MSP Srbije osudilo paljenje crnogorske zastave: Takav čin ide na ruku neprijateljima srpskog naroda

Kad se ovo završi zaboravićeš na ove dogadjaje i dolazićeš na more kao da se ništa nije ni desilo.
Mozda, kad nam vratite sto pokusavate oteti i kad se setite sto smo vam izgradili zemlju posle zemljotresa, a sad se pravite kao da je tu nesto silno vase. Nije nista i ne bi bilo nista da nije bilo nas.

Nego Milo gotovan i vas guru zaseo na tudjem radu i uspesima, pa se zaneo i preigrao misleci da je sve njegovo i da je stvarno vazan. Nije vazan, on je samo jedan potrcko vecito bio, prvo Milosevicev, a zatim NATO potrcko.
 
Mozda, kad nam vratite sto pokusavate oteti i kad se setite sto smo vam izgradili zemlju posle zemljotresa, a sad se pravite kao da je tu nesto silno vase. Nije nista i ne bi bilo nista da nije bilo nas.

Nego Milo gotovan i vas guru zaseo na tudjem radu i uspesima, pa se zaneo i preigrao misleci da je sve njegovo i da je stvarno vazan. Nije vazan, on je samo jedan potrcko vecito bio, prvo Milosevicev, a zatim NATO potrcko.
Nije ste vi ništa izgradili poslije zemljotresa, to je išlo iz saveznog budžeta. Ali vi nam dugujete milijarde dolara za reparacije poslije Prvog Svjetskog rata koje ste nam ukrali.

Kad vam "vratimo"... Cetinjski Manastir? U koju Zonu Sumraka ti živiš?
 
Nije ste vi ništa izgradili poslije zemljotresa, to je išlo iz saveznog budžeta. Ali vi nam dugujete milijarde dolara za reparacije poslije Prvog Svjetskog rata koje ste nam ukrali.

Kad vam "vratimo"... Cetinjski Manastir? U koju Zonu Sumraka ti živiš?
Iz saveznog, ali smo mi podneli najveci teret, i nije problem, od srca je bilo.

Ali ako ce Milo da vas zamajava da je on neko i nesto, da se odvajate od nas kao nekih valjda gorih, zaboravljajuci na dobrotu, otimajuci i svetinje, onda znajte da ste, vi takvi koji tako mislite, golje goljave, i materijalne i duhovne, duhovna beda narocito.
 
A što mi to radimo? Kažemo da je naše kulturno-istorijsko nasljedje naše, a ne nekog tudjina iz druge države. To što palite naše zastave po Beogradu, a vaša vlast to niti sprječava, niti sankcioniše govori o tome da ste vi umislili da ste vi vlasnici naših svetinja. Dalje ruke od Crne Gore, dalje ruke od naših svetinja!
sto ne studiras u podgorici pleme ti jebbem??
 
A što mi to radimo? Kažemo da je naše kulturno-istorijsko nasljedje naše, a ne nekog tudjina iz druge države. To što palite naše zastave po Beogradu, a vaša vlast to niti sprječava, niti sankcioniše govori o tome da ste vi umislili da ste vi vlasnici naših svetinja. Dalje ruke od Crne Gore, dalje ruke od naših svetinja!
Da li je gađana ili spaljena?
Mitropolija postoji od kada? Ko je osnovao? Ko je zidao crkve i manastire? Ko je bio Vladika Rade? Zašto su tuđini?
 
Što tebi smetaju Cigani? Imaš nekih problema sa manjinama ili slediš nacističku ideologiju?
Da te pitam: šta misliš o Jevrejima?
negde od pre 55-6 godina je komsa izjavio da treba da dobije repa za

u svakom slucaju priznao je da je jevrejin koji dobija obetecenje za ratnu "nepravdu"

e sad, ako si forumas i to si zapamtio, nije tesko matematiku praviti ;) ;) ;)
 
Nije ste vi ništa izgradili poslije zemljotresa, to je išlo iz saveznog budžeta. Ali vi nam dugujete milijarde dolara za reparacije poslije Prvog Svjetskog rata koje ste nam ukrali.

Kad vam "vratimo"... Cetinjski Manastir? U koju Zonu Sumraka ti živiš?
Pojasni dug od reparacija, mislim te milijarde. pomoć za postradale od zemljotresa je išao iz fonda solidarnosti i svaki zaposleni je izdvajao od ličnog dohotka a ne iz saveznog budžeta.
 
sto ne studiras u podgorici pleme ti jebbem??
Kad sam ja odlazio u Beograd poslovno veoma me iznenadilo što je više Srba loše govorilo o Crnogorcima. Do tada sam mislio da su ko braća. Tipa oni nam uzimaju bolje poslove, bahati su, oni vladaju nama, prodaju skupo zemlju Rusima i ovde kupuju stanove pa isti postaju nama preskupi. Znam da sam bio dobrano iznenađen.

Inače po pitanju izgradnje prugu Beograd Bar smo vam oboma mi Hrvati izgradili, iako ne dobrovoljno. Tako da je opljačkan samodoprinos za autocestu Zagreb Split i od toga napravljena pruga.
 
A jbga, to su posledice politike da smo uz Ruse. Sta dobijaju takve drzave koji su prijatelji Rusije? Sankcije i bombe. Mislim da se mi nikada necemo opametiti kao narod. Jedna Kina, Iran, Turska i Rusija nisu u stanju da se odupru Sad, a mi cemo kao da im se odupremo.
Sve sto nam se desava i sto ce se desavati je zbog Ruskog uticaja koji zapadnjaci zele da istisnu. U njihovim ocima mi smo instrument Ruskog uticaja i treba nas satreti.
 
A jbga, to su posledice politike da smo uz Ruse. Sta dobijaju takve drzave koji su prijatelji Rusije? Sankcije i bombe. Mislim da se mi nikada necemo opametiti kao narod. Jedna Kina, Iran, Turska i Rusija nisu u stanju da se odupru Sad, a mi cemo kao da im se odupremo.
Sve sto nam se desava i sto ce se desavati je zbog Ruskog uticaja koji zapadnjaci zele da istisnu. U njihovim ocima mi smo instrument Ruskog uticaja i treba nas satreti.

Да не мисле то, нашао би се други разлог.
 
A zasto ne istrebljavaju sistematski druge narode u Evropi osim bas naseg?

Не знам да ли си упознат али роба из Русије долази у Србију и из Србије иде за ЕУ. Исто важи и за обрнут смер. Нико не жели Србију у ЕУ и то није никакав проблем. Проблем са америком је што српске власти одбијају да дају легитимитет агресији нато и отимању територије на почетку 21 века.
То је одговор "зашто баш ми".
 
A jbga, to su posledice politike da smo uz Ruse. Sta dobijaju takve drzave koji su prijatelji Rusije? Sankcije i bombe. Mislim da se mi nikada necemo opametiti kao narod. Jedna Kina, Iran, Turska i Rusija nisu u stanju da se odupru Sad, a mi cemo kao da im se odupremo.
Sve sto nam se desava i sto ce se desavati je zbog Ruskog uticaja koji zapadnjaci zele da istisnu. U njihovim ocima mi smo instrument Ruskog uticaja i treba nas satreti.
A zapadne sluge zive kao bolje od nas koji se borimo za svoju slobodu? U Francuskoj je danas bilo nekoliko ubadanja. Sedi Francuz u parku i samo mu neko pridje iza ledja i zakolje.
 
Проблем са америком је што српске власти одбијају да дају легитимитет агресији нато и отимању територије на почетку 21 века.
Bojim se da su motivi puno prizemniji. Srbija se ljuti na Nato jer nije odobravao srpsku agresiju i ekspanziju teritorija na okolne narode. Danas ponovo suprotno razumu pokušavaju sjediti na dvije stolice što je neviđeni apsurd. Traži pare od zapada a istovremeno podržava Rusiju u svim aspektima.Ljuti se na zapad a istovremeno podržava penetraciju Rusije na Balkan preko Srpske. Pa nisu na zapadu imbecili da ne vide šta Srbija radi. Ako već igrate dvostruku igru onda budite spremni na posljedice bez velikog kukanja.
 
Kad sam ja odlazio u Beograd poslovno veoma me iznenadilo što je više Srba loše govorilo o Crnogorcima. Do tada sam mislio da su ko braća. Tipa oni nam uzimaju bolje poslove, bahati su, oni vladaju nama, prodaju skupo zemlju Rusima i ovde kupuju stanove pa isti postaju nama preskupi. Znam da sam bio dobrano iznenađen.

Inače po pitanju izgradnje prugu Beograd Bar smo vam oboma mi Hrvati izgradili, iako ne dobrovoljno. Tako da je opljačkan samodoprinos za autocestu Zagreb Split i od toga napravljena pruga.


a mi iz juznog banata vama izgradili lipu vasu, ****** ga

tkd, ko kome koliko dodje, di bi bili kad bi merili? :zper:
 
Bojim se da su motivi puno prizemniji. Srbija se ljuti na Nato jer nije odobravao srpsku agresiju i ekspanziju teritorija na okolne narode. Danas ponovo suprotno razumu pokušavaju sjediti na dvije stolice što je neviđeni apsurd. Traži pare od zapada a istovremeno podržava Rusiju u svim aspektima.Ljuti se na zapad a istovremeno podržava penetraciju Rusije na Balkan preko Srpske. Pa nisu na zapadu imbecili da ne vide šta Srbija radi. Ako već igrate dvostruku igru onda budite spremni na posljedice bez velikog kukanja.

Nema ljutnje i kukanja, ja sam ti pogrešna crkva oko toga.
 
https://www.telegraf.rs/vesti/srbij...u-neprijateljima-srpskog-naroda/komentari/svi

MSP Srbije osudilo paljenje crnogorske zastave: Takav čin ide na ruku neprijateljima srpskog naroda

Takav čin narušava ugled Srbije, kao ozbiljne države koja se zalaže da se dijalogom i u miru rešavaju problemi u regionu, a u ovom slučaju u Crnoj Gori - preneo je Ivica Dačić stav Ministarstva

Pogledajte prilog 631352

03.01.2020

Ministarstvo spoljnih poslova Srbije najoštrije osuđuje "paljenje crnogorske zastave", navodeći da to ide na ruku onima koji odgovornost za krizu u Crnoj Gori pokušavaju da prebace na Srbiju.


- Ne ulazeći u komentare različitih izjava iz Crne Gore u kojima se pokušava odgovornost za krizu u Crnoj Gori lažno prebaciti u Srbiju, a ne zbog donošenja Zakona o slobodi veroispovesti, koji je uperen protiv srpskog naroda i SPC, Ministarstvo spoljnih poslova najoštrije osuđuje paljenje crnogorske zastave - preneo je Dačić stav Ministarstva za Tanjug.

Takav čin, kako se navodi, samo ide na ruku neprijateljima srpskog naroda i narušava ugled Srbije, kao ozbiljne države koja se, isitče se, zalaže da se dijalogom i u miru rešavaju problemi u regionu, a u ovom slučaju u Crnoj Gori.

Pogledajte prilog 631355

Navijači Crvene Zvezde sinoć su, tokom protesta ispred ambasade Crne Gore u Knez Mihailovoj ulici, koji je organizovan u znak podrške Srbima u Crnoj Gori, u više navrata neuspešno pokušali, ispaljivanjem vatrometa, da pogode crnogorsku zastavu na vrhu zgrade.

Otpravnik poslova Crne Gore pozvan na razgovor u Ministarstvo spoljnih poslova
Ministarstvo spoljnih poslova Srbije pozvalo je na razgovor otpravnika poslova Ambasade Crne Gore u Beogradu.

Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić potvrdio je tu informaciju i objasnio da je crnogorski ambasador Tarzan Milošević van Srbije, te da je stoga na razgovor pozvan otpravnik poslova crnogorske ambasade.




Браво Друже Дачке, пређи у опозицију да четнике iебемо!

Kako mozes da palis zastavu izmisljene nacije koja ne postoji?
:confused:
 

Back
Top