Mržnja

Maeeeestro

Aktivan član
Poruka
1.174
Mrzite li nekoga?

Kako ga mrzite?


Mrzite li skupine ljudi kao što su npr. pedofili ili kriminalci?

Mrzite li neke samo zato što je pokrenut postupak iako se još ne zna jesu li krivi?


Zašto je, barem što se tiče interneta, mržnja sve češće prisutna? Ili možda oni koji mrze vole biti glasniji?
 
Ne mrzim.
Kada bih imao cerku i kada bi je neko povredio seksualno, mrzeo bih iz dna duse tu osobu i razmotrio kako da ga povredim, a da ne robijam.

U vreme mira svima je lako da ne mrze, ali kada dodje rat (ne mora bukvalno) onda se svi moralni principi i stavovi preispituju.
 
Mrzim kada pokisnem ..i to je sve..meni je stran osecaj mržnje
Mogu da ne volim nekog ili nešto ali ne i da mržim
Ja se slažem s vama

Ljudski, prirodno.

Žalosno je što neke mržnja jako raduje.

Prije svega nekoliko godina sam za vrijeme jako sunčanog dana šetao nekih oko deset centimetara uz ogradu obične ulice, vrlo uske ulice gdje ipak prolaze auti.


I neki lik koji tamo živi je zabrijao da mu želim ukrasti bicikl, viknuo s balkona na mene.. viknuo...Šta hoćeš, šta želiš krasti bicikl?


Ja rekao, ne ne samo hodam, i njegova cura ili žena njemu kaže...Nemoj, nije kriv


Ja krenuo dalje ulicom, kad on na biciklu prema meni, ja se sklonio u neko nepoznato dvorište oko pet šest kuća od njega, on i dalje se derao da sam htio ukrasti.....

Ja sam fizički mršav, na 1,88 m u to doba sam imao i oko 65 kg, a on sigurno preko 100 kg moje visine i tetovažu.


Srećom pa su ga susjedi urazumiti



Ta ulica je udaljena manje od šest sedam minuta od moje kuće, još i danas se ne usudim samostalno pri tom ulicom, čak i na biciklu sam tek prošle godine svega četiri il' pet puta prošao
 
Ne umem da mrzim znam samo za ravnodušnost što je realno gore od mržnje.. Ravna linija kao odsustvo svakog osećanja, pa i mržnje

E sad to za pedofile je već neko prirodno gađenje na nešto jako bolesno
Pedofiluja nikako nije u redu, ali ja ih osobno ne mrzim.


Čak ne znam što reći ako neki nekoga lažno optužen i ako se zaista otkrije da je lažna optužba.....slično ko i kod silovanja, žalosno je što neki mogu i lažno optužeti, a nekad se ne zna je li lažno
 
Mrzite li nekoga?

Kako ga mrzite?


Mrzite li skupine ljudi kao što su npr. pedofili ili kriminalci?

Mrzite li neke samo zato što je pokrenut postupak iako se još ne zna jesu li krivi?


Zašto je, barem što se tiče interneta, mržnja sve češće prisutna? Ili možda oni koji mrze vole biti glaglasnij
Mrzite li nekoga?

Kako ga mrzite?


Mrzite li skupine ljudi kao što su npr. pedofili ili kriminalci?

Mrzite li neke samo zato što je pokrenut postupak iako se još ne zna jesu li krivi?


Zašto je, barem što se tiče interneta, mržnja sve češće prisutna? Ili možda oni koji mrze vole biti glasniji?
Operisana sam od tog osećanja
 
Mrzite li nekoga?

Kako ga mrzite?


Mrzite li skupine ljudi kao što su npr. pedofili ili kriminalci?

Mrzite li neke samo zato što je pokrenut postupak iako se još ne zna jesu li krivi?


Zašto je, barem što se tiče interneta, mržnja sve češće prisutna? Ili možda oni koji mrze vole biti glasniji?
Nikada u zivotu,nikoga i nista nisam mrzeo.
 
Ne mrzim.
Kada bih imao cerku i kada bi je neko povredio seksualno, mrzeo bih iz dna duse tu osobu i razmotrio kako da ga povredim, a da ne robijam.

U vreme mira svima je lako da ne mrze, ali kada dodje rat (ne mora bukvalno) onda se svi moralni principi i stavovi preispituju.
Znači ti u ratu ne bi poštivao Ženevsku konvenciju?
 
Mrzite li nekoga?

Kako ga mrzite?


Mrzite li skupine ljudi kao što su npr. pedofili ili kriminalci?

Mrzite li neke samo zato što je pokrenut postupak iako se još ne zna jesu li krivi?


Zašto je, barem što se tiče interneta, mržnja sve češće prisutna? Ili možda oni koji mrze vole biti glasniji?
ko će da sad još da troši vreme na mržnju?

ali, mislim da mene mrze kupci u samoposluzi.
 
Mrzite li nekoga?

Kako ga mrzite?


Mrzite li skupine ljudi kao što su npr. pedofili ili kriminalci?

Mrzite li neke samo zato što je pokrenut postupak iako se još ne zna jesu li krivi?


Zašto je, barem što se tiče interneta, mržnja sve češće prisutna? Ili možda oni koji mrze vole biti glasniji?
Gledao sam na rts trezor, emisiju o Juditi Šalgo i njenom mužu.
On je izgovorio nešto tipa "odbijam da mrzim" ili tako nekako

Tu sam se pronašao

Kad god mrzim, zatvaram se

Bolje je da besnim nego da mrzim

Ne razumem ljude koji mrze kompletne narode, države i slično

Ima ih puno na krstarici

Pa govore da žive za dan da neko uništi tamo neke ljude

Jadan li je taj život
 
Ja sam povremeno mrzio vlastitu majku i vlastitu sestru zbog njihovih špijunskih navika, ali već oko ajmo reć godinu dana mi se čini da ta mržnja više nije prisutna, tj nastojim jako malo s njima pričati


Gade mi se licemjeri i oni koji su dvo ili više lični, ali ih ne mrzim....kad sam ja bio mlađi sam se povremeno nadao da će takvi imati neke probleme - ali ne zdravstvene, nego financijske ili da takvi neće imati stabilne veze....no sad mi je i to svejedno...sami odgovaraju ili će odgovarati za neke svoje postupke
 
Mrzim kada pokisnem ..i to je sve..meni je stran osecaj mržnje
Mogu da ne volim nekog ili nešto ali ne i da mržim
Ja volim da pokisnem...
Mada naravno ne do gole kože :)

Isto ne mrzim nikoga. Pokušavam ih razumeti.

Poštujem Zakon. Nažalost neki ne i to treba razumeti ali i pravovremeno i pravedno sankcionisati. Najveći problem tome je korupcija.
Svi smo koruptivni, bez obzira na nivo discipline i kvalitet života...
 
Ja sam povremeno mrzio vlastitu majku i vlastitu sestru zbog njihovih špijunskih navika, ali već oko ajmo reć godinu dana mi se čini da ta mržnja više nije prisutna, tj nastojim jako malo s njima pričati


Gade mi se licemjeri i oni koji su dvo ili više lični, ali ih ne mrzim....kad sam ja bio mlađi sam se povremeno nadao da će takvi imati neke probleme - ali ne zdravstvene, nego financijske ili da takvi neće imati stabilne veze....no sad mi je i to svejedno...sami odgovaraju ili će odgovarati za neke svoje postupke
Interesovanje za tebe je špijuniranje? Imala je povoda? Šta si krio?

Izmiri se sa njima. Majka ti je.
Ja sam izgubio moju kao mali dečak.

Ja najviše ne volim umišljene. Nekad je bolest nekad ego...
 

Back
Top