Quantcast

MRZI PUTINA, DIVI SE TRAMPU Nepravedno je uhapšen, njegova slava raste, a sada tvrdi: Biću PREDSEDNIK RUSIJE

norge_srbin

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.530
Da jeste nebi ovo
bilo danas kako jeste
Jedini problem mu bio sto ni on nije bio besmrtan. Doduse, ekipa (4 njih) lekara, vracenih iz Sibira u (da li to bese januaru 1953.), (a licno Staljinovim ukazom, potpisanim njime su poslati u Sibir za izdaju Rusije) je ucinila NEmoguce da ga odrzi u zivotu (oni su zaista bili nadljudi), ali nije pomoglo. Nakon 96 sati nenormalne borbe, Staljinu su konacno otkazali bubrezi, ai to je bi kraj (osim sto je imao tezak mozdani udar koji ga je oterao u komu, srce mu je stalo nekoliko puta, a jetra nije radila nekih 2 dana). Vesti lekari takve pacijente drze 48 sati u zivotu.

Ovi su ga drzali 96. Kada je umro, sva 4rica su ISKRENO plakali kao mala deca. To jeste bio izistinski lider! :ok:

blooser

Poznat
Poruka
8.836
Problem Rusije je korupcija. Veliki problem. Putin bi zapravo najbolje uradio ako bi se pozabavio time i korupciju smanjio u vecoj meri, time bi zapravo dobio podrsku sopstvenih gradjana kao sto ju je pridobio kada je podigao Rusiju na noge i napravio je ponovno svetskom silom. Na kraju krajeva, tokom predizborne kampanje za trenutni mandat rekao je upravo to - postigli smo sta smo hteli na medjunarodnom planu, vreme je da se pozabavimo unutrasnjim problemima.

Koliko ja znam to su prvenstveno korupcija i slaba razvijenost ruralnih oblasti, pa cak i manjih (po ruskim standardima) gradova i mesta osim par najvecih centara.

Znaci Putin ako ne zeli kritike treba samo da se pozabavi time, em bi unapredio zivot gradjana a time i ojacao Rusiju, em bi dobio podrsku biraca.

Eto, ne mora da mi plati za ove savete, neka poslusa - meni dovoljno! :mrgreen:

Troubleshooter

Iskusan
Poruka
5.130
Жуков је прави победник Другог рата. Ем је, што је срамотно малом броју људи познато, тако разбио Јапанце у Монголији и Кини, пре званичног почетка рата, да им више није пало ни на памет да крену на Русију него су кренули на Америку, а са тим елитним трупама са Далеког Истока је одбрањена Москва итд. , ем је освојио Берлин. Може да се пореди само са Суворовом. А ово, па написах више пута шта је говорила моја тетка "Соко роди буљину, а буљина сокола".

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.