Quantcast

Muškarac u četrdesetim

Fakje

Primećen član
Poruka
677
Pa, ja sam skroman čovek ... ne tražim mnogo od života, samo krevet ispod zvezda koje sijaju. I naravno, alkohol i cigare. Prilegao sam oko šest, malo odremao, ustao dovršio bocu. Idem sad po još, a bogami imam još samo tri cigare, situacija je krizna. Je l treba i vama nešto?

Luda Srpska Druzina

Veoma poznat
Moderator
Poruka
13.776
Muskarci u četrdesetim su najbolji..ekonomski su se ostvarili, imaju posao,kucu ili stan, zenu, decu, psa ili macku,
kredite, kola na lizing,letovanja u grckoj,prijatelje za sportske aktivnosti, izgradjen zivotni stil, kladionicu u komsiluku i švalerku

Znaci samo jos svalerku i ostvario sam se :lol:

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
38.346
Muskarci u četrdesetim su najbolji..ekonomski su se ostvarili, imaju posao,kucu ili stan, zenu, decu, psa ili macku,
kredite, kola na lizing,letovanja u grckoj,prijatelje za sportske aktivnosti, izgradjen zivotni stil, kladionicu u komsiluku i švalerku

sve,sve ali što kladionica? :lol:
Mislim to se sa mobilnog radi već deceniju skoro.

yioim

Elita
Poruka
21.463
Bližim se četrdesetoj.
Šta se u četrdesetim sve menja u životu muškarca?

Kakav je libido?
Koje se fizičke, psihičke, socijalne promene obično zbivaju?
Da li kriza srednjih godina uzima maha?

GOTOV si ko sloba ....
libido ne postoji ...i kad pisass moras da sednes
zbiva se da ludis, ostavlja te svo drustvo koje si upoznao do 40te.
kriza srednjih godina kod nas na balkanu traje od 1991. ali to sad nije bitno

moras da kupis kartu u jednom smeru za Keniju tamo nema nikoga da ima 40god i plus bices najvisi i volecete kaoo belou cokoladu.

bolje se rodi opet uzasno je kada imas 40 godfina svet staje zbog tebe i i menjaces nick u mekFraj i ode sve u tri lepe

:hahaha:

Metronomy

Elita
Poruka
24.937
U 40 tim godinama muskarac je u najboljim godinama i fizicki i mentalno i pocinje da razvija duhovnost.
Posto zna sablone, ima i snagu i znanje moze bukvalno sta hoce. Da kontrolise veci deo svog zivota, da pocne novi zivot, da se povuce u mirne vode. Bukvalno sve zavisi od njegovih resursa.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.