MSI 5770 i Chieftec 370W

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

reciklaza

Primećen član
Poruka
875
Zanima me da li ce ova kartica (MSI 5770) da radi na ovom napajanju Chieftec 370W.

Kartica:

http://www.msi.com/product/vga/R5770-PMD1G.html

Napajanje:

http://www.chieftec.eu/index.php?option=com_content&task=view&id=355&Itemid=579&lang=EN

Trenutno na ovom napajanju radi:

-MSI 770 G45
-Athlon II x2 250 3.0Ghz
-2Gb Apacer DDR3 1333Mhz
-WD Caviar blue 640Gb SATA2
-Samsung DVDRW
-CM TX2
-1x120mm vent
-MSI 3850 256/256 OC.

Ja sam gledao neke testove...5770 trosi oko 10w vise od 3850 u load-u,pa mislim da bi mi ovo napajanje izdrzalo i 5770.
Ali bolje opet da pitam pre kupovine.

Nemam nameru da kupujem novo napajanje...

NAPOMENA:Nista nije klokovano....niti planiram overclock.
 
Poslednja izmena:
Stigla grafa...radi bez problema na ovom napajanju...prvi utisak o grafi dobar...call of duty 4 radi sve na max-u...nemam nista drugo novije instalirano da probam,ali verujem da ce sve da radi bez problema.
Jedino u pakovanju dolazi samo 6 pin kabl i dvd to vga adapter...i na disku sa driverima sto je dosao uz grafu ima trojanac...sve ostalo je ok :)


Tema moze Lock!
 
Stigla grafa...radi bez problema na ovom napajanju...prvi utisak o grafi dobar...call of duty 4 radi sve na max-u...nemam nista drugo novije instalirano da probam,ali verujem da ce sve da radi bez problema.
Jedino u pakovanju dolazi samo 6 pin kabl i dvd to vga adapter...i na disku sa driverima sto je dosao uz grafu ima trojanac...sve ostalo je ok :)


Tema moze Lock!

E baš si našao igru za testiranje. Daj joj nešto žestoko, da se propisno razradi:)

P.S. Instaliraj poslednje drajvere.
 
Nisam skinuo jos Crysis 2 jer mi se nesvidja igra,nisam igrao ni predhodni deo...ali skinucu je da probam grafu,mada mislim da mi je 2gb ram malo za nju...probacu sutra kako ce da rade Bad company 2 i Black ops.

Drivere sam skinuo nove sa AMD sajta.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top