Muska vaga !!! (zasluzuje tri uzvicnika)

sexy lady2005:
Prvi put imam bilo kakav kontakt sa muskarcem rodjenim u znaku vage i prosto sam odusevljena!!!!
Neverovatno, ali imam dosta zena u okruzenju koje su u znaku vage i odlicno ih poznajem, nesigurne, nista bez partnera i tako dalje... i uvek sam mislila da vaga znaci zensko, ALI... dodjoh u situaciju da cak i u vezu udjem sa jednom muskom vagom i prosto ne znam sta me je snaslo. Stvarno sam odusevljena... za sada...
Kakva su vasa iskustva?

ja sam vodolija i garantujem da izmedju vodolija i vaga vlada neka hemija,
vage momci su uglavnom pitomi i ljupki ali isto tako xnaju da mnogo toga precute, pazi se toga...
 
Ma dobro i nije bas...poklanjaju oni sve i svasta..uglavnom ono na sta primete da vam je palo oko a naravno nema neku nenormalnu cenu ;) Sto se paznje tice sve pohvale :) Naravno, i sami vole pokloncice...nista preterano, dovoljne su sitnice da ih obraduje i pokaze da ste mislili na njih ;)
 
@HELLGIRL
...ali u ljubavi,i muske i zenske vage su 100% neverne!

Joj ne znam za zenske vage, al ovo za muske NIJE ISTINA!!!!
Osim ako flert smatras prevarom! A znam da je flert najsladja stvar vagama, znaci ne mozemo bez toga :)

@Strelica78
...Od muske Vage za rodjendan mozete ocekivati samo kozmetiku...

E pa pazi... Nije da se ne desava. Ali kad dobijes taj parfem ili kozmetiku, to je verovatno jer si pre par dana pomenula da ti se isti potrosio ili je pred krajem...
Al uglavnom mi ljudi govore da im uvek ubodem poklon pa makar i sitnica i uglavnom nije kozmetika sem u pomenutom slucaju gore :)!
 
*Fast Man*:
@HELLGIRL
...ali u ljubavi,i muske i zenske vage su 100% neverne!

Joj ne znam za zenske vage, al ovo za muske NIJE ISTINA!!!!
Osim ako flert smatras prevarom! A znam da je flert najsladja stvar vagama, znaci ne mozemo bez toga :)

@Strelica78
...Od muske Vage za rodjendan mozete ocekivati samo kozmetiku...

E pa pazi... Nije da se ne desava. Ali kad dobijes taj parfem ili kozmetiku, to je verovatno jer si pre par dana pomenula da ti se isti potrosio ili je pred krajem...
Al uglavnom mi ljudi govore da im uvek ubodem poklon pa makar i sitnica i uglavnom nije kozmetika sem u pomenutom slucaju gore :)!
DA ,I JA SAM VAGA I TAKODJE TO ZA POKLONE VAZI ZZA MENE,UVEK UBODEMKAZU MI..A I JA TO OSETIM:)
 
MaWa_MaCa:
*~* Imala sam iskustvo sa jednom vagom, sa kojom je od prvog dana poznanstva sve bilo idilicno i savrseno, a on je sve to napustio prostim ne javljanjem... "Vazi Mali zovem te posle fudbala" i toliko mu bese od poziva posle fudb.. :) *~*
hahah, "vazi mali zovem te posle fudbala"! joj, mozda poznajemo istu vagu!!! mada, se ova vaga ipak javi - da se pohvali postignutim golovima ;)
 
Bilo kakva tipizacija ili generalizacija ljudskih bica, nece dovesti do zakljucka, objektivnog i konstruktivnog naravno.
Horoskopija i astrologija jeste igra i kao takvu je treba i shvatiti. Astrologija jeste autosugestivna i stoga bilo bi pozeljno malo opreza ili "reversa" u svim dosadasnjim analizama.
Objektivno ja ne razumijem bas astrologiju, astronomiju da ali astrologiju i ne bas :). Astrologiju sam kapirao samo iz razloga da bih spoznao nesto o konkretnoj osobi odnosno djevojci, kako bih "kontao" sta zeli.
Bilo koju metodologiju da koristimo nece biti uspjesna ukoliko ne razumijemo sebe, svoje srce, mozak i duh.
Poznavajuci svoj horoskopski znak ili osobe pored nas jeste periferna u oblast u zivotu.

Znak : Vaga
Podznak : Strijelac

Pozdrav za sve ucesnike u forumu
 
Nanny:
I opet mene boli glava zbog Vage... One iste... I zna li neko kako se u opste slazu Riba-Vaga?
Ja sam Riba, on Vaga.

Kako je Dupor lepo rekao: "Oni se zaljube a da se nikada nisu ni poljubili". Oseca se tu neka hemija - vladar Vage je Venera egzaltirana u Ribama! Jedino sto sam primetila konkretnije a to i pravi probleme kod ovakvih parova a to je da se ne zna ko je stidljiviji , pa su u stanju godinama da se gledaju, oseca se tu nesto a ni jedan ne sme prvi da pridje. Neko mora biti jaci, uciniti nesto, i prekinuti patnju!
 
Pa pravo da vam kazem i kod mene slicno stoje stvari :), tj. ako ja nesto ne preduzmem, on se zatvori u taj svoj "romanticni svet" i tamo "pise pesme, razmislja...itd"...
Bas su cudna sorta. Super su uglavnom, ali kao da su imaginarni..:)
Toplo-hladno, nikad ne znas na cemu si sa njima, ne u tolikoj meri kao sa blizancima, ali neka slicna kombinacija, mozda za 2-3 nijanse blaza...
 

Back
Top