Murga Drot napravio sacekusu Abu Hamzi ga Hop

boshnanin,arapin isti qurac turski
poenta je da je sramota za taj protektorat zvani baznija da mudahedinski koljach odgovara za neki sitan prekrshaj

Nagradno pitanje:

...ko je ovde Abu Hamza...

Uncircumsized.jpg
... ILI ...
Circumsized.jpg

:hahaha: :rotf: :hahaha: :rotf:

:super:

Ma pusti ga, taj nikada nije čuo ni za SGV ni za SDP, Našu stranku, liberali, GDS-ovce, NSRZB....i sve grupacije gdje su bh.orijentirani Srbi zastupljeni u velikom broju...

Grrr..
Mirko Pejanovic i Veljo Droca, nemoj matere ti..
Znam dobro sta je SGV i cemu sluzi a uz to i ne radi..
SGV je dobar nacin da se u modernim vremenima kaze za nekadasnji izraz VAZAL..
Srecom ni po cemu SGV nije na nekoj vlasti, kao ni ljudi koji tamo pripadaju..
SDP, tu i tamo, eto politicka partija koja uziva neki ugled, mada rejting prilicno opada, ostalo nije vrijedno pomena..
Komentar sam ostavio zbog SGV-a..
Boze me sacuvaj takvih srba, sada i vjek vjekova Amin..
BH Srbin, ma boga ti ne prepadaj narod..
Kakav BH Srbin na nacin kako ti pises..
Ja sam BH SRBIN, ali i SRBIN IZ Republike Srpske i srbin iz Srbije..
Ti si covjece VAZAL...
Amin...

GZ:
Grrr..
Mirko Pejanovic i Veljo Droca, nemoj matere ti..
Znam dobro sta je SGV i cemu sluzi a uz to i ne radi..
SGV je dobar nacin da se u modernim vremenima kaze za nekadasnji izraz VAZAL..
Srecom ni po cemu SGV nije na nekoj vlasti, kao ni ljudi koji tamo pripadaju..
SDP, tu i tamo, eto politicka partija koja uziva neki ugled, mada rejting prilicno opada, ostalo nije vrijedno pomena..
Komentar sam ostavio zbog SGV-a..
Boze me sacuvaj takvih srba, sada i vjek vjekova Amin..
BH Srbin, ma boga ti ne prepadaj narod..
Kakav BH Srbin na nacin kako ti pises..
Ja sam BH SRBIN, ali i SRBIN IZ Republike Srpske i srbin iz Srbije..
Ti si covjece VAZAL...
Amin...

Srpsko građansko vijeće - nevladina organizacija koja se bori za ravnopravnost Srba u Federaciji. Pravi izdajnici, zar ne?

Sta bi ti konkretno...
Srbe ima ko da predstavlja..
Postoji Republika Srpska, postoje institucije, koje imaju i pravo i duznost da i stite i predstavljaju i srpski narod u federaciji BiH, te samim tim, kako je sad konstituisana BiH, to i po Ustavu u po Zakonu imaju i pravo i Obavezu, te nema potrebe da se srbi i federaciji batrgaju sa nekim likovima kao sto su vec pomenuti likovi, ili bilo koji slicni njima..

GZ:
Sta bi ti konkretno...
Srbe ima ko da predstavlja..
Postoji Republika Srpska, postoje institucije, koje imaju i pravo i duznost da i stite i predstavljaju i srpski narod u federaciji BiH, te samim tim, kako je sad konstituisana BiH, to i po Ustavu u po Zakonu imaju i pravo i Obavezu, te nema potrebe da se srbi i federaciji batrgaju sa nekim likovima kao sto su vec pomenuti likovi, ili bilo koji slicni njima..

Hoćeš da kažeš da seRepublika Srpska bori za Srbe u Federaciji?
Čovječe, mora biti čovjek koji živi tu, koji zna se probleme Srba i koji će kroz federalne institucije boriti se za Srbe u Federaciji.

Isto tako, ne može se Federacija boriti za Bošnjake u RS, nego to moraju Bošnjaci koji žive u RS!

Otkud sad ta podjela...
Auuuuuuuuuuuuuuuuuu
Zar ti nisi za "cjelovitu" BiH..
vidis, kako to dodje na svoje..
Sva prica o jedinstvenoj BiH, pade u vodu za cas posla.
Rekoh ti ponovo, poznajem stvari sa lica mjesta, i ne POSTOJI, lik, ustanova, NVO, bilo sta, posebno ne Politicka partija koja ce da stane na stranu srba u F BiH, i da cuva, brani i stiti njihove interese..
TO jednostavno nije izodljivo, ali i nece ni biti potrebe za neko dogledno vrijeme..
Cinjenica je da je svakim danom sve manje srba u F BiH, sto i sam znas, priznao to ili ne..
Necu sad da okrecem pitanje imovine, prodaje, odlazaka i kojecega jer to bi otislo daleko, a mrzi me da pisem..
Dakle, poznajem stvari u prste, te to sto pises ne pije vode..

Hoćeš da kažeš da seRepublika Srpska bori za Srbe u Federaciji?
Čovječe, mora biti čovjek koji živi tu, koji zna se probleme Srba i koji će kroz federalne institucije boriti se za Srbe u Federaciji.

Isto tako, ne može se Federacija boriti za Bošnjake u RS, nego to moraju Bošnjaci koji žive u RS!

A zasto da se borite? Zar ne zastupate njihove stavove da treba ukinuti RS, da je u Srebrenici bio genocid, da je rat agresorski a ne gradjanski, govorite njihovim jezikom (npr ti: august, promovirati i sl.). Pa sta to jos hoce od vas, za sta to treba jos da se borite? Sta vam je ostalo za braniti i odbraniti?

A zasto da se borite? Zar ne zastupate njihove stavove da treba ukinuti RS, da je u Srebrenici bio genocid, da je rat agresorski a ne gradjanski, govorite njihovim jezikom (npr ti: august, promovirati i sl.). Pa sta to jos hoce od vas, za sta to treba jos da se borite? Sta vam je ostalo za braniti i odbraniti?

Smak svijeta što sam rekao august. Nevjerovatna šteta...:manikir:

Jesi li ikada čula za pojam "povratnici"?

A jooooooooooooooooj...
Kakve veze sad ima rijec "povratnici" sa rijecima koje ti koristis...
Promovirati - promovisati
august - avgust
potparol - glasnogovornik
i tako dalje..

Govoris nekim novim Bosanskim jezikom koji u stvari lici na hrvatski, a kazes da si srbin..
Valjda srbi govore SRPSKIM jezikom, ili si prevaspitan..

Opet se ispostavi "VAZAL"
Zao mi te...

GZ:
A jooooooooooooooooj...
Kakve veze sad ima rijec "povratnici" sa rijecima koje ti koristis...
Promovirati - promovisati
august - avgust
potparol - glasnogovornik
i tako dalje..

Govoris nekim novim Bosanskim jezikom koji u stvari lici na hrvatski, a kazes da si srbin..
Valjda srbi govore SRPSKIM jezikom, ili si prevaspitan..

Opet se ispostavi "VAZAL"
Zao mi te...

Ko da zastupa srpske interese u Federaciji?

Baš mi je žao što vam je teško prihvatiti činjenicu da ima i Srba koji ne misle kao vi, ali hvala Bogu iz dana u dan nas je sve više!:whistling:

Back