Muka mi je posle svakog jela

Ja i dalje imam iskustva sa tim. Posle obroka imam neki osećaj da bih povratio, ali i tokom obroka. Međutim, to su samo momenti. Čim prestanem jesti, kao da se ništa nije dogodilo. Nisam mršav, nemam anoreksiju, tako da nije zato. A kako se tebi to manifestuje? Svakako je lekar najbolja solucija.
Meni pre jela i tokom jela nista, samo posle jela.
Posle nekoliko sati prestane ta muka.
Nisam ni ja mrsava niti sam anoreksicna

e a sto je najgore uvek pazim da se ne otrujem hranom, da je hrana sveza, bukvalno uvek
i eto sad ne znam sta mi je

da cula sam da na to salju, uzas
Da probaš možda sa nekim biljnim preparatima, neki čaj? Ili neki pantoprazol preparat? Controloc? Ili, ono što meni pomogne kad osjetim mučninu, vjerovala ili ne-žvakača guma! Odmah kad osjetiš mučninu, Airwaves, crni :)

Nisam ja to otkrila, pročitala i fakat radi ovo sa žvakom!

Probaj :)

Utječe i na probavni sustav Dodatna proizvodnja sline kada žvačeš žvakaću gumu učinkovito smanjuje šanse za mučnine i razne nelagode u trbuhu. Ali, isto tako, konstantnim žvakanjem dolazi i do gutanja zraka uz sliku što može rezultirati plinovima koji mogu dovesti do nadutosti.

Pročitajte više na: https://miss7zdrava.24sata.hr/zdravlje/8-efekata-koje-zvakaca-guma-moze-imati-na-tvoje-tijelo-20630
vazi, probacu

1696715814614.png
1696715841102.png
1696715864059.png

Back