Quantcast

Muškarac u četrdesetim

Poruka
21.081
našoj mitologiji i narodnom predanju imamo onaj motiv kosovke devojke i pavla orlovića....
ne znam detalje, ali kako ja to tumačim -
smatram važnim da umorni ratnik nađe devojku koja bi ga podmladila i napajala elen vitalom, tj životnom silom.
/QUOTE]

:cepanje: Ne može žena da te ''napoji energijom''.Može samo da te pocepa na atome, da ne možeš da se sastaviš.To je njen biološki kvalitet.

radyu5

Veoma poznat
Poruka
10.996
to je tačno. zato je bitno vežbati, obratiti pažnju na san i ishranu, kako bi se energija akumulirala.

još jedna stvar je jako bitna
u našoj mitologiji i narodnom predanju imamo onaj motiv kosovke devojke i pavla orlovića....
ne znam detalje, ali kako ja to tumačim -
smatram važnim da umorni ratnik nađe devojku koja bi ga podmladila i napajala elen vitalom, tj životnom silom.
jeste ovo što pričam jeres, jer je muškarac u 40im socijalno indkotrinisan da se stara o svojoj vršnjakinji sa kojom je osnovao partnersku zajednicu i porodicu.... iskreno, deluje kao gadan problem.... nikada ne bih mogao tako izdati svoju suprugu. no ja je i nemam, tako da, it's not all bad...

E vidiš, zato što nemaš suprugu, zato i lupetaš stvari tipa "obratiti pažnju na san i ishranu" ili " nađe devojku koja bi ga podmladila i napajala elen vitalom, tj životnom silom". Moš samo ti nju da napajaš i podmlađuješ, a ona tebe da iscedi.

Poruka
21.081
E vidiš, zato što nemaš suprugu, zato i lupetaš stvari tipa "obratiti pažnju na san i ishranu" ili " nađe devojku koja bi ga podmladila i napajala elen vitalom, tj životnom silom". Moš samo ti nju da napajaš i podmlađuješ, a ona tebe da iscedi.
Jeste, žene su k'o leptirice.Posle seksa i spavanja trebaju im samo krila da polete...u šoping.''Vidi dragi šta sam ti kupila...''

Metronomy

Elita
Poruka
22.090
Mislim da je u 40. krajnje vreme da muškarac skapira da ga sistem namerno zamlaćuje i zaglupljuje da prati sport i navija.
na dobrom je putu ako su mu se zgadili svi sportovi, klubovi i reprezentacija. a posebno zarade sportista u neoliberalno kapitalistički ustrojenom sistemu. yebene kladionice, stadioni i balvani koji se na sve to lože.

idemo dalje, navodite sledeće uvide....
Vidis, taj koji to skapira u 40 bolje da nastavi gde je stao, jer mu inace sledi depresija i ubrzano starenje, pa mu ne gine dom za nezbriute muskarce.....

Metronomy

Elita
Poruka
22.090
Pet od deset zena se vraca iz dubajia i zeni neku igracku od muskarca, a one sto odlaze za englesku, holandiju, nemacku zive sa crncima, pa zbog rodjaka zene opet nekog jadnika sto je ceka u srbiji....a vi glumite budale i cekajte da se setaju po svetu umesto da ih zenite pre dvadesetih i posle pustite da se provode....

Soradze

Poznat
Poruka
7.227
da li savetujete da muškarac u 40. promeni koncept odevanja?
krene sa havajskim košuljama... počne da neguje neki mladalački opuštencija look
Havajske košulje? Može... dole uzane helanke, firmirane i firmirane tike... Izbrijan friz sa ćubom...
E, baš bih volela da te vidim...
Inače, tako se ne ide na posao... Ne pišeš da li si zaposlen...

Lorelajn

Elita
Moderator
Poruka
18.350
Havajske košulje? Može... dole uzane helanke, firmirane i firmirane tike... Izbrijan friz sa ćubom...
E, baš bih volela da te vidim...
Inače, tako se ne ide na posao... Ne pišeš da li si zaposlen...
Havajskeeeee :maramica:
niki.jpg

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.