Muska vaga !!! (zasluzuje tri uzvicnika)

sexy lady2005

Aktivan član
Poruka
1.033
Prvi put imam bilo kakav kontakt sa muskarcem rodjenim u znaku vage i prosto sam odusevljena!!!!
Neverovatno, ali imam dosta zena u okruzenju koje su u znaku vage i odlicno ih poznajem, nesigurne, nista bez partnera i tako dalje... i uvek sam mislila da vaga znaci zensko, ALI... dodjoh u situaciju da cak i u vezu udjem sa jednom muskom vagom i prosto ne znam sta me je snaslo. Stvarno sam odusevljena... za sada...
Kakva su vasa iskustva?
 
sexy lady2005:
Prvi put imam bilo kakav kontakt sa muskarcem rodjenim u znaku vage i prosto sam odusevljena!!!!
Neverovatno, ali imam dosta zena u okruzenju koje su u znaku vage i odlicno ih poznajem, nesigurne, nista bez partnera i tako dalje... i uvek sam mislila da vaga znaci zensko, ALI... dodjoh u situaciju da cak i u vezu udjem sa jednom muskom vagom i prosto ne znam sta me je snaslo. Stvarno sam odusevljena... za sada...
Kakva su vasa iskustva?
TO ZA VAGU KOJA NE MOZE BEZ MUSJKARCA TO NIJE TACNO. VEROVATNO TE TVOKJE ZENSKE IMAJU NEKI MESEC U RIBICAMA,NEKE RAKICE I NIJEDNOG JARCA RECIMO U NEKOJ KUCI...A NI STRELCE..NE ZNAM.MISLIM DA NE MOZE DA SE GENERALIZUJE SAMO NA OSNOVU SUNCA KAKAV JE NEKO.POSTOJE RAZNE VARIJANTE OCIGLEDNO U SVIM ZNAKOVIMA .NACUI CESH U SVAKOM ZNAKI MUCENICU KOJA NE MOZE BEZ DECKA A I OTRESUTU DAMU KOJA I TO MOZE.ALI NA KRAJU KRAJEVA NORMALNO JE IMATI DRUGU POLOVINU.BTW.MUSKE VAGE SU OK.TJ.MOJA MUSKA VAGA JE ZA SAD OK.NEKE DURUGE SU MI ISTO COOL,ALI SE NISMO SHEMILI:)POZDRAV
 
Tamarela:
ohoho, draga... moje iskustvo - vrlo slicno tvom.
z. vage - tunjave, stidljive, nesigrune itd.
a m. - totalno suprotno!!
- a man with an iron hand in a velvet glove
p.s. i sto vise upoznajes, vise te odusevaljavaju...
i tako...mogla bih jos svasta da kazem o njima.... ;)
TUNJAVA VAGA,JA UGLAVNOM ZNAM INVENTIVNE,SARMANTNE DUHOVITE I VESELE OSOBE U ZNAKU VAGE...PO NEKOG GLUPOG MUSKARCA ALI VECINA POZITIVNI LIKOVI...NE ZNAM...
 
Svestrani,radoznali,vrlo privlacni(uglavnom vise psihicki nego fizicki,dok zene vage poseduju i jedno i drugo),iskreni prijatelji,.Izgradjuju svoj imidz na osnovu svog karaktera.Nezni,u sexu mogu da budu i izuzetno grubi(ili bolje da se izrazim jako strastveni).Neverni,ali ipak odani,...Kreativni,neodlucni,brbljivi(komunikativni),......Ali u ljubavi,i muske i zenske vage su 100% neverne!
 
HELLGIRL:
Svestrani,radoznali,vrlo privlacni(uglavnom vise psihicki nego fizicki,dok zene vage poseduju i jedno i drugo),iskreni prijatelji,.Izgradjuju svoj imidz na osnovu svog karaktera.Nezni,u sexu mogu da budu i izuzetno grubi(ili bolje da se izrazim jako strastveni).Neverni,ali ipak odani,...Kreativni,neodlucni,brbljivi(komunikativni),......Ali u ljubavi,i muske i zenske vage su 100% neverne!
Sto se mene tice sve tacno, osim ovog boldovanog :)
 
Meni su dva najbolja druga vage...Super se slazemo. Ali zaista ne bih mogla da se zamislim u vezi sa nekim primjerkom te vrste. Bila sam nekad prosle godine sa jednom muskom vlagom i... :roll: Ma apsolutni promasaj. Onako kako vi opisujete zenske vage, e takva su moja iskustva sa muskarcima u tom znaku. Mozda si jednostavno ne odgovaramo, otkud znam. Nemam pojma :roll:
 
Ja se udajem za jednu vagu koja me osvajala svojim šarmom, urednošću, inteligencijom, obrayovanjem , prefinjenošću. Da priynam do seksa u pocetku nije došlo toliko bryo koliko sam ja smatrala da treba, (ja sam strelac) i to me je tad nerviralo, (valjda pošto vage uvek nešto raymišljaju i vagaju), ali sad to posmtram kao jednu od njegovih dobih osobina da ne uleće u vezu tek tako...Obožavam ga! :p
 

Back
Top