MSP Srbije osudilo paljenje crnogorske zastave: Takav čin ide na ruku neprijateljima srpskog naroda

Kako mozes da palis zastavu izmisljene nacije koja ne postoji?
:confused:
Možda ne postoji u tvojoj glavici, možda je tamo i Zemlja ravna ploča, ali tvoje grandiozno mišljenje je irelevantno. Srbija je priznala državu CG s crnogorskom nacijom, i to je ono što se broji, a ne tvoje mišljenje kao ni mišljenje onih s bradama koji vjeruju u izmišljena bića.
 
Možda ne postoji u tvojoj glavici, možda je tamo i Zemlja ravna ploča, ali tvoje grandiozno mišljenje je irelevantno. Srbija je priznala državu CG s crnogorskom nacijom, i to je ono što se broji, a ne tvoje mišljenje kao ni mišljenje onih s bradama koji vjeruju u izmišljena bića.
A jel i njihova crkva postoji ili je to samo grandiozno misljenje Montenegrijanaca?
A koji su ovi drugi bez brada?
 
negde od pre 55-6 godina je komsa izjavio da treba da dobije repa za

u svakom slucaju priznao je da je jevrejin koji dobija obetecenje za ratnu "nepravdu"

e sad, ako si forumas i to si zapamtio, nije tesko matematiku praviti ;) ;) ;)
Forumaš sam koji nije toliko dugo na ovom forumu, ovaj post koji sam ja citirao je duboko šovinistički (i na granici nacističkog), prema tome ako je Jevrejin koji je dobio odštetu od Nemačke za patnje njegove porodice, trebao bi dobro da zna šta je dozvoljeno a šta ne. Šta je šovinističko a šta nacističko razmišljanje i na kraju da se ne kaže, nije poželjno reći Ciganin već Rom.
 
Forumaš sam koji nije toliko dugo na ovom forumu, ovaj post koji sam ja citirao je duboko šovinistički (i na granici nacističkog), prema tome ako je Jevrejin koji je dobio odštetu od Nemačke za patnje njegove porodice, trebao bi dobro da zna šta je dozvoljeno a šta ne. Šta je šovinističko a šta nacističko razmišljanje i na kraju da se ne kaže, nije poželjno reći Ciganin već Rom.
a sta fali sovinizmu i nacizmu? :eek:

lik je smrdljivi jevrejin koji nije nista bolji od smrdljivog cigana, sta je tu nejasno?
 
Nije ste vi ništa izgradili poslije zemljotresa, to je išlo iz saveznog budžeta. Ali vi nam dugujete milijarde dolara za reparacije poslije Prvog Svjetskog rata koje ste nam ukrali.

Kad vam "vratimo"... Cetinjski Manastir? U koju Zonu Sumraka ti živiš?

Banisani,sve ćemo da vam oduzemo.Ne samo manastir nego i Cetinje i tvoje selo ćemo da uključimo u sastav Srbije.
 
https://www.telegraf.rs/vesti/srbij...u-neprijateljima-srpskog-naroda/komentari/svi

MSP Srbije osudilo paljenje crnogorske zastave: Takav čin ide na ruku neprijateljima srpskog naroda

Takav čin narušava ugled Srbije, kao ozbiljne države koja se zalaže da se dijalogom i u miru rešavaju problemi u regionu, a u ovom slučaju u Crnoj Gori - preneo je Ivica Dačić stav Ministarstva

Pogledajte prilog 631352

03.01.2020

Ministarstvo spoljnih poslova Srbije najoštrije osuđuje "paljenje crnogorske zastave", navodeći da to ide na ruku onima koji odgovornost za krizu u Crnoj Gori pokušavaju da prebace na Srbiju.


- Ne ulazeći u komentare različitih izjava iz Crne Gore u kojima se pokušava odgovornost za krizu u Crnoj Gori lažno prebaciti u Srbiju, a ne zbog donošenja Zakona o slobodi veroispovesti, koji je uperen protiv srpskog naroda i SPC, Ministarstvo spoljnih poslova najoštrije osuđuje paljenje crnogorske zastave - preneo je Dačić stav Ministarstva za Tanjug.

Takav čin, kako se navodi, samo ide na ruku neprijateljima srpskog naroda i narušava ugled Srbije, kao ozbiljne države koja se, isitče se, zalaže da se dijalogom i u miru rešavaju problemi u regionu, a u ovom slučaju u Crnoj Gori.

Pogledajte prilog 631355

Navijači Crvene Zvezde sinoć su, tokom protesta ispred ambasade Crne Gore u Knez Mihailovoj ulici, koji je organizovan u znak podrške Srbima u Crnoj Gori, u više navrata neuspešno pokušali, ispaljivanjem vatrometa, da pogode crnogorsku zastavu na vrhu zgrade.

Otpravnik poslova Crne Gore pozvan na razgovor u Ministarstvo spoljnih poslova
Ministarstvo spoljnih poslova Srbije pozvalo je na razgovor otpravnika poslova Ambasade Crne Gore u Beogradu.

Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić potvrdio je tu informaciju i objasnio da je crnogorski ambasador Tarzan Milošević van Srbije, te da je stoga na razgovor pozvan otpravnik poslova crnogorske ambasade.




Браво Друже Дачке, пређи у опозицију да четнике iебемо!

Ovo je bila velika greška.

Treba proterati ambasadora iz Beograda, a ne ovo.
 
A što mi to radimo? Kažemo da je naše kulturno-istorijsko nasljedje naše, a ne nekog tudjina iz druge države. To što palite naše zastave po Beogradu, a vaša vlast to niti sprječava, niti sankcioniše govori o tome da ste vi umislili da ste vi vlasnici naših svetinja. Dalje ruke od Crne Gore, dalje ruke od naših svetinja!
Ajde bre, skoro svi vi crnogorci niste se krstili a gde to nekrštena lica grade crkve?
Naravno takvi mogu samo da otimaju tuđe.
 
Kad sam ja odlazio u Beograd poslovno veoma me iznenadilo što je više Srba loše govorilo o Crnogorcima. Do tada sam mislio da su ko braća. Tipa oni nam uzimaju bolje poslove, bahati su, oni vladaju nama, prodaju skupo zemlju Rusima i ovde kupuju stanove pa isti postaju nama preskupi. Znam da sam bio dobrano iznenađen.

Inače po pitanju izgradnje prugu Beograd Bar smo vam oboma mi Hrvati izgradili, iako ne dobrovoljno. Tako da je opljačkan samodoprinos za autocestu Zagreb Split i od toga napravljena pruga.
Vi hrvati ste nekom drugom izgradili kulec lažovčino jedna.
 

Back
Top