Mushkarci kOji nOse mindjusicu...

Topmodelsice...pirsimg je nesto drugo....ja sam pitala za mindjusicu na uvetu kod decaka....
Pirsing se stavlja na obrvi,pupku....itd....

piercing je na engleskom kakvo god busenje tela pa i busenje uha, pa i pistoljem. a ovi nasi sto rade pirsing racunaju da je pirsing samo tehnika busenja iglom. znaci nije bitno koji deo tela.

inace, zavisi kako kome stoji, ok mi je i na starijim i na mladjim, bilo musko ili zensko, bitno je da ume da nosi...
 
Moj momak ima malu minđušicu, srebrnu alkicu, ali skroz je uz uvo i tanka....Na njemu mi je to baš lepo, mada moram priznati da je sad već doživljavam kao deo njegovog tela :)

Mada, minđuša ne stoji svakom, ipak uz nju idu i poseban način oblačenja, stil, a i ne sme da ima klempave uši :lol:....
 
Eee, lako tebi kad bušiš tamo gde je nekad već bila rupica!
:lol:

Ha ha ha ha, da. Izbusili su mi rupice kad sam bila beba. A ja sam izvadila mindjuse pa su mi zarasle rupice. Jedno uvo sam probusila tamo gde je vec bila rupica ponovo pre 3 ili 4 godine. Za njega mi je sad po treci put da izbusim rupu bilo porebno 5 minuta. Medjutim, tad, pre 3 ili 4 godine, kad sam izbusila to jedno uvo, nisam izbusila i drugo. Pa mi je sad za ovo drugo trebalo sat vremena.
 
Ha ha ha ha, da. Izbusili su mi rupice kad sam bila beba. A ja sam izvadila mindjuse pa su mi zarasle rupice. Jedno uvo sam probusila tamo gde je vec bila rupica ponovo pre 3 ili 4 godine. Za njega mi je sad po treci put da izbusim rupu bilo porebno 5 minuta. Medjutim, tad, pre 3 ili 4 godine, kad sam izbusila to jedno uvo, nisam izbusila i drugo. Pa mi je sad za ovo drugo trebalo sat vremena.
Kako bre sat vremena? :) Čime su bušili?
Doduše ne razumem se u to baš. Kad' je moj drug stavio minđušu svima nam
je izgledao kao gej. Valjda što smo ga znali i bez minđuše pa nam bilo čudno.
Sad' smo se navikli ali mu je ostao nadimak boj džordž. :lol: šalim se..
 
Ha ha ha ha, da. Izbusili su mi rupice kad sam bila beba. A ja sam izvadila mindjuse pa su mi zarasle rupice. Jedno uvo sam probusila tamo gde je vec bila rupica ponovo pre 3 ili 4 godine. Za njega mi je sad po treci put da izbusim rupu bilo porebno 5 minuta. Medjutim, tad, pre 3 ili 4 godine, kad sam izbusila to jedno uvo, nisam izbusila i drugo. Pa mi je sad za ovo drugo trebalo sat vremena.

Obozavam je sve vise i vise..:D
 
Kako bre sat vremena? :) Čime su bušili?

Ja sam sama busila iglom za sivenje. A oni cime su busili kad sam bila beba, ne znam, verovatno mindjusicom. Koliko ja znam bebama buse usi mindjusicom. I ja sam prvo sebi probala mindjusom ali nisam uspela, pa sma uzela iglu. Htela sam da stavim led na uvo jer sam cula da to tako treba da se radi, da utrni uvo, da ne bi bolelo, medjutim ja sam mnogo hrabra kad me nesto boli tako da sam busila bez leda, i znam da me je bolelo ali sam zaboravila na taj bol.
 
nek buši ko šta hoće i nosi takodje ali roditelji treba deci da ostave mogućnost izbora. meni su moji ostavili pa imam "nevine" uši, a moja ćera je sa nekih 8 godinica zahtevala i dozvoljeno joj je. kod zlatara, pištoljem, naravno, i čak je dobila diplomicu za hrabrost. ima dece kojoj izbuše jedno uho, a onda pobegnu, previše ih boli. to su tek smejurije.

sad kako kome minDŽušica čuči je nešto drugo, a šta okolina misli nešto tretje. :) :) ;)

i još uvek mi nije jasno šta je to PRISING. :)
 
nek buši ko šta hoće i nosi takodje ali roditelji treba deci da ostave mogućnost izbora. meni su moji ostavili pa imam "nevine" uši, a moja ćera je sa nekih 8 godinica zahtevala i dozvoljeno joj je. kod zlatara, pištoljem, naravno, i čak je dobila diplomicu za hrabrost. ima dece kojoj izbuše jedno uho, a onda pobegnu, previše ih boli. to su tek smejurije.

sad kako kome minDŽušica čuči je nešto drugo, a šta okolina misli nešto tretje. :) :) ;)

i još uvek mi nije jasno šta je to PRISING. :)

"Body piercing is the practice of puncturing or cutting a part of the human body, creating an opening in which jewelry may be worn."

a inace sam procitala da je mnogo bolje i sterilnije busiti usi kod profi "pirsera":lol: nego u zlatari sa pistoljem, jer se taj pistolj ne moze sterilisati i ima jos neka fora o prekomernoj sili kojom busi uvo, bla bla, nisam zapamtila, kao i da ta osoba nije obucena za razliku od doticnog "pirsera" koji je barem u svetu obavezan da prodje neku sanitarnu-medicinsku obuku...
 

Back
Top