Quantcast

muskarac i ISTINA

• Začetnik teme j_o_v_a_n_a
  • Datum pokretanja
J

j_o_v_a_n_a

Gost
sta mislite da li su muskarci kad osecaju da je devojka sa kojom su zena njihovog zivota,spremni da je:mnogo vole,paze,oprastaju,cekaju na sex ako znaju da je nevina...koliko dugo?......i imate li jos neku ideju?
da li za pravu ljubav ,za koju kazu da su spremni da umru i daju 2 litra krvi,ZAISTA DAJU SEBE I SVOJ ZIVOT TOJ DEVOJCI CAK IAKO ZNAJU DA ONA OSECA TO ISTO???

SisaDaPimp

Primećen član
Poruka
816
Hm.. Pitanje je prilicno glupo.. Al ok da ipak odgovorim.. Ne znam za druge ali znam za sebe, da bi devojku koju volim cekao i kad bi trebalo godinu dana i duze, ali samo da je to ona, spreman sam da ulozim u vezu, i cak sta vise devojci posvetim skoro svo moje vreme, batalim i druge obaveze samo da bi se njoj posvetio i vise vremena sa njom proveo.. Jer kad nekog volis, i uzvraca ti ljubav na nacin koji je dobije od tebe zasluzuje da se boris za tu ljubav, da mu se posvetis, i jednostavno da se borite oboje dok ne uspete.. Ne znam koliko sam pogodio temu odgovorom, ali eto nesto i od mene ;)

F

fleka

Gost
j_o_v_a_n_a:
sta mislite da li su muskarci kad osecaju da je devojka sa kojom su zena njihovog zivota,spremni da je:mnogo vole,paze,oprastaju,cekaju na sex ako znaju da je nevina...koliko dugo?......i imate li jos neku ideju?
da li za pravu ljubav ,za koju kazu da su spremni da umru i daju 2 litra krvi,ZAISTA DAJU SEBE I SVOJ ZIVOT TOJ DEVOJCI CAK IAKO ZNAJU DA ONA OSECA TO ISTO???
malo je takvih muskaraca,ja prvi nisam takav mada kada upoznajem neku devojku onda pricam sve najbolje o meni,hocu da kazem da su svi isti i treba ih se paziti.