Quantcast

Muškarac u četrdesetim

Manastirka

Poznat
Poruka
8.028
to se zove socijalna indoktrinacija koju nam instalira sistem. muškarac u 40. zna da je bitno biti imun na to.
Na šta biti imun? Mladosti možeš reći zbogom... to je neminovnost, jer svi ljudi stare.Nakon 40-e,nećeš sigurno odmah osetiti neke drastične promene, ali u kasnijim godina hoćeš sigurno.Čovek otprilike u tim nekim godinama dostiže svoj psihofizički vrhunac u razvoju,nakon čega počinje starost.Tada bi možda trebalo da bar mentalno bude na nekom svom vrhuncu.
Hoću reći, nije moguće na sve biti imun.Sa prirodom nema svrhe nadmudrivati se.

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.887
Na šta biti imun? Mladosti možeš reći zbogom... to je neminovnost, jer svi ljudi stare.Nakon 40-e,nećeš sigurno odmah osetiti neke drastične promene, ali u kasnijim godina hoćeš sigurno.Čovek otprilike u tim nekim godinama dostiže svoj psihofizički vrhunac u razvoju,nakon čega počinje starost.Tada bi možda trebalo da bar mentalno bude na nekom svom vrhuncu.
Tako je.....Ok

mekflaj

Iskusan
Poruka
5.831
hijeluron je tata za nazolabijalne bore, 200e i nema ih skoro godinu dana. mada ja praktikujem uzgoj brade.
ali poželjno je da muškarac u 40. planira antiejdžing tretmane sa svojim plastičarem, da se izradi čitav program

lagana teretana i kardio jako važni... kako bi bio fit. retko koji muškarac u tim godinama ima ravan stomak, ishrana isto važna.

poluozbiljan

Iskusan
Poruka
5.113
Manjak energije. A libido ostaje isti kao i sa 20 godina. Zaključak je da ćeš imati puno neostvarenih želja.
ili ce ispuniti sebi svaku zelju
ako je svojih cetrdeset godina pametno proveo:)
muskarci su najmocniji u tim godinama;
izgledaju top a iskustvo im otvara vrata svakog
srca koje pozele...
ne daj te se prevariti glupim pisanjima
populisticke stampe:kafa:

mekflaj

Iskusan
Poruka
5.831
Manjak energije.
to je tačno. zato je bitno vežbati, obratiti pažnju na san i ishranu, kako bi se energija akumulirala.

još jedna stvar je jako bitna
u našoj mitologiji i narodnom predanju imamo onaj motiv kosovke devojke i pavla orlovića....
ne znam detalje, ali kako ja to tumačim -
smatram važnim da umorni ratnik nađe devojku koja bi ga podmladila i napajala elen vitalom, tj životnom silom.
jeste ovo što pričam jeres, jer je muškarac u 40im socijalno indkotrinisan da se stara o svojoj vršnjakinji sa kojom je osnovao partnersku zajednicu i porodicu.... iskreno, deluje kao gadan problem.... nikada ne bih mogao tako izdati svoju suprugu. no ja je i nemam, tako da, it's not all bad...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.