Quantcast

Mržnja i nepodnošenje bez razloga

Poruka
3
Nije mi jasno zašto netko tko je prema drugima high, pozitiva, zajebancija, frajer, kad ja dođem glumi budalu i samo šuti ili mi se teško obraća, mrzovoljan je i dovodi me u neugodnu situaciju. Nema napada ni nametanja, pustiš me - pustim te, ali što kad ste u istom društvu? Toj osobi kao da bi bilo puno draže da mene nema tamo iako se držim drugih ljudi, njega ne diram.

Nekad nešto zna i komentirati oko mog izgleda/načina na koji sam našminkana, ali nikad u pozitivnom tonu (ne ruga se, nego kao da se čudi), sve nešto okolo naokolo pa sam dobila dojam da mu strašno idem na živce - kako postupiti kad te netko baš otvoreno ne voli i ne podnosi, a očigledno je da ćete se još susretati?

Honduras

Veoma poznat
Poruka
11.695
Nije mi jasno zašto netko tko je prema drugima high, pozitiva, zajebancija, frajer, kad ja dođem glumi budalu i samo šuti ili mi se teško obraća, mrzovoljan je i dovodi me u neugodnu situaciju. Nema napada ni nametanja, pustiš me - pustim te, ali što kad ste u istom društvu? Toj osobi kao da bi bilo puno draže da mene nema tamo iako se držim drugih ljudi, njega ne diram.

Nekad nešto zna i komentirati oko mog izgleda/načina na koji sam našminkana, ali nikad u pozitivnom tonu (ne ruga se, nego kao da se čudi), sve nešto okolo naokolo pa sam dobila dojam da mu strašno idem na živce - kako postupiti kad te netko baš otvoreno ne voli i ne podnosi, a očigledno je da ćete se još susretati?
Pa pitaj ga, i to pred svima : ) Ali budi spremna na sve - možda je zaljubiška, a možda mu stvarno ideš na živce.
(Sad si me podsetila na jednu neprijatnu epizodu: najbolji drug mog tadašnjeg dečka nije mogao da me gleda, toliko sam mu išla na živce. Ništa mu nisam radila, čak mi je bio i simpatičan, ali ja njemu malo manje :lol: I ladno mi, usred nekog izleta, gde je bilo desetak ljudi, pred svima rekao da ne može da me podnese, da sam ovakva i onakva, baš me je ispljuvao. Nisam znala šta da mu kažem, jer mi se a) to nikad nije desilo (da me neko tako javno isproziva) b) a i šta možeš da kažeš? ne voli me, ima pravo na to... Ne sećam se kako sam odgovorila, ali mislim da je bilo nešto pomirljivo, u stilu 'pa šta ja sad da ti radim, izbegavaj me koliko možeš'... i on se posle toga skroz smirio, a kasnije smo postali (i ostali) dobri drugari... Valjda nekim ljudima lakne kada ti saspu sve u lice.)

gost 237967

Veoma poznat
Poruka
13.189
pa nista, pitas i ti njega sto ne skrati dlake vire mu iz nosa, ili jel cuo za osvezivace daha tik-tak ili orbit drops... cisto da vidi kako je lako naci nekome mane, makar i izmisljene... i onda mu lepo kazes da se ne svidja ni on tebi, da ga podnosis sto moras ali da si spremna da ga podnosis sve dok on podnosi tebe... ali ne pred svima da ga brukas, nisi tolka ****, nego mu kazi da ne cuje bas cela ekipa, u suprotnom rizikujes da te poklopi jos zesce pred svima pa ces u zemlju da propadnes :lol:

Poslednja izmena:

Beki Tacher

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
150

mozda mu se svidjas. ja kada mi se neko svidja mogu to da iskazem na negativan nacin.:malav:

Dark_hazard

Iskusan
Poruka
5.540
pa nista, pitas i ti njega sto ne skrati dlake vire mu iz nosa, ili jel cuo za osvezivace daha tik-tak ili orbit drops... cisto da vidi kako je lako naci nekome mane, makar i izmisljene... i onda mu lepo kazes da se ne svidja ni on tebi, da ga podnosis sto moras ali da si spremna da ga podnosis sve dok on podnosi tebe... ali ne pred svima da ga brukas, nisi tolka ****, nego mu kazi da ne cuje bas cela ekipa, u suprotnom rizikujes da te poklopi jos zesce pred svima pa ces u zemlju da propadnes :lol:
A sto bi mu uopste pridavala na znacaju?
Ignore je najbolji, ovo sa dlakama iz nosa i sl je prostacki jer koliko sam shvatio on nju ne vredja na taj nacin.

georgejune

Starosedelac
Poruka
156.398

pred svima kazes sto se folira

Poruka
3
Vidiš, vidiš... nisam uopće gledala da bi moglo biti pozitivnih emocija s njegove strane... kad je tako hladan i suzdržan. :)

Ali sumnjam da je to, jer je pretprošli vikend bio vani s ekipom bez mene. Ima na Facebooku di je mrtav pijan u 3 ujutro plesao vrući ples s jednom ženskom koja ga inače dosta svojata, ne voli kad mu se druge ženske približe, ali opet... ne bi on vruće plesao s njom da mu nije draga.

Vikend nakon toga cijela ekipa vani (osim te ženske) i on opet hladan, ne pije, kulira, kao da mu je netko umro. Stane kraj mene pa šuti, dobaci nešto bezveze, ne znam što da mu odgovorim...

Ali i kad smo zajedno u društvu, i ta ženska i on i ja i ostali, opet je šutljiv i hladan, ne priča ni s njom... kao da baš u inat što sam ja tamo, kao krivo mu je!

Jednom smo se dogovorili da ćemo zajedno raditi tulum za novu godinu, jer kao zna on da bi mi to super izveli, ali kako je bio nepoduzetan (puno priče, malo rada), ja sam se prihvatila organizacije, ali on na kraju uopće nije htio doći i rekao nešto u stilu - da sam htjela da on dođe, organizirala bih to s njim (loša isprika). Kasnije je zvao na još neke žurke, ali mi je bilo bezveze dolaziti kad sam nepoželjna.

Nakon toga smo bili u sve gorim odnosima, jer sam shvatila da mu ništa što napravim neće biti po volji.

gost 204907

Elita
Poruka
22.667
Pa pitaj ga, i to pred svima : ) Ali budi spremna na sve - možda je zaljubiška, a možda mu stvarno ideš na živce.
(Sad si me podsetila na jednu neprijatnu epizodu: najbolji drug mog tadašnjeg dečka nije mogao da me gleda, toliko sam mu išla na živce. Ništa mu nisam radila, čak mi je bio i simpatičan, ali ja njemu malo manje :lol: I ladno mi, usred nekog izleta, gde je bilo desetak ljudi, pred svima rekao da ne može da me podnese, da sam ovakva i onakva, baš me je ispljuvao. Nisam znala šta da mu kažem, jer mi se a) to nikad nije desilo (da me neko tako javno isproziva) b) a i šta možeš da kažeš? ne voli me, ima pravo na to... Ne sećam se kako sam odgovorila, ali mislim da je bilo nešto pomirljivo, u stilu 'pa šta ja sad da ti radim, izbegavaj me koliko možeš'... i on se posle toga skroz smirio, a kasnije smo postali (i ostali) dobri drugari... Valjda nekim ljudima lakne kada ti saspu sve u lice.)
Ма, геј, мушкарци то не раде - не коментаришу негативно никад девојке својих другова.
У сваком сл. никада то не раде јавно.

gost 204907

Elita
Poruka
22.667
Слатка, како ли ти је већ надимак, могуће да му се свиђаш или је и он геј лол..заебавај га на ту фору.
Зашто би коментарисао твоју шминку, могуће да се ложи на тебе.

Sihaja

Aktivan član
Poruka
1.263

Ignorisi.

gost 159591

Poznat
Poruka
8.252
Mnoge ljude ne podnosim bez razloga. Nije da tako hocu ali mi jednostavno tako naleti. Sto je najcudnije te sto nepodnosim bez razloga ne podnosim mnogo vise nego one koje ne podnosim sa razlogom. Ne polazem mnogo na sedma cula, treca oka, intuicije i sl. ali u ovom slucaju mislim da sam potpuno razum prepustila nekim neobjasnjivim emocijama.

I na forumu imam ljude koje ne podnosim a nikad kontakt sa njima nisam imala, u zivotu pogotovo. Valjda rodjena da bude zla vestica.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.