"MUŠKARAC KOJI NEMA PARE NIJE MUŠKARAC" Jeremićeva ponovo šokira javnost

Admin Sredoje

Vruć 'leba i ajvar na njemu. Mljac.
Administrator
Poruka
111.647
pdHk9kpTURBXy9mMDk5NjYzM2MxMmE0YjQxYzIxYjI5NDBlODM1ODU5My5wbmeRkwLNAxYA3gABoTAF


Svako malo ispliva isečak iz emisije, gde je u fokusu razmišljanje Jovane Jeremić.

Tako je Jeremićeva u jednoj emisiji govorila o muškarcima koji nemaju novca, pa se dotakla njihove muškosti.

Prvo što ću vaspitavati svoje muško dete je da mora da ima mnogo para. Muškarac koji nema para podhitno mora da nabavi te pare, ili ne može funkcionisati. Muškarac bez novca nije muškarac. Možda će da me mrze sada zbog ovoga, mrzite me ali niste muškarci ako nemate novac - rekla je Jovana.

A pre izvesnog vremena, Jeremićeva je napravila pometnju spiskom koji "svaki muž mora da ispuni".

Kada rodiš dete muškarcu, dužan je da ti kupi roleks, stan u centru Beograda i najnoviji automobil. Ako živi u unutrašnjosti to mora biti kuća, roleks i najnoviji automobil. Izvini neka zaradi. Mora da obezbedi svoju suprugu! - izjavila je tada Jeremićeva.
 
pdHk9kpTURBXy9mMDk5NjYzM2MxMmE0YjQxYzIxYjI5NDBlODM1ODU5My5wbmeRkwLNAxYA3gABoTAF


Svako malo ispliva isečak iz emisije, gde je u fokusu razmišljanje Jovane Jeremić.

Tako je Jeremićeva u jednoj emisiji govorila o muškarcima koji nemaju novca, pa se dotakla njihove muškosti.

Prvo što ću vaspitavati svoje muško dete je da mora da ima mnogo para. Muškarac koji nema para podhitno mora da nabavi te pare, ili ne može funkcionisati. Muškarac bez novca nije muškarac. Možda će da me mrze sada zbog ovoga, mrzite me ali niste muškarci ako nemate novac - rekla je Jovana.

A pre izvesnog vremena, Jeremićeva je napravila pometnju spiskom koji "svaki muž mora da ispuni".

Kada rodiš dete muškarcu, dužan je da ti kupi roleks, stan u centru Beograda i najnoviji automobil. Ako živi u unutrašnjosti to mora biti kuća, roleks i najnoviji automobil. Izvini neka zaradi. Mora da obezbedi svoju suprugu! - izjavila je tada Jeremićeva.
 
pdHk9kpTURBXy9mMDk5NjYzM2MxMmE0YjQxYzIxYjI5NDBlODM1ODU5My5wbmeRkwLNAxYA3gABoTAF


Svako malo ispliva isečak iz emisije, gde je u fokusu razmišljanje Jovane Jeremić.

Tako je Jeremićeva u jednoj emisiji govorila o muškarcima koji nemaju novca, pa se dotakla njihove muškosti.

Prvo što ću vaspitavati svoje muško dete je da mora da ima mnogo para. Muškarac koji nema para podhitno mora da nabavi te pare, ili ne može funkcionisati. Muškarac bez novca nije muškarac. Možda će da me mrze sada zbog ovoga, mrzite me ali niste muškarci ako nemate novac - rekla je Jovana.

A pre izvesnog vremena, Jeremićeva je napravila pometnju spiskom koji "svaki muž mora da ispuni".

Kada rodiš dete muškarcu, dužan je da ti kupi roleks, stan u centru Beograda i najnoviji automobil. Ako živi u unutrašnjosti to mora biti kuća, roleks i najnoviji automobil. Izvini neka zaradi. Mora da obezbedi svoju suprugu! - izjavila je tada Jeremićeva.
lepo kaze zena................staa se lazemo.
 
У праву је, мушкарац без пара је женама неинтересантан.
Када се мушкарац ужели жена, треба да набави неку кинту.
da zene nisu take jos bismo ziveli u pecinama.
HVALA ZENAMA STO SU NAS NATERALE DA STVARAMO , GRADIMO I BOGATIMO SE.
 
Mmmmm...pošto ja te stvari posmatram samo matematički...
Opcija 1
Zlatni Rolex polovan 24000€ stan u BG u grubo neki/nešto-100000€ auto u grubo 25000= 145000€ :)
Ukrajinke po izboru za 15000 € rađaju decu kao surogat majke.I dete je samo vaše. :)
mmmmm... za isti novac se dobija ne 1 nego 10toro dece. :)
+nema žene i svega što to podrazumeva. :)
Opcija 2
Žena sa dalekog istoka.
Imaćete ženu koja će vam roditi dece koliko hoćete imaćete skuvan ručak i sve čisto trebaće samo da budete normalni a to je mnogima teško i imaćete savršen brak.Mane: Prvih pet godina braka će te isprobati pirinač na 200 načina i deca će vam biti kosooka.
Opcija 3
Rumunija Moldavija Bugarska..
Sve isto kao što je navela gospođica koja je predmet teme samo 10x manje love.
Izbor je samo naš.
 
sta ste se uzbudili

to je njena pocetna cena

znate kako to ide - cenjkanje dok ne dodjemo do prodajne

mada me ova ne bi interesovala ni za 100 puta manje

em je karakondzula em je glavata

u telu i nije tako losa al ostalo :bljak:
Ona je nevažna kao pojedinac.
Međutim ona predstavlja trend i model ponašanja.
 
Iznajmi se sve to za 200e,rolex neki kinesti joj uvali pa posle snoske ostavi u kukuruzu
A sto bi bas uvalio Jeleni ?
Zna se da "ono" ulazi i izlazi iz "onoga", moze se i nekoj anonimnoj za 20, 30 ili 50 eura.
Mozda se ta anonimna i bolje trpa od ove Jelene ;)

Rekla ono što većina dama misle,pa sad Jovana ovakva,Jovana onakva🙄
Istina 101 %
sta ste se uzbudili

to je njena pocetna cena

znate kako to ide - cenjkanje dok ne dodjemo do prodajne

mada me ova ne bi interesovala ni za 100 puta manje

em je karakondzula em je glavata

u telu i nije tako losa al ostalo :bljak:
A ona se kao nebi trpala da ne postavlja te kriterijume.
Mozda bi se zamonasila :lol:

Ona je nevažna kao pojedinac.
Međutim ona predstavlja trend i model ponašanja.
Mi smo pajseri sto je uopste spominjemo
 

Back
Top