• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Мушкарац као Путин који не блефира!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Slavenska

Domaćin
Poruka
3.169
ауторска тема

Како би земља била боље место за љубавни живот када би сви мушкарци били као Путин , одлучни , јасни , они који не играју игирце и не блефирају .

Да ли је могуће да се нађе више такав мушакрац , осим наравно Путин, као последњег живог примерка мушкарца који не блефира , тако ми бар делује..

Играње неких глупих игрица је заиста превазиђено , још када би то они знали ..

Зашто је тешко бити мушко , узети ствар у своје руке, престати са игрицама ..страшно ..

један је Путин

Slavenska

Domaćin
Poruka
3.169
Жене, а шта мислите о сировини као што је Зоки Милановић, наш човек, а председник Крватске?

Тема је Путин , последњи живи пример мушкарца који не блефира, сан сваке паметне жене .

Генерално игрице тако сморе .

TonyS

Zainteresovan član
Poruka
158
ауторска тема

Како би земља била боље место за љубавни живот када би сви мушкарци били као Путин , одлучни , јасни , они који не играју игирце и не блефирају .

Да ли је могуће да се нађе више такав мушакрац , осим наравно Путин, као последњег живог примерка мушкарца који не блефира , тако ми бар делује..

Зашто је тешко бити мушко , узети ствар у своје руке, престати са игрицама ..страшно ..

један је Путин
Nemam nista protiv ovakvih tema, malo zezanja ne skodi, samo bih rekao da tvoje trolovanje treba da bude suptilnije kako bi se podiglo na visi nivo ;)

Alter_Ego_

Legenda
Poruka
63.545
Nemam nista protiv ovakvih tema, malo zezanja ne skodi, samo bih rekao da tvoje trolovanje treba da bude suptilnije kako bi se podiglo na visi nivo ;)

Другарица не тролује.

Она је заиста оваква.

Иди мало на ПДФ политика, погледај њене теме, видећеш да је мртва озбиљна.

Poruka
17.353
Тема је Путин , последњи живи пример мушкарца који не блефира, сан сваке паметне жене .
Ovo je covjek koji zenama izmami iskren osmjeh na lice:

693198.jpg

moje ime nije vazno

Primećen član
Poruka
556
ауторска тема

један је Путин
većina ženskinja kuka baš tim rečima
i pojavi se takav
al, vraga, ni to ne valja
nije njoj zanimljiv onaj koga može sagledati jednim pogledom, otvoren kao knjiga, bez slojevitog otkrivanja, bez doze misterije, predvidljiv, itd, itd, itd
a i to su konkretni ljudi kojima nije do zezancije, pa i to bude muka
pa , opet, udri u kuknjavu

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
41.272
Brate Putina ima koliko hoce po Srbiji. Takav je idealan za manipulaciju od strane ovih ostrkondzi. On cvrstog stava:
A ova ga samo provocira. Jesi rekao onda? Ha? Jesi rekao? Mmm? Kakav si to muskarac? Hajde i ovde primeni svoj stav! I treba mi nova papuca i jakna i suknja i sminka i nisi me vodio 2 meseca na more, znas da mi to treba za moje dusveno staaanjeeeeeee.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.