Murga Drot napravio sacekusu Abu Hamzi ga Hop

cogito , ти рече да си ван овог балканског с***а, а сад су показао право лице

није ти дуго требало

Sto to smeta ako i ja tu i tamo koju kazem...samo vam otvaram oci jer se stalno glozite jedni na druge i iz prostog razloga otvorio sam ove dvije teme da vidim dokle ce ovo da ode.
Kao sto sam i primjetio nista s ne mjenja jos uvijek spanska sapunica traje i to u rekordnom broju epizoda..nevjerovatno.

Srbenda, nije Srbin... Srbenda, ali europski čovjek, širokijeh shvatanja, sa naglašenim nacionalnim izjašnjavanjem u nicku....

Cirkus...

:worth:Allah uakbar...:worth:

Шта сад би ти да кажеш да наш брат Мујица Србин БиХ није Србин само зато што му се чукундеда са Чедомир прекрстио на Хусеин?

picture.php
[/IMG]

BH Srbin Ma pusti ga, taj nikada nije čuo ni za SGV ni za SDP, Našu stranku, liberali, GDS-ovce, NSRZB....i sve grupacije gdje su bh.orijentirani Srbi zastupljeni u velikom broju...

Nisi znao da nas je takvih na desetine hiljada???

O Bože lika...:eek:

Original postavio Победоносцев Mujica se pomamio i upecao iz prve.

Otac medjed, mati bukva, davno je receno za dobre Bosnjane i njihovu pamet.

kad zivotinje imitiraju ljude to je BASNA, kada ljudi imitiraju zivotinje onda je to BOSNA

nebi, nema govora, bolje ovako RS sa vecinskim srpskim stanovnistvom, maksimalno udaljena od ideje suzivota sa teherancima. mi nismo BOSNA, mi smo entitet u okviru drzavne zajednice BiH koju cine Federacija bih i RS-dakle necemo pola bosne, mi svoje IMAMO:per:

Teheran je od nas udaljen, on je u Aziji...

Šta ćemo sa Srbima u Federaciji - Drvaru, Sarajevu, Grahovu, Glamoču, Petrovcu, Ključu, Jajcu, Mostaru...

Teheran je od nas udaljen, on je u Aziji...

Šta ćemo sa Srbima u Federaciji - Drvaru, Sarajevu, Grahovu, Glamoču, Petrovcu, Ključu, Jajcu, Mostaru...

isto sto i sa muslimanima u prijedoru,prnjavoru , gradisci,trebinju etc.- nista. puna ravnopravnost i medju religijska tolerancija, mi nismo kao neki bolidi da prisiljavamo ljude na umjetno zajednistvo:per:

Ne kontaš...
Šta ćemo sa Srbima iz federacije ako RS dobije nezavisnost?

Original postavio eshumator
isto sto i sa muslimanima u prijedoru,prnjavoru , gradisci,trebinju etc.- nista. puna ravnopravnost i medju religijska tolerancija, mi nismo kao neki bolidi da prisiljavamo ljude na umjetno zajednistvo

ponavljanje je majka znanja. jel' neko spomenuo viceve o muji i hasi?:rotf::rotf:

Back