Quantcast

muce me podznaci.pomagajte!!!

• Začetnik teme lusterkuchka
  • Datum pokretanja
D

DOBRA VILA

Gost
lusterkuchka:
da li je istina da kad si lav u podznaku da ces se zeniti/udavati vise od jednog puta???a kakav je slucaj kad si u podznaku blizanac??? pomagajte nemam pojma!!!!!!
TO SVE ZAVISI OD PLANETA KOJE SE NALAZE U 7 KUCI I OSTALIH ASPEKATA A NE SAMO OD ZNAKA.VIDIS JA SAM DUPLI BLIZANAC A MOJ MUZ JE RIBA.TO SU TI ZNACI KOJI SE UOPSTE NE SLAZU,ALI PO NATALNOJ KARTI MI SMO SUDJENI JEDNO DRUGOM I VOLECEMO SE I ZIVECEMO CELOG ZIVOTA!SVE ZAVISI OD NATALNE KARTE

L

Lusterkuchka

Gost
DOBRA VILA:
lusterkuchka:
da li je istina da kad si lav u podznaku da ces se zeniti/udavati vise od jednog puta???a kakav je slucaj kad si u podznaku blizanac??? pomagajte nemam pojma!!!!!!
TO SVE ZAVISI OD PLANETA KOJE SE NALAZE U 7 KUCI I OSTALIH ASPEKATA A NE SAMO OD ZNAKA.VIDIS JA SAM DUPLI BLIZANAC A MOJ MUZ JE RIBA.TO SU TI ZNACI KOJI SE UOPSTE NE SLAZU,ALI PO NATALNOJ KARTI MI SMO SUDJENI JEDNO DRUGOM I VOLECEMO SE I ZIVECEMO CELOG ZIVOTA!SVE ZAVISI OD NATALNE KARTE
meni su u sedmoj kuci saturn, uran i neptun..jel to loshe??molim te odgovori!!!

S

slatka kao medic

Gost
lusterkuchka:
nemoj ti meni da dirash lavoveeeeeeee ..grrrrrrrrr.. :evil: :evil: :evil:

moj dechko je dupli lav/ pa shta otjesh da kazesh da tje da se zeni sto puta :lol: :lol: :lol:

D

dee

Gost
cemu panika? :)

svaki podznak lav ima na vrhu 7. kuce (brak, partnerstva, veze) znak vodenjaka. dakle znak nemiran, kaotican, van svih pravila, iznenadan, kojeg je nemoguce predvidjeti..individualca, altruistu, 'covjeka trenutka'...

odatle se izvela ta prica o njima kao nestabilnim partnerima, medjutim poanta je u tome da se partneru treba pruziti slobode (s cim mnogi imamo problem)...jer su to izraziti individualci...

naravno, ako oni zive negativni aspekt svoje licnosti, eto prevara, kurveraja, eksplozija, nemogucnosti dogovora jer ne zeli nista planirati (uranska nepredvidljivost), itd itd...

jasno, uza sve ovo treba gledat kompletne karte...ali ta neka osnovna ideja vodilja, krece se u tim okvirima...

zivjeli!

http://www.astro-art.net