MuDvAyNe

Courtney:
:cry: :cry: :cry: Joooooj. A,dobro,rekla moja mama prva godina je najteza,ostalo ces lako :wink: Verujem ja u tebe :wink:

:oops: :cry:
hehehehehhehe
mada, sada bi mi doslo bolje malo prakticnog objasnjenja al' *******.
e, jel neko zna ovo (ja skroz zaboravio):

imam 8,26 cm(na 4) ...... kako to da prevedem u metre?
ja racunao kao 0,00826m(na4) i nista mi ne valja :cry:
 
Keeper:
Courtney:
:cry: :cry: :cry: Joooooj. A,dobro,rekla moja mama prva godina je najteza,ostalo ces lako :wink: Verujem ja u tebe :wink:

:oops: :cry:
hehehehehhehe
mada, sada bi mi doslo bolje malo prakticnog objasnjenja al' * ga.
e, jel neko zna ovo (ja skroz zaboravio):

imam 8,26 cm(na 4) ...... kako to da prevedem u metre?
ja racunao kao 0,00826m(na4) i nista mi ne valja :cry:
0,00000826 mislim :wink:
 
Courtney:
Keeper:
Courtney:
:cry: :cry: :cry: Joooooj. A,dobro,rekla moja mama prva godina je najteza,ostalo ces lako :wink: Verujem ja u tebe :wink:

:oops: :cry:
hehehehehhehe
mada, sada bi mi doslo bolje malo prakticnog objasnjenja al' * ga.
e, jel neko zna ovo (ja skroz zaboravio):

imam 8,26 cm(na 4) ...... kako to da prevedem u metre?
ja racunao kao 0,00826m(na4) i nista mi ne valja :cry:
0,00000826 mislim :wink:

:shock:
i onda nemas vise ono m na 4 nego samo m ???
hmmmmm ........
moglo bi da bude :roll: :wink:
sad cu ja to videti ..... (malo kasnije)
i jos kad bi mi sracunala momente sila i ugibe kod grede od betona pod pritiskom od 50KN gde je l=5m, E=200 Gpa i J=8.360 ................... :lol:
 
Keeper:
Courtney:
Imas i dalje metre na 4 :wink: Eh,za ovo drugo ti nazalost ne mogu pomoci... :( a bih,veruj mi :wink:

:shock:
otkud i dalje metri na 4 ??????
prvo 8,2 cm ==> 0,000082m ???????????
po kojoj logici???? :shock:
ma nema veze, uradicu tako ... :roll:
Pa prvo ides: 0,1cm-->0,001m
0,1 cm (na 2)-->0,00001m (na 2)
0,1cm (na 3)-->0,0000001m (na 3)
0,1cm (na 4)-->0,000000001m (na 4)
Znaci ono tvoje je 8,26cm (na 4),pa dobijes 0,00000000826m (na 4) :wink: eto ga :D
 
Courtney:
Keeper:
Courtney:
Imas i dalje metre na 4 :wink: Eh,za ovo drugo ti nazalost ne mogu pomoci... :( a bih,veruj mi :wink:

:shock:
otkud i dalje metri na 4 ??????
prvo 8,2 cm ==> 0,000082m ???????????
po kojoj logici???? :shock:
ma nema veze, uradicu tako ... :roll:
Pa prvo ides: 0,1cm-->0,001m
0,1 cm (na 2)-->0,00001m (na 2)
0,1cm (na 3)-->0,0000001m (na 3)
0,1cm (na 4)-->0,000000001m (na 4)
Znaci ono tvoje je 8,26cm (na 4),pa dobijes 0,00000000826m (na 4) :wink: eto ga :D

NEEEEEEEEEEEEEEEEE :x
PREVISE BROJEVA NA JEDNOM MESTUUUUUUUUUUU !!!!!!! :shock:

klik ... klik ... Keeper ga ugasio ......
 
salim se 8)
hvala ti courtney za ovo, vraticu ti jednom ......
ako ti treba rad za likovno, da ti naskrabam svetog savu il tako nesto, javi i tu sam :lol:
 
Keeper:
Courtney:
Keeper:
Courtney:
Imas i dalje metre na 4 :wink: Eh,za ovo drugo ti nazalost ne mogu pomoci... :( a bih,veruj mi :wink:

:shock:
otkud i dalje metri na 4 ??????
prvo 8,2 cm ==> 0,000082m ???????????
po kojoj logici???? :shock:
ma nema veze, uradicu tako ... :roll:
Pa prvo ides: 0,1cm-->0,001m
0,1 cm (na 2)-->0,00001m (na 2)
0,1cm (na 3)-->0,0000001m (na 3)
0,1cm (na 4)-->0,000000001m (na 4)
Znaci ono tvoje je 8,26cm (na 4),pa dobijes 0,00000000826m (na 4) :wink: eto ga :D

NEEEEEEEEEEEEEEEEE :x
PREVISE BROJEVA NA JEDNOM MESTUUUUUUUUUUU !!!!!!! :shock:

klik ... klik ... Keeper ga ugasio ......
Aaaaaa,ne pogresila sam! Jedna nula manje u krajnjem rezultatu,sorry :(
 
Courtney:
Keeper:
Courtney:
Keeper:
Courtney:
Imas i dalje metre na 4 :wink: Eh,za ovo drugo ti nazalost ne mogu pomoci... :( a bih,veruj mi :wink:

:shock:
otkud i dalje metri na 4 ??????
prvo 8,2 cm ==> 0,000082m ???????????
po kojoj logici???? :shock:
ma nema veze, uradicu tako ... :roll:
Pa prvo ides: 0,1cm-->0,001m
0,1 cm (na 2)-->0,00001m (na 2)
0,1cm (na 3)-->0,0000001m (na 3)
0,1cm (na 4)-->0,000000001m (na 4)
Znaci ono tvoje je 8,26cm (na 4),pa dobijes 0,00000000826m (na 4) :wink: eto ga :D

NEEEEEEEEEEEEEEEEE :x
PREVISE BROJEVA NA JEDNOM MESTUUUUUUUUUUU !!!!!!! :shock:

klik ... klik ... Keeper ga ugasio ......
Aaaaaa,ne pogresila sam! Jedna nula manje u krajnjem rezultatu,sorry :(

ma otkud sad bre osam nula, pre je bilo sest ????
sta je sad ovo?
ej, slusaj, uradicu sa kolko god nula treba, i gde mi se poklopi da je resenje 8mm onda je to to .....
 
Jednostavno 8,26cm=0,0826m i onda ga dignes na cetvrti i dobijes 0,0000465500540176 Ako sam te dobro razumeo to bi trebalo da bude to. Cm pretvoris u m i dignes na 4 i dobijes to.
 
Courtney:
. . .:
Jednostavno 8,26cm=0,0826m i onda ga dignes na cetvrti i dobijes 0,0000465500540176 Ako sam te dobro razumeo to bi trebalo da bude to. Cm pretvoris u m i dignes na 4 i dobijes to.
Ne,nije trebao da dize na stepen,nego je imao metar na 4 :wink:

sad je kasno, izbrljavio sam zadatak ali nista strasno ..... mozda mi je cak i dobro .... videcemo sledece nedelje :lol:
ma vazno da sam ja to predao i da necu dobiti minus
 
eheh :lol: pa naravno ......
mada, u principu, ni ". . ." ni courtney mi nisu pomogli jer po njihovoj logici nisam resio zadatke nego sam izbrljavio neke svoje, al neeeeema veeeeeze :lol:
vazna je namera 8)
 
Svakako!

Nego, ta cela stvar sa fizikom me podseti kako je celo moje odeljenje unapred znalo pitanja iz fizike (kako? imamo neke kanale, bog bi ga znao) i svi smo unapred uradili besprekorne kontrolne, potpisali ih i predali. 27 petica od 33 ucenika. A prof misli da smo, po prvi put u karijeri, ucili fiziku redovno i slusali na casu (istina, mi jesmo bili previse mirni na casovima ai to je zato sto smo non-stop ili ucili nesto drugo ili pisali puskice)!
 
...... eeeeeeee, kad bi ovde bilo tih fazona ...
ma pazi, ovo sto ja nemam pojma su vezbe koje se kod kuce rade, i pola nema blage veze, i svi isprepisivali od onih strebera. ja nisam, ja sam bio posten i hteo sam sam da naucim. i jurio sam sve redom da mi objasne a svi "e ne znam, zaboravio sam" ...

e, to su prijatelji :P
 
E. Ne znam kako da ti pomognem... Mislim, iz ove pozicije, i ne mogu, ali... Imas moju podrsku :) Osim toga, bas me je zacudilo tvoje postenje, jer ne znam mnogo ljudi koji bi tako uradili. Ja prva ne bih!
 
guitarrr_babe:
E. Ne znam kako da ti pomognem... Mislim, iz ove pozicije, i ne mogu, ali... Imas moju podrsku :) Osim toga, bas me je zacudilo tvoje postenje, jer ne znam mnogo ljudi koji bi tako uradili. Ja prva ne bih!

hvala na moralnoj podrsci :wink:
nego, ovaj, nije to moje postenje prema nekim moralnim pravilima (il' kako da ih vec nazovem) ... to jest, jeste na kraju krajeva, ali na prvom mestu to je moje postenje prema sebi. da sam prepisao - ne bih naucio :wink: ..... ovako jos uvek nisam naucio jer niko nece da mi pokaze, al' ajde, snaci cu se :roll:
 

Back
Top