Quantcast

Mrznja prema homoseksualcima

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.719
Ali oni već imaju sva prava koja imamo i svi mi ostali, pa zašto onda traže neka novokomponovana prava nesukcesivna, i samo za njih i zašto traže da javno demonstriraju svoju intimu kao da je ona neki ideal? Javni red i mir isključuje javnu propagandu intime i bluda

Gde to pise?

- - - - - - - - - -

U situaciji kada smo u celini ugroženi od strane neprijateljske geopolitike samo zato što pripadamo srpskoj naciji ili smo rođeni u Srbiji baviti se i propagiranjem zaštite pederasta je sumanuto.

Sta nam valja ciniti?

Tuci petere?

dlugomir

Starosedelac
Moderator
Poruka
164.566
Opet zakljucivanje na osnovu pracenja americkih serija i filmova. To nije tacno. Ako govorimo o mrznji, zasto se ne govori o njihovoj mrznji prema ex-gay osobama ili koliko mrze hetero, pa su na sav glas 2009. godine u Stokholmu napravili agendu protiv heteronormi. Nemas pojma o cemu pricas. Nisi mi odgovorio da li imas decu?

.
Obraz i nasi 1389 su dobili uloge u americkim filmovima? Uros Misic je postao holivudska zvezda? :lol:
Nisam to znao, priznajem. Koji si ti lik, ha, ha, ha ...

A reci mi molim te jesu li ti u Stokholmu pisali nesto kao ''Stokholmom krv ce liti, hetero nece biti'' ili nesto slicno? Posto sam ovde video bas takve grafite, s tim sto je umesto Stokholma pomenut Beograd, a umesto hetero рederi. Jesu li mlatili motkama?

Za decu sam ti ranije odgovorio, trebalo bi da je ovaj link: http://forum.krstarica.com/showthread.php?p=31074248

Ako imas problema s ocima mogu ti preporuciti dobrog oftalmologa :)

drdoktor

Elita
Banovan
Poruka
23.062
Obraz i nasi 1389 su dobili uloge u americkim filmovima? Uros Misic je postao holivudska zvezda? [emoji38]
Nisam to znao, priznajem. Koji si ti lik, ha, ha, ha ...

A reci mi molim te jesu li ti u Stokholmu pisali nesto kao ''Stokholmom krv ce liti, hetero nece biti'' ili nesto slicno? Posto sam ovde video bas takve grafite, s tim sto je umesto Stokholma pomenut Beograd, a umesto hetero рederi. Jesu li mlatili motkama?

Za decu sam ti ranije odgovorio, trebalo bi da je ovaj link: http://forum.krstarica.com/showthread.php?p=31074248

Ako imas problema s ocima mogu ti preporuciti dobrog oftalmologa :)
Jbt koji si ti lik. I ****** imaju uloge, ali samo dobre u filmovima i serijama. Na nasu zalost, imamo ulogu loaih momaka, i to od onih koji su bas losi. Po principu drzte lopova. Nadam se da ces razumeti.

Niko se ne vadi na decu i prestani da koristis rec homofob jer nista ne znaci.

A pitao sam te da bih znao sa kim imam posla. Profil. Sve si rekao.

Ne vredi bacati bisere pred svinje. Davno je to receno.

I da verovao ili ne i te kako ****** mlate motkama. Narocito vole da kamenuju crkve. To im je najomiljenije. Pa kada se napravi kordon od policije da bi stitio crkveni objekat ili neki objekat gde se odrzava neko predavanje koje nije po njihovoj volji. Ili kada moraju da stite normalne ljude od njihovog gneva.

Toga jos nema u Srbiji, ali ako se ovako nastavi bice.

Poslednja izmena:

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.719
Jbt koji si ti lik. I ****** imaju uloge, ali samo dobre u filmovima i serijama. Na nasu zalost, imamo ulogu loaih momaka, i to od onih koji su bas losi. Po principu drzte lopova. Nadam se da ces razumeti.

I da verovao ili ne i te kako ****** mlate motkama. Narocito vole da kamenuju crkve. To im je najomiljenije. Pa kada se napravi kordon od policije da bi stitio crkveni objekat ili neki objekat gde se odrzava neko predavanje koje nije po njihovoj volji. Ili kada moraju da stite normalne ljude od njihovog gneva.

Ti si HOMOFOB. :besan2:

A homofobija je bolest koja se leci lopatom! :aha2:

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.719
Ne znam sta to znaci. Ima nesto sto su ****** napisali, ali to stvarno nista ne znaci.

Mozda lopatom da pokusamo da lecimo homoseksualnost?!

Homofgobija je opasna mentalna mana, bolest. :rtfm:

Takve ljude treba leciti elektrosokovima i lopatom.

Ako ne pomogne treba ih izolovati od drustva.

Ako ne znas sta je homofobija, ukucaj tu rec u neki net pretrazivac i vrati se da nam kazes sta si procitao.

dlugomir

Starosedelac
Moderator
Poruka
164.566
Ti si HOMOFOB. :besan2:

A homofobija je bolest koja se leci lopatom! :aha2:

Nadam se da se salis. Lopatom se ne leci nista. Jedan svestenik ovde u Srbiji je jedno vreme praktikovao takav metod. Sad je u zatvoru.
U osnovi homofobije kao uostalom i svake fobije je strah. Uplasenima treba pomoci da strah prevazidju. Bilo kakva vrsta nasilja tu moze biti samo kontraproduktivna. Strpljenje, dugi razgovori i pre svega upoznavanje sa uzrokom straha su kljucni metodi koji u ovakvim slucajevima treba da budu primenjeni.

drdoktor

Elita
Banovan
Poruka
23.062
Homofgobija je opasna mentalna mana, bolest. :rtfm:

Takve ljude treba leciti elektrosokovima i lopatom.

Ako ne pomogne treba ih izolovati od drustva.

Ako ne znas sta je homofobija, ukucaj tu rec u neki net pretrazivac i vrati se da nam kazes sta si procitao.
Procitacu gomilu gluposti. A drago mi je sto si odgovorio u ovom stilu jer jedno pokazujes koji ste vi neoliberali nacisti.

Ajde blajbi oladi malo. Batina ima dva kraja.

drdoktor

Elita
Banovan
Poruka
23.062
Nadam se da se salis. Lopatom se ne leci nista. Jedan svestenik ovde u Srbiji je jedno vreme praktikovao takav metod. Sad je u zatvoru.
U osnovi homofobije kao uostalom i svake fobije je strah. Uplasenima treba pomoci da strah prevazidju. Bilo kakva vrsta nasilja tu moze biti samo kontraproduktivna. Strpljenje, dugi razgovori i pre svega upoznavanje sa uzrokom straha su kljucni metodi koji u ovakvim slucajevima treba da budu primenjeni.
Homofobija covece ne postoji. Nema straha. Nema mrznje. Postoji propaganda bolesnih umova, nasilje ljudi koji su rekli normalni su poremeceni, poremeceni zdravi. Zamena teza. Najbitnije otpor je sve veci, i bice jos veci.

Kakav si sagovornik pokazuje da nista nisi proverio sto sam ti rekao. A najvise volim kada razgovaram sa osobama koje za sebe misle da su otvorenog uma, a u stvari dalje od nosa ne vide. Shvatanje je tek problem.

dlugomir

Starosedelac
Moderator
Poruka
164.566
Moram priznati da slabo gledam filmove sa gejevima. Ne znam sta tebe tako privlaci u tome, ali valjda ti znas. Poznato mi je da smo mi u filmovima prikazani kao losi momci, ali ako cemo realno - velikim delom smo sami krivi za to.

Sa decom si ti poceo, a ako znacenje necega tebi nije poznato, Iz toga ne proizilazi da to ne znaci nista, nego samo da ti to ne znas. Sta da ti kazem - nauci.

Rekao sam da imam decu i sad sam ja svinja pred koju ne vredi bacati bisere? Dobro, uvrede su tvoja slika i prilika. One uvek vise govore o onome koji vredja nego o objektu uvrede. Mislis da cu ti uzvratiti na isti nacin? Jos jedna od tvojih brojnih zabluda ...

Ja zivim u Srbiji i video sam jedino da su homoseksualci bili zrtve nasilja. A gde su to oni mlatili nekog motkama? Moze li neki normalan link?

dlugomir

Starosedelac
Moderator
Poruka
164.566
Homofobija covece ne postoji. Nema straha. Nema mrznje. Postoji propaganda bolesnih umova, nasilje ljudi koji su rekli normalni su poremeceni, poremeceni zdravi. Zamena teza. Najbitnije otpor je sve veci, i bice jos veci.

Kakav si sagovornik pokazuje da nista nisi proverio sto sam ti rekao. A najvise volim kada razgovaram sa osobama koje za sebe misle da su otvorenog uma, a u stvari dalje od nosa ne vide. Shvatanje je tek problem.
Moguce je da straha i mrznje nema tamo gde ti zivis, ali kao sto rekoh - polazim od Srbije, jer ja sam tu. A ovde straha i mrznje itekako ima. Ili ces mozda reci da ovo nisu izlivi mrznje:

440px-Gej_parade_nece_biti.jpg
keep-calm-and-ubi-pedera--1.png
Smrt_pederima_plato.jpg

drdoktor

Elita
Banovan
Poruka
23.062
Moram priznati da slabo gledam filmove sa gejevima. Ne znam sta tebe tako privlaci u tome, ali valjda ti znas. Poznato mi je da smo mi u filmovima prikazani kao losi momci, ali ako cemo realno - velikim delom smo sami krivi za to.

Sa decom si ti poceo, a ako znacenje necega tebi nije poznato, Iz toga ne proizilazi da to ne znaci nista, nego samo da ti to ne znas. Sta da ti kazem - nauci.

Rekao sam da imam decu i sad sam ja svinja pred koju ne vredi bacati bisere? Dobro, uvrede su tvoja slika i prilika. One uvek vise govore o onome koji vredja nego o objektu uvrede. Mislis da cu ti uzvratiti na isti nacin? Jos jedna od tvojih brojnih zabluda ...

Ja zivim u Srbiji i video sam jedino da su homoseksualci bili zrtve nasilja. A gde su to oni mlatili nekog motkama? Moze li neki normalan link?
Dlugomire lepo sam ti odgovorio. Nemoj da se vredjas. Citat is Novog Zaveta ne moze da bude uvreda.

Nisam rekao da ih gledam, ali to je vec tvoj stil pisanja i razmisljanja da sve iskrivljujes.

Vidi da hoces da nadjes lako bi nasao svedocanstva o njihovom nasilju i agresivnosti, fotke, video snimke, koliko mrze exgejeve itd. Posto neces to opet samo upotpunjuje tvoj profil, da hoces da diskutujes o necemu o cemu nemas pojma, ali je bitno da si rekao i da si pred sobom ispao veliki baja.

dlugomir

Starosedelac
Moderator
Poruka
164.566
Dlugomire lepo sam ti odgovorio. Nemoj da se vredjas. Citat is Novog Zaveta ne moze da bude uvreda.
Citat si koristio u svrhu vredjanja

Nisam rekao da ih gledam, ali to je vec tvoj stil pisanja i razmisljanja da sve iskrivljujes.
Ako ih nisi gledao kako mozes da diskutujes o tim filmovima?

Vidi da hoces da nadjes lako bi nasao svedocanstva o njihovom nasilju i agresivnosti, fotke, video snimke, koliko mrze exgejeve itd. Posto neces to opet samo upotpunjuje tvoj profil, da hoces da diskutujes o necemu o cemu nemas pojma, ali je bitno da si rekao i da si pred sobom ispao veliki baja.
Da je to tako lako pronaci vec bi ti pronasao. I da li jos tvrdis da ovde nema mrznje prema gejevima? Ti zaista nemas pojma kako je ovde. Valjda si dugo napolju.

Poslednja izmena:

drdoktor

Elita
Banovan
Poruka
23.062
Kucaj za pocetak gaystapo nacices puno video materijala.

Dlugomire kao sto rekoh, mislis da si baja, ali u stvari ...

Nemam nameru da se natezem sa tobom.

Vidi kako je to stvarno na zapadu. Sutra cu postaviti snimke, ali ne zbog tebe vec zbog drugih. Da znaju sta ih ceka kada nastupi LGBT diktatura.

dlugomir

Starosedelac
Moderator
Poruka
164.566
Kucaj za pocetak gaystapo nacices puno video materijala.

Dlugomire kao sto rekoh, mislis da si baja, ali u stvari ...

Nemam nameru da se natezem sa tobom.

Vidi kako je to stvarno na zapadu. Sutra cu postaviti snimke, ali ne zbog tebe vec zbog drugih. Da znaju sta ih ceka kada nastupi LGBT diktatura.
Nije da neces, nego ne mozes da se natezes sa mnom. Drago mi je da si to napokon shvatio. Bar nesto.
Nego, da li ti to planiras da im se pridruzis kad si vec poceo da gledas gej filmove, posecujes njihove sajtove ... ? :lol:

Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.