Muka mi je posle svakog jela

U poslednjih mesec dana mi je muka svaki put kada jedem
Znaci posle svakog jela
Nemam neki veliki apetit, pre sam jela 3 puta dnevno, sada se to smanjilo na 2
Ali ne mogu da povratim vec mi samo ta muka stoji u zelucu
Da li ima neko iskustva sa tim?
Idi kod lekara, ne obaziri se na to da li je neko imao ili ima sličan problem i kako ga je, da li ga je i kako ga rešava. To možeš onako usput, najbitnije je da se javiš lekaru i vidiš šta će ti reći.

Verovatno nije povezano , ali evo naš slučaj, možda se neko pronađe.

U decembru je neki stomačni virus, ne dijareja nego bolovi u stomaku i mučnina, prvo pogodio jedno dete, zatim drugo, ne paničim, kao, proći će im. Međutim ovom drugom detetu sve gore i gore. Mučnina posle svakog obroka, zatim i bolovi. Kasnije kreće i mučnina nepovezana sa hranjenjem. Tri noći za redom oko pola tri završavamo u hitnoj zbog bolova i mučnine.Klinac se prepolovio, šta treba detetu posle 7 dana nejela, smrša odmah. Kažu nije slepo crevo. Sve mu je ok. Čak jednom , jer kažu nije normalno da je još uvek virus (osmi dan već )daju nam sanitet za Bg na Institut za maku i dete. Ovi nas otkače ko jedan dva , nismo slučaj za njih. I to je to. Usred noći bleji šta ćeš u Bg, dete ima bolove a sanitet se vratio u svoj grad.
Sledeću noć opet završavamo u hitnoj, doktori kažu ne vredi da vam dajemo sanitet, sad je dežurna Tiršova, isto će vam reći. Okrećem se više očajna "pa šta da radim sa detetom? " on ima mučninu sad već stalnu, al pojačanu i posle mrve hrane, doktorka sleže ramenima kao šta ja imam sa tim.
Sedamo u taksi da se vratimo kući, plače mi se od muke , on cvili "mama pomozi mi" i klikne mi u glavi , da kad ga je malopre pregledala da nije slepo crevo on je jauknuo kad ga je pritisla visoko, do rebara gore. Ja joj kažem" tu ga boli , vidite" ona kaže , nije to slepo crevo, to je samo želudac. To mi se vrati kao flešbek u taksiju "želudac!" Ko sad da dočeka jutro da zovnem komšinicu koja "namesta " želudac, da proba , ako nije to da se pakujem pa u Tiršovu.
Elem , da skratim. Dođe oko pola 12 h moja Jagoda, pipnu ga , kaže " to je , nemoj da brineš" meni suze krenule od olakšanja, skljokam se u fotelju. Ona ga izmasira po leđima, završi, on ustade , kaže gladan sam . Nakon deset dana već. Kaže ona jel ti je nadijeti, ? Ja reko jeste, zbog virusa, ona kaže daj detetu sve da jede slobodno, da mu težina hrane drži želudac dole, doći ću još dva puta.
Od prvog puta je detetu bilo bolje i više nije imao ni kapi muke.
Kaže posle, "mama Jagoda je najbolji doktorr :) 💖

Kaže da je vom unuku stalno namestala dok je trenirao košarku stalno mu se želudac podizao

Verovatno nije povezano , ali evo naš slučaj, možda se neko pronađe.

U decembru je neki stomačni virus, ne dijareja nego bolovi u stomaku i mučnina, prvo pogodio jedno dete, zatim drugo, ne paničim, kao, proći će im. Međutim ovom drugom detetu sve gore i gore. Mučnina posle svakog obroka, zatim i bolovi. Kasnije kreće i mučnina nepovezana sa hranjenjem. Tri noći za redom oko pola tri završavamo u hitnoj zbog bolova i mučnine.Klinac se prepolovio, šta treba detetu posle 7 dana nejela, smrša odmah. Kažu nije slepo crevo. Sve mu je ok. Čak jednom , jer kažu nije normalno da je još uvek virus (osmi dan već )daju nam sanitet za Bg na Institut za maku i dete. Ovi nas otkače ko jedan dva , nismo slučaj za njih. I to je to. Usred noći bleji šta ćeš u Bg, dete ima bolove a sanitet se vratio u svoj grad.
Sledeću noć opet završavamo u hitnoj, doktori kažu ne vredi da vam dajemo sanitet, sad je dežurna Tiršova, isto će vam reći. Okrećem se više očajna "pa šta da radim sa detetom? " on ima mučninu sad već stalnu, al pojačanu i posle mrve hrane, doktorka sleže ramenima kao šta ja imam sa tim.
Sedamo u taksi da se vratimo kući, plače mi se od muke , on cvili "mama pomozi mi" i klikne mi u glavi , da kad ga je malopre pregledala da nije slepo crevo on je jauknuo kad ga je pritisla visoko, do rebara gore. Ja joj kažem" tu ga boli , vidite" ona kaže , nije to slepo crevo, to je samo želudac. To mi se vrati kao flešbek u taksiju "želudac!" Ko sad da dočeka jutro da zovnem komšinicu koja "namesta " želudac, da proba , ako nije to da se pakujem pa u Tiršovu.
Elem , da skratim. Dođe oko pola 12 h moja Jagoda, pipnu ga , kaže " to je , nemoj da brineš" meni suze krenule od olakšanjs, skljokam se u fotelju. Ona ga izmasira po leđima, završi, on ustade , kaže gladan sam . Nakon deset dana već. Kaže ona jel ti nadijeti, ? Ja reko jeste, zbog virusa, ona ksže daj detetu sve da jede slobodno da mu težina hrane drži želudac dole, doći ću još dva puta.
Od prvog puta je detetu bilo bolje i više nije imao ni kapi muke.
Kaže posle, mama Jagoda je najbolji doktor :) 💖
E daj taj broj za zeludac sto namesta

Stvarno

U maju je preminula od onog najgoreg, iznenada :(
Ali Georgejune imaš tih ljudi dosta koji to znaju.
Jednom sam na fb slikala informacije sa njima, ispade da ih baš ima dosta.
Ako ne pronađeš nikog javi se , daću ti brojeve ovih , potražiću , mada njih lično naravno ne znam, ali ih ostali hvale
Ne mogu da nadjem,sve su to prevaranti koji kazu da mora 10× da se dolazi pa puta 4-5000din

Rekao sam ti da nije teško da to uradiš sam sebi.
Osetićeš takvo olakšanje da će ti biti smešno što nisi ranije radio.
Meni je tad rekla da se za decu radi drugačije. Mali je legao potrbuške , a ona mu je sa po dva prsta sa svake strane kičme vukla odgore na dole neko vreme , bio je crven trag (prvi put kad je dolazila , drugi put malko, treći put se ništa nije crvenilo) pri kraju masaže se poprečila isto tako crvena linija na dnu te putanje, i tad je bilo gotovo.
Za odrasle je rekla da radi na drugi način, ali nikad ga nisam videla :(

Sreća moja te sam je poznavala pa mi je prvi put došla kući, jer on nije više mogao ni da hoda od muke i bolova, a ja da ga nosim nisam mogla

Poslednja izmena:
Meni je tad rekla da se za decu radi drugačije. Mali je legao potrbuške , a ona mu je sa po dva prsta sa svake strane kičme vukla odgore na dole neko vreme , bio je crven trag (prvi put, drugi put malko, treći put se ništa nije crvenilo) pri kraju masaže se poprečila isto tako crvena linija na dnu te putanje, i tad je bilo gotovo.
Za odrasle je rekla da radi na drugi način, ali nikad ga nisam videla :(
Verujem da je različito za svakog.
Sebi nameštam želudac tu i tamo kad se podigne, ali drugima ne bih.

Moj brat je posle prosipao mudrost da je mogao i on da mu namesti, al deset dana dok sam noćivala u hitnoj sa detetom niko nije bio mudar i pametan.

A on je gledao svog druga i neku metodu sa čašom i šibicom. O tome ne znam ništa. Navodno se stavi fata u pupak, u nju se zabode par drvca šibica , poklopi čašom, kad nestane kiseonik , napravi se vakuum , i kad povlačiš čašu na gore, ona tako" vuče " želudac. Ja kakve sam sreće, zapalila bi se 😁

Znaci posle svakog jela
savet:
ne traži medicinske savete i mišljenja na internetu!
za bilo koji problem, bilo to zujanje u ušima, bol u kolenu, mučnina ili sl. prema "internet medicinskim stručnjacima" ispostaviće se da verovatno imaš rak i da ćeš ubrzo umreti!

Znaci posle svakog jela
Da li je ona helikobakterija?
Testira se samo sa štapićem iz usta..nije omržena svima gastroskopija.
A to često imaju ljudi iz nekog razloga

Back