито али те држи у резерви.
Lep odgovor.Pa pazite nesto,ako devojka place za tim momkom,jer je morala da ga ostavi,posto im nije išlo,i to kaze ovom drugom koji se nabacuje,ja isto ne vidim prepreku da se dvoje upoznaju.Ali malo je cudno kada neko ko je hteo da ima devojku,kaze da je neće ili unapred obaveštava da se nešto što je bilo moguće neće desiti,to stvara sumnju da je u vezi sa nekom drugom.Ali ako on ne shvata partnerku,za ozbiljno,onda će se udvarati većoj količini devojaka,pa ona koja ga ne odbije bice njegova.Definitivno je to jedan od razloga.Svako bi danas voleo da ima momka ili partnerku.
 
Poštovani,
zamislite situaciju da Vam se svidja devojka koja je zauzeta i u vezi,ali dopisuje se sa Vama,ne poznajete se uživo,već preko neke mreže pisete jedno drugome,i kaze Vam tokom konverzacije,nakon vise meseci,neki dan,da je raskinula sa momkom.Dakle,šta Vi radite,onda,ako Vam se ona svidja?Da li je pozivate nakon toga da izadje sa Vama,ili čekate da prodje neko vreme od njenog raskida,pa ja zovete da izadje sa Vama?
To meni ne moze da se desi.. Tako da nema odgovora Miro
 
Ако му се стварно свиђаш, он ће одмах да скочи на прву прилику. Мада, може ту да буде разних препрека. Као, да је он уствари у вези, или је близу да се смува са неком другом, или је заузет нечим и неђе да се обазује баш сада, или му се и не свиђаш баш нешто нарочито али те држи у резерви.
Ma kako da ne, kao da drama sa njom nije dovoljna nego treba još da se razmišlja o odnosu nje i bivšeg i njeno premišljanje oće li se vratiti ili neće...i bivši koji je cimne sa vremena na vrijeme, možda samo za seks...zamara sve to.

Neću da znam o tome, oću da je spremna. Da je sama i da je ostavila to iza sebe...
 
Moze da mi se dopadne ali da se dopisujemo i da je muvam nema sanse.
Mozda ako ti se svidi.Ali pazi muškarci vole da lažu.Evo gore sam navela jednu stvar,recimo hteo je da ima devojku,a sada je neće,dakle meni je to sumnjivo,da je isao od jedne do druge i da se dopisivao,i onda ona koja je pristala da izadje,smuvao je,a druge drzi u rezervo
 
Ma kako da ne, kao da drama sa njom nije dovoljna nego treba još da se razmišlja o odnosu nje i bivšeg i njeno premišljanje oće li se vratiti ili neće...i bivši koji je cimne sa vremena na vrijeme, možda samo za seks...zamara sve to.

Neću da znam o tome, oću da je spremna. Da je sama i da je ostavila to iza sebe...
Dakle,ti bi sacekao da prodje neko vreme.
 
Ma kako da ne, kao da drama sa njom nije dovoljna nego treba još da se razmišlja o odnosu nje i bivšeg i njeno premišljanje oće li se vratiti ili neće...i bivši koji je cimne sa vremena na vrijeme, možda samo za seks...zamara sve to.

Neću da znam o tome, oću da je spremna. Da je sama i da je ostavila to iza sebe...
Ali pazi sad,hteo si na primer tu devojku,a posle nekoliko meseci pričaš da nećeš devojku uopšte,da li mislimo isto,da se pojavio neko drugi?
 
Ali pazi sad,hteo si na primer tu devojku,a posle nekoliko meseci pričaš da nećeš devojku uopšte,da li mislimo isto,da se pojavio neko drugi?
Jednostavno ne
Ako te dvije osobe nisu stvorene jedno za drugo i ako je takva sudbina tu se nazalost nemoze nista promjeniti
 

Back
Top