Mr.Shishmish
Domaćin
- Poruka
- 4.036
Problem mi se javlja u samom start-up-u .... pre par dana sam instalirao windows po ko zna koji put i ovaj put sam za AV izabrao Norton. E sada u samom start up-u sam iskljuchio sve sem AV, medjutim pri svakom novom restartovanju compa u start-up-u mi pokrene i MSN messenger !!! Kada hocu da ga iskljuchim na tool-baru kaze mi da moram josh neku aplikaciju da ugasim ??? Ako neko ima objashnjenje ili savet POMAGAJTE ochajan sam vishe !!!
I gde mogu da nadjem da skinem OPerU ???
Hvala
I gde mogu da nadjem da skinem OPerU ???
Hvala
sa Windows-om, sve je uzalud
((((( Morate ga deinstalirati kompletno i vise -nema problema, ali to je poseban postupak i ako Vam nije jasan , samo napisite, ja cu ga detaljno ovde opisati,jer ce sigurno zatrebati i drugima
Ko je citao znace zasto