reciklaza
Primećen član
- Poruka
- 875
Zanima me da li ce ova kartica (MSI 5770) da radi na ovom napajanju Chieftec 370W.
Kartica:
http://www.msi.com/product/vga/R5770-PMD1G.html
Napajanje:
http://www.chieftec.eu/index.php?option=com_content&task=view&id=355&Itemid=579&lang=EN
Trenutno na ovom napajanju radi:
-MSI 770 G45
-Athlon II x2 250 3.0Ghz
-2Gb Apacer DDR3 1333Mhz
-WD Caviar blue 640Gb SATA2
-Samsung DVDRW
-CM TX2
-1x120mm vent
-MSI 3850 256/256 OC.
Ja sam gledao neke testove...5770 trosi oko 10w vise od 3850 u load-u,pa mislim da bi mi ovo napajanje izdrzalo i 5770.
Ali bolje opet da pitam pre kupovine.
Nemam nameru da kupujem novo napajanje...
NAPOMENA:Nista nije klokovano....niti planiram overclock.
Kartica:
http://www.msi.com/product/vga/R5770-PMD1G.html
Napajanje:
http://www.chieftec.eu/index.php?option=com_content&task=view&id=355&Itemid=579&lang=EN
Trenutno na ovom napajanju radi:
-MSI 770 G45
-Athlon II x2 250 3.0Ghz
-2Gb Apacer DDR3 1333Mhz
-WD Caviar blue 640Gb SATA2
-Samsung DVDRW
-CM TX2
-1x120mm vent
-MSI 3850 256/256 OC.
Ja sam gledao neke testove...5770 trosi oko 10w vise od 3850 u load-u,pa mislim da bi mi ovo napajanje izdrzalo i 5770.
Ali bolje opet da pitam pre kupovine.
Nemam nameru da kupujem novo napajanje...
NAPOMENA:Nista nije klokovano....niti planiram overclock.
Poslednja izmena:
..
..em dobijaš ...