Mrzim ovaj smajli..:lol:

Da li vas nervira ovaj smajli..?

  • da!

  • ne....bas kul


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
podsjeca me na podsmejavanje.........nesto kao HA HA HA..............:dash:

Meni kao...ZLOBNO CEREKANJE....i ko koristi takav " smajli "...ili NE ZNA NJEGOVO PRAVO ZNAČENJE...:confused:...ili...ZNA I NAMERNO GA KORISTI...( za provocirenje i slične namene )

:hahaha: ....je ...PRAVO SMEJANJE....OD SRCA...:)...i BEZ ZLE NAMERE

:hahaha1:......sa dodatkom 1...ima isto značenje kao i predhodni stom razlikom što ..NAGLAŠAVA PONAVLJANJE SMEŠNE SITUACIJE ILI AKTA.= :hahaha:x2..x3....:)
 
stavim ga:lol: jer se zaista i smeškam, dok kuckam, a nekad se baš i smejem :lol:
meni je ":)" .....pa ne znam, ima nešto što odbija.... ironičan je, ma nešto mu fali :lol:
":D" ima glupu facu, mada zavisi ko ga stavlja.... :lol:
a ovi ostali su manje ili više vrišteći, samim tim - iritantni :lol:
 
samo kad ga pogledam podsjeti me da sam napisao nesto glupo......samo smajli ne taj ko ga je stavio,zato sam operisan od njega:D
:D puno bolji

a ovaj :hahaha:...kad je bas nesto smijesno..:ok:

i jos jednom :lol:.....ne smeta mi nego mi je malo fanky:roll:



sve ok:okok:
 
stavim ga:lol: jer se zaista i smeškam, dok kuckam, a nekad se baš i smejem :lol:
meni je ":)" .....pa ne znam, ima nešto što odbija.... ironičan je, ma nešto mu fali :lol:
":D" ima glupu facu, mada zavisi ko ga stavlja.... :lol:
a ovi ostali su manje ili više vrišteći, samim tim - iritantni :lol:


ma nemojte kasti :roll: moj omiljeni :roll: vrishteci :roll: mosh misliti :roll:
:lol:

:) je kiseli smajli, zamishljam korisnika koji zvace limun dok mi kucka taj smajli il se neshto snebiva il se ljuti al nece to glasno da kaze :roll:
:D je dobronameran osmeh, bash onako od srca , al nisam bash uvek tol'ko dobronamerna pa ga ne stavljam chesto :lol:
:hahaha: mi nekako infantilno pederast, d'izvine mushka populacija koja ga preferira :aha:
 

Back
Top