Mushkarci kOji nOse mindjusicu...

ja wowim kad neko ima mindjusicu meni je to bas slatko,ne svidja mi se kad ima npr play boy i to SA CIRKONIMAbljak ali decko koji mi se svidja to nosi i izgleda kic na njemu!volim mindjuse al da ne budu upadljive!glupa tema al je dosadno pa ovo je forum da se polemise i o najbanalnijim stvarima!
 
Mada, minđuša ne stoji svakom, ipak uz nju idu i poseban način oblačenja, stil, a i ne sme da ima klempave uši :lol:....
Ovo je uobichajena zabluda, ili, na ruskom, a common misconception.
Naime, danas mnogi korektivni hirurzi umesto komplikovanih i intruzivnih zahvata na klempavim ushima preporuchuju mindjushe poput ovih:

180pxsnapfastnerij1.jpg


Mindjusha se sastoji iz dva dela - jednog koji se montira na uvo, i drugog, koji se postavlja na kozhu glave. Implantacija je brza, nerizichna, obavlja se uz lokalnu anesteziju, a postoperativni period je izuzetno kratak.
Najlepshe je ipak to shto se osobi i posle intervencije omogucava sloboda izbora (otkopchati ili zakopchati), pa se mnogi klempavi ljudi sada mnogo lakshe odluchuju da posete hirurga.
 
roxannne u pravu si, ko posle tridesete ostane samo na mindjusici a nije presao na ozbiljnije stvari kao sto je gauging ili ti rupe u usnoj skoljci, stvarno je za bacanje:rolleyes:

Hahaha:lol: a ne stvarno meni je bzvz da vidim nekog matorca sa mindjusom (JEDNOM) u uvetu, a da ne pricam o dve ili vise, to mi je odvratno i na nekom mladicu, a kamoli na starijoj osobi:confused:. Mada ima takvih... a isto se uzasavam na muskarce koji pustaju nokat na malom prstu, cemu to???:confused:

E da lepo rece Ines ne stoji mindjusa svakom muskarcu, a i zahteva posebno oblacenje.
 
ja to ironicno, stvarno mislim da godine nisu faktor za nosenje mindjusa ili bilo cega drugog... nebitno da li si ispod ili preko 30, moze da ti ide ili ne uz imidz, ali ako se toj osobi koja nosi svidja...cemu bilo kakva diskusija... i nokat na malom prstu mi nije u istoj kategoriji sa pirsingom. nikako.
 
ja to ironicno, stvarno mislim da godine nisu faktor za nosenje mindjusa ili bilo cega drugog... nebitno da li si ispod ili preko 30, moze da ti ide ili ne uz imidz, ali ako se toj osobi koja nosi svidja...cemu bilo kakva diskusija... i nokat na malom prstu mi nije u istoj kategoriji sa pirsingom. nikako.


Aaa dobro svako ima svoje misljenje:-) meni se to licno ne svidja ali dobro....
Svako upravlja svojim zivotom pa nek radi sta hoce:p
 

Back
Top