Muška Moda

Volite li?

  • Kravata

  • Leptir masna

  • Nijedno


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Gde (u BG) uzeti dobru koznu jaknu?
najvise me zanimaju COTTON Novi Sad kozne jakne, ali ne mogu da ih nadjem nigde, cak nisam uspeo ni da izguglam nista :dash: Secam se da imali bas dobre modele. Ako neko zna dal postoje i dalje, i gde mogu da ih nadjem, bar katalog, ma bilo sta, bio bih jako zahvalan!
 
ne nosi se kravata na košulje sa kratkim rukavima..ili ovim džibrerski zavrnutim rukavima..nemojte nikad to da radite...
a kratki rukavi se ne nose u poslovnim varijantama.....
 
Poslednja izmena:
Kupujete li ovde garderobu? Da li vam se dopada? Ja uvek uspem da nadjem nesto sto mi se svidi a kad su snizenja kupim i vise stvari. Za sad je sve bilo zadovoljavajuceg kvaliteta... Dopada mi se sto mogu na sajtu da pregledam trenutku kolekciju, izaberem sta mi se dopadne i idem u prodavnicu bas po to.

www.time-out.to
 
Joj..sto sam juce videla mladica oko 35 god. :aha:

Znate kad je neko lep onako aristokratski, a covek sa izgradjenim stilom. Imao je na sebi kaput srednje duzine (malo iznad kolena) crne boje sa okovratnikom od astragana. Al', sve je to bilo toliko svedeno na meru i uklapalo se sa ostatkom odece da uopste nije bilo napadno.

Vazno je da muskarac ume da ponese odecu koju odabere. Uvek sam smatrala da je velika steta da neki muskarac koji je kvalitetan i interesantan duhom ne ume da to pokaze i svojim stilom oblacenja.

Nekada tako pozelim da odvucem nekoga u prvu radnju i a ga obucem onako kako ga ja vidim. Ne volim kad se muskarac oblaci samo da ne bi isao go.
 
...Z Zegna Autumn-Winter 2009/10...Ova kolekcija se od 27. oktobra moze naci u Beogradu...

00010big_320x480.jpg
00020big_320x480.jpg
00030big_320x480.jpg
00040big_320x480.jpg
00050big_320x480.jpg
00060big_320x480.jpg
00070big_320x480.jpg
00080big_320x480.jpg
 
Драги моји дискутанти, све ми се чини да су неки од вас сасвим залутали на форум о моди. Пре би рекао да би им више пристајао неки типа "потпуно необавештени" или слично. Од овакве моје оцене ослобађају се они дискутанти који су рекли да им се машна не свиђа, јер се некоме може не свидети ни оно што је у самом модном врху.
Дакле, од ове године машна поново долази у моду и то чак и уз неформалну одећу као што је комбинација фармерице, кошуља, сако. И када неког видите на улици са машном, уз то и накошеном, немојте се смејати. И то је чак модерно.
О оним који не подносе ни кравату ни машну, као и оне које их било која од њих дави, не бих овај пут.
 
A kakve kravate su in?:think: Ja se uopste u taj segmenAt ne razumem, trebali bi da biramo decku za svadbu kosulju i kravatu...doduse ima vremena al cisto otprilike, za mart...Aj kosulja ali kakva kravata?Kakav model, ono, duzina, sirina, dezen...???Ne zelim da izgleda ko da je isp'o iz '90 ih :sad2: a bojim se da cu pogresiti...
 
Што се кравата тиче, мислим да су опет актуелне оне уске, свилене наравно, а онда је и чвор мањи. Да будем искрен, мени се то нешто и не допада (већ сам рекао да се оно што је ин и оно што се неком свиђа не морају подударати), па радије користим неко средње решање, нешто ужу свилену кравату. Мало је тешко наћи и кошуљу која иде уз уску кравату, тј. ону са мањим оковратником. Мали чвор и они дубљи оковратници, који иду височије уз врат изгледају смешно.
 

Back
Top