Mushkarci kOji nOse mindjusicu...

ja to ironicno, stvarno mislim da godine nisu faktor za nosenje mindjusa ili bilo cega drugog... nebitno da li si ispod ili preko 30, moze da ti ide ili ne uz imidz, ali ako se toj osobi koja nosi svidja...cemu bilo kakva diskusija... i nokat na malom prstu mi nije u istoj kategoriji sa pirsingom. nikako.
nemoj tako,zivot prestaje posle 30e insistiram :x

mada dobro me nasmejao ovaj nokat od rana jutra,onako pozuteo i prljav,tj tako sam ga zamislila : )
 
He,he...moj muz je nabacio mindjusu posle tridesete, meni za ljubav. Ne znam ni sama sta se desilo, nisam navaljivala mada je znao da ce me oduseviti. I dobro mu stoji mala alkica od plemenitog materijala.

Lepo, potrudio se da te iznenadi. Najvaznije je da se to tebi svidelo:D

Kad razmislim i meni bi se dopalo sve sto bi moj muz uradio meni za ljubav, to je potpuno normalno:)
Ne znam sta vise pricamo o tim mindjusama ko da je to nesto ne znam ni ja, kome se svidja nek nosi, kome ne ne mora i gotovo;)
 
idi bre banshee vikend je, sta radis u 7 ujutro na krsti:shock: spavaj bre;)

a nokat, strasno, bljak bljak...mene uvek kopka sta li rade s tim? cackaju usi, nos i zube ili smrcu...:|:|:|
imala sam nocne more pa sam se probudila u pola sedam :neutral: sanjala sam politiku.
al sam se posle vratila u krevet i spavala do 11 :neutral:

e sto sam videla danas nekog tipa ima mindjusu onako mali srebrni krst,al ne visi nego zalepljen za usnu resu ili kako se zove taj mekani deo...koja je to teska kicerica bila :neutral:
 
Evo ja ću da ti kažem, kad neće Zagor.
Muškarci sa minđušicom su skloni raznim oblicima devijantnog ponašanja, lako se navuku na razne poroke, a posebno na video igrice, koje utiču na povećanje agresivnosti dotičnih u odnosu na one bez minđušica.
Ta agresivnost se onda ispoljava u seksualnom životu kroz niz skaradnih želja koje se ne libe da sprovedu u delo, kao što je seks na dva nivoa, strategijski seks i slične perverzije.
Ne samo da ženu tretiraju kao objekat, već neretko i objekte tretiraju kao ženu.
O prljavim pričama tokom snošaja ne mogu ni da govorim.
 
Vazno je stanje duha :) Evo recimo ovaj gospodin: em mu stoji mindjushica, em se vere po palmama, em konzumira sta stigne. A moze deda svima da vam bude :lol:

67-article_v.jpg
keith_richards.jpg
 

Back
Top