Quantcast

Мрзите ли ви другарице/другаре од ваших партнера

Паганини

Primećen član
Poruka
829
Не могу да кажем да их мрзим али једноставно их не волим...сметају ми њихове особине,смета ми њихова прошлост и понашање...и онда ја све то персонификујем на своју везу...када чујем да је нека другарица моје девојке преварила момка и да то још увек ради попиздим,једем се,не могу да спавам...па још када ''та'' дође кући па њих две изађу...имам жељу да је ''удавим'' (и једну и другу)...е сад,да ли ја грешим што поступке другарице схватам на неки искривљен начин и што то шта ради њена другарица персонификујем на своју везу па често пребацим својој девојци понашање њене другарице..шта да радим,да ћутим или да пиздим..јер и ја имам другаре који то исто раде

Паганини

Primećen član
Poruka
829
Јесам љубоморан и знам да имам проблем али то је јаче од мене...е сад,интересује ме да ли сам усамљен или је та дилема присутна у многима од нас...полазим и од себе јер сам и ја имао периоде пре ње када нисам био веран,и знам како сам тада функционисао...мене њене другарице убијајууу...волим је,стало ми је од ње али оне су секта...ни једна ништа не ради а да ова друга то не зна

padarlajnd

Primećen član
Poruka
613
Sve se to na vreme regulise.Naravno da partner ne moze da se druzi i izlazi pa ni na kafu sa svakim.To se podrazumeva.Moja svekrva kad sam se udala kaze,,pa on se vise ne druzi sa ovim,onim,,.Ja kazem ,,pa naravno sa takvima nikad nije ni trebao da se druzi,.Ali se zato druzi pa navedem par normalnih ljudi.Mi mozda nekad i ne vidimo nesto sto partner vidi.Ja sam takodje prihvatila sugestije supruga za neke ljude.Meni je ok i tako treba, da sve sto nije u redu i sto nam smeta da se kaze a da se pri tom naravno ne pretera pa da bude da ti svi smetaju.Normalno je da pametni ljudi razgovorom sve rese i postignu dogovor oko svih stvari.Samo treba reci,ispoljiti emociju,lako je.Prosto ako imate opravdan razlog zasto vam neko smeta,kazete to!

Паганини

Primećen član
Poruka
829
имам 29,скоро три године смо заједно,генерација смо,планирамо свадбу идуће године...ишли смо заједно у гимазију...ја знам и те девојке још из школе...не могу нити желим да мењам понашање њених другарица,нити могу то нити имам право...али понекада кренемо да причамо о њеним другарицама,и на прву лопту када ја кажем да ми се не свиђа неки поступак те и те, бивам буквално сасечен и стави ми се до знања да се ''у то не дира''...ок,не треба да се мешам јер ни оне мене не дирају и то би по неким мерилима било сасвим ок за нормално функционисање...али како да останем имун на то да њена другарица која живи са својим момком и са којим планира брак вара тог истог са киме стигне...а ја бих требао тако понекада да седим са њима и да њега гледам у очи нормално...па не могуу

latisa

Veoma poznat
Poruka
13.612
Јесам љубоморан и знам да имам проблем али то је јаче од мене...е сад,интересује ме да ли сам усамљен или је та дилема присутна у многима од нас...полазим и од себе јер сам и ја имао периоде пре ње када нисам био веран,и знам како сам тада функционисао...мене њене другарице убијајууу...волим је,стало ми је од ње али оне су секта...ни једна ништа не ради а да ова друга то не зна
Proci ce to. I veruj da ne zna svaka sve. Ja sam se naucila kad me je drugarica posle 200 godina druzenja, milion stvari koje su se desile (izmedju ostalog imala je iste situacije sa momcima, dok ja mog nikad nisam prevarila), zeznula. Isto vazi i za najboljeg druga. Sad tako nekad izadjem sa drustvom, popijemo koje picence, i to je to. Mozda je glupo, ali zivim sa deckom, i on mi je druga porodica u gradu u kom nemam nikog, a sve ostalo mi je manje-vise nebitno

Ériu

Veoma poznat
Poruka
12.966
ljudi mogu da se druze iako imaju razlicite stavove po nekim pitanjima. i to sto jedan prijatelj radi neku stvar, ne znaci da ce ga svi automatski slediti,posebno ako nisu uspaljeni tinejdzeri. niti je tvoja stvar sto neko nekoga vara i sta oni planiraju u buducnosti. ti mozes da kazes da TI ne zelis da se druzis sa njenim prijateljima jer ti ne prijaju, ali mislim da nemas nikakvo pravo da zabranjujes ili odredjujes sa kim ce neko da se druzi. meni ne bi palo na pamet da kazem decku e a sto se ti druzis sa tim i tim, od sada ne mozes jer mi se ne svidja :neutral: niti bih pristala na ultimatume tog tipa da su ka meni usmereni....mislim da strahujes bez razloga, bar ako je dobro poznajes, sem ako podsvesno znas da tvoja devojka isto nesto petlja, ali ne zelis da priznas samom sebi...

georgejune

Starosedelac
Poruka
156.421
Не могу да кажем да их мрзим али једноставно их не волим...сметају ми њихове особине,смета ми њихова прошлост и понашање...и онда ја све то персонификујем на своју везу...када чујем да је нека другарица моје девојке преварила момка и да то још увек ради попиздим,једем се,не могу да спавам...па још када ''та'' дође кући па њих две изађу...имам жељу да је ''удавим'' (и једну и другу)...е сад,да ли ја грешим што поступке другарице схватам на неки искривљен начин и што то шта ради њена другарица персонификујем на своју везу па често пребацим својој девојци понашање њене другарице..шта да радим,да ћутим или да пиздим..јер и ја имам другаре који то исто раде
Zavisi kakva je ona osoba..ako je riba retard takvo joj je i drustvo uglavnom..ako je normalna obicno takve i oko sebe ima..zavisi koje godiste i odakle je

Gambrinus

Aktivan član
Poruka
1.009
имам 29,скоро три године смо заједно,генерација смо,планирамо свадбу идуће године...ишли смо заједно у гимазију...ја знам и те девојке још из школе...не могу нити желим да мењам понашање њених другарица,нити могу то нити имам право...али понекада кренемо да причамо о њеним другарицама,и на прву лопту када ја кажем да ми се не свиђа неки поступак те и те, бивам буквално сасечен и стави ми се до знања да се ''у то не дира''...ок,не треба да се мешам јер ни оне мене не дирају и то би по неким мерилима било сасвим ок за нормално функционисање...али како да останем имун на то да њена другарица која живи са својим момком и са којим планира брак вара тог истог са киме стигне...а ја бих требао тако понекада да седим са њима и да њега гледам у очи нормално...па не могуу
Ако оне тебе не дирају, што ти оне сметају? Нико није савршена цвећка, битно да је теби лепо са твојом девојком. Нека су какве да су...не забављаш се са њима.

Alisa u zemlji čuda

Buduća legenda
Poruka
26.275
Eto šta se desi kad momku/mužu sve pričaš...:roll:
Ja imam istu situaciju sa mm. Ne voli jednu moju drugaricu koja je imala par "ispada" sa momcima i bukvalno se svađamo svaki put kad ja sama izlazim sa njom. Ok mu je ako ide i neka treća sa nama koja važi za bezgrešnu. Hebote, osećam se kao kreten jer mm nema poverenja u mene i valjda misli da ću ja odmah da se pustim u promet kad sam sa drugaricom za koju on smatra da nije po njegovim moralnim standardima.:evil:

georgejune

Starosedelac
Poruka
156.421
Kakve veze ima koje je godište i odakle je? :think:
Po tebi nea veze a?ako je klinka normalno da ima retardirane vrsnjake to nije nista novo..ako ima 40 normalno da je vec proredila i proverila prijatelje..isto tako selo-grad..ako je dosla u velegrad iz donjeg pickovca onda je ko pustena s lanca i zna se kakvo drustvo trazi..nece sigurno sedeti u parku

Cru*

Poznat
Poruka
8.252
Nisu mi smetali drugovi/poznanici mog muza, i nisam komentarisala osim kada bas vidim da ce ga neko debelo zahebati, ali to i nisu bili prijatelji.
Nisam ni zalazila u to gde je kad je sa njima niti da ce neko pogresno uticati na njega....pa pobogu nije dete.

Ako neko resi da radi nesto (vara, pije, drogira se, kocka....nastaviti niz), radice to sa prijateljima ili bez njih.
Mislim tinejdzeri jeu povodljivi, mladi ljudi uopste.
Ali ako tako mislimo za partnera sa kojim zivimo ili planiramo zivot, ili je partner potpuno nezreo ili smo nesigurni u sebe...a mozda i gledamo prema sebi (u smislu, ja to radim, pa ce verovatno o ona/on... meni je to uvek bio osnovni argument u raspravi - ako ti to radis ne znaci da sam i ja tako glupa :lol:).

Bolje cuti, ako voli drugaricu, samo ce poceti da ti precutkuje stvari o ljudima sa kojima se druzi...a kad se iskrenost i poverenje jednom izgubi....gubi se jos mnogo toga.
Ljudi mogu da se druze sa osobama potpuno razlicitih interesovanja i nacina zivota. Dovoljno je da imaju par dodirnih tacaka i da ih vezuju godine druzenja.
U tinejdzerskom dobu imala sam najrazlicitije drugarice i nikada nisam posla primerom za koji nisam smatrala da je ispravan. O Odraslom dobu da ne govorim.

Prijatelji su potrebni i onima koji grese, jer da toga nije, niko se iz problema ne bi izvukao, jer bi bio u kontaktu sa samo sebi slicnima

Poslednja izmena:

dobra predskazanja

Buduća legenda
Banovan
Poruka
48.586
au, ovo me podseca na mene i moje dve drugarice. :zcepanje: jednom smo i same konstatovale ovo ko sekta. nisam znala da to muskarcima moze bas toliko da smeta ta povezanost.

Cruella_DeVill:
Bolje cuti, ako voli drugaricu, samo ce poceti da ti precutkuje stvari o ljudima sa kojima se druzi..
bas to ce se i desiti. znam po sebi. :cool:

Poslednja izmena:

medved_bg

Elita
Poruka
15.545
au, ovo me podseca na mene i moje dve drugarice. :zcepanje: jednom smo i same konstatovale ovo ko sekta. nisam znala da to muskarcima moze bas toliko da smeta ta povezanost.
Pa sad, "smeta" je možda prejaka reč, ali recimo meni je kum priznao posle nekog vremena da je najveću hajdemo reći tremu imao od mene, tj. kako će se meni svideti novi dečko moje najbolje drugarice, nego recimo mišljenje njenih roditelja i sl. I da, i on je negde upotrebio reč "sekta" :lol:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.