Mrzim sunđer Boba Kockalonea!

gost 422686

Buduća legenda
Poruka
27.641
Koliko mrzim taj retardirani sunđer to nije normalno! Da mogu dohvatio bih ga i onda bih ga nožem seckao na komadiće koliko me nerviraaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rida::rida::rida::rida::rida:

Onda bih dohvatio onog retarda Patrika koji me takođe nervira i iščupao bih mu sve krake ostatkom bih nahranio ajkule!!!

Crkni sunđer Bobe Kockalone!!! :vudu::vudu::vudu::vudu::vudu::vudu::vudu::vudu::vudu::vudu:

Poslednja izmena:

Heidfeld fan

Veoma poznat
Poruka
12.045
Koliko mrzim taj retardirani sunđer to nije normalno! Da mogu dohvatio bih ga i onda bih ga nožem seckao na komadiće koliko me nerviraaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rida::rida::rida::rida::rida:

Onda bih dohvatio onog retarda Patrika koji me takođe nervira i iščupao bih mu sve krake ostatkom bih nahranio ajkule!!!

Crkni sunđer Bobe Kockalone!!! :vudu::vudu::vudu::vudu::vudu::vudu::vudu::vudu::vudu::vudu:

ЛИГЊОСЛАВЕ СРБИНЕ!

sasasta

Buduća legenda
Poruka
29.982
deca su gledala dok su bila mala , posle sam im zabranio jer je tupav

veca deca mogu da dodju do pogresnih zakljucaka, da je u redu da te privatik jase , da je u redu praviti gluposti i uznemiravati druge...

lignjoslav je jedini normalan lik

umetnik , radi posao koji bas i ne voli ali mora , provociraju ga budale i ne daju mu da zivi kako bi on voleo

UltraVioletna

Domaćin
Poruka
3.987
lignjoslav je jedini normalan lik

umetnik , radi posao koji bas i ne voli ali mora , provociraju ga budale i ne daju mu da zivi kako bi on voleo
Obrazovani Srbin,prinuđen da živi jedan kvalitet života daleko ispod onoga što zaslužuje,podjarmljen i zarobljen u trulom sistemu.
Razumem ga potpuno.

tab503

Ministar foruma
Administrator
Poruka
90.725
POCETNA-SUNDJER-BOB.jpg

sasasta

Buduća legenda
Poruka
29.982
Naivni mladi građanin Srbije,nema predstave da je sistem truo,naivno misli da će njegov rad i trud biti primećeni kad tad. Naravno,čepljenje poslodavcu ide pod ruku s tim. Zadovoljan sitnim. Sistem mu je dobar,ne vidi zašto nekima izgleda trulo. Širi nerealni optimizam oko sebe.
al se ne cepi iz interesa nego jer je glup

najbolja epizoda je kad sundjer bob stvara izuzetna umetnicka dela a onda dolazi lignjoslav da ga poducava

jesu izokrenute uobicajene uloge

ali epizoda pokazuje drustveni pritisak da sve sto je kvalitetnije uklopi u domanovicevo mrtvo more

kao i nedostatak obrazovnih sistema

WhiteWarg100

Domaćin
Poruka
4.073

vau, pa ne gledaj ga, jednostavno.

Manastirka

Elita
Poruka
23.823

Prebaci kanal,...jbt!

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.